DAJ CYNK

Mniej Internetu dla przenoszących numer w Orange na kartę

11.04.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6203

Ważne 6

6

Osoby przenoszące numer do Orange na kartę otrzymają ponad dwa razy mniej Internetu w cyklicznej usłudze nielimitowanych rozmów, SMS-ów i pakietu GB.



Osoby przenoszące numer do Orange na kartę otrzymają ponad dwa razy mniej Internetu w cyklicznej usłudze nielimitowanych rozmów, SMS-ów i pakietu GB.

Do tej pory osoby przenoszące numer na kartę do Orange, po wybraniu usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB otrzymywały w wersji cyklicznej pakiet 35 GB. Dodatkowo pakiet rósł o 1 GB w każdym kolejnym miesiącu korzystania z usługi.

Od 12 kwietnia wysokość pakietu danych zostanie zmniejszona do tego, jaki mają do dyspozycji obecni klienci operatora. Po aktywacji cyklicznej usługi dostępny będzie pakiet 15 GB, a jego wysokość będzie rosła wraz ze stażem w sieci. Po roku wzrośnie do 17 GB, a przy stażu powyżej 3 lat do 20 GB.

Zobacz: Regulamin usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB od 12.04.2018

Zobacz: Nowa oferta Orange: zmiany w pakietach danych i nie tylko

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
74. Taki_tam
0

2018-08-03 14:16:32

Ciekawe dlaczego na stronach Orange widzę stare zasady dla przenoszących numer, czyli 35GB/mc?

Odpowiedz

73. ~Daniell
0

2018-04-24 08:50:30

Ja mam fajny plan na kartę w Virgin Mobile za 25 zł. Nielimitowane rozmowy i sms-y oraz 15 GB Internetu.

Odpowiedz

72. ~ymp
0

2018-04-21 01:03:54

Właśnie miałem przenieść od Maja do nich numer ze względu na te 35 GB + 15 GB za 25 zł. ale w obecnej sytuacji podziękuję.

Odpowiedz

71. ~Punk
0

2018-04-13 13:01:34

Orange chce chyba poprzez swoje czyny doprowadzić do tego że klienci od nich uciekną, a przyszli nie przyjdą.Sami kopią pod sobą dołki i w końcu taki dołek sobie wykopią że wpadną do niego i już się z niego nie wydostaną.Jak wszystkim polecałem nową ofertę Orange na kartę, tak teraz będę wszystkim ich usługi odradzał.

Odpowiedz

70. perdos1
0

2018-04-12 19:52:42

@tomsNadal zamrażają sesje? Ja miałem ten problem dawno temu i bardzo mnie to denerwowało. Obecnie mam abonament w Orange i żadnego zamrażania sesji nie ma. Nie wiem jak w ofercie na kartę, bo nie posiadam.

Odpowiedz

69. paolo
0

2018-04-12 13:55:27

@66: choć dlatego, że przenosząc numer do play można czekać aż 3 lata bez potrzeby jego aktywacji, w Orange trzeba pamiętać aby raz na rok wysłać SMSa - jak się zapomni to trzeba doładować konto. Jeśli ktoś tych "leżaków" ma więcej to bardziej się opłaca je przenieść, zresztą zawsze można odpalić BzP i wykorzystać choćby free net :D

Odpowiedz

68. toms
0

2018-04-12 10:38:06

67 - podajesz racjonalne argumenty i to się chwali. Jednak przypadek gościa, któremu zablokowano numer po zużyciu 15 GB w Orange, nie zachęca do wchodzenia w komitywę z tym operatorem. Ja mam do Orange uraz w związku ze zmianą zasad w OFnK, oraz notorycznym zamrażaniem sesji. Jeśli chodzi o prędkość, to w mojej lokalizacji Orange sprawuje się lepiej niż Play ( 20-30 Mb/s w O, wobec 10-15 Mb/s w P4), jednak w ujęciu całościowym wolę Play. Jak P4 spieprzy ofertę, to się później będę zastanawiał nad wyborem.

Odpowiedz

67. perdos1
0

2018-04-12 10:18:43

@tomsSłyszałem (sam korzystalem), jednak DIL nosi że sobą ograniczenia (działa tylko na macierzystym zasięgu LTE Play). Do samego internetu, jeśli lokalizacja sprzyja to DIL jest lepszy, ja akurat musiałem z niego zrezygnować z powodu prędkości rzędu 2Mb/s w mojej lokalizacji.Nie zapominaj że obie usługi są skierowane do innego grona osób, w Orange za 25 zł dostajesz przecież jeszcze no limit bez MMS. #54 brał to pewnie pod uwagę, w przeciwnym razie DIL i tak wychodzi lepiej niż poprzedni pakiet w Orange.Dlatego jak ktoś potrzebuje jak największego pakietu danych wraz z no limitem to nie ma lepszej oferty niż Orange free.

Odpowiedz

66. wlo
0

2018-04-12 09:21:39

paolo - uważasz, ze leżaki ludzie przenoszą? Z jakiego powodu? Warunki leżenia u innego operatora sa lepsze?

Odpowiedz

65. paolo
0

2018-04-12 09:12:17

tak OT - jesli ktos twierdzi, że orange nic nie traci na tym, że ktoś przeniesie 50 czy 100 "leżaków z szuflady" do innej sieci to jest w ogromnym błędzie bo ziarnko do ziarnka i potem na statystykach kwartalnym MNP okazuje się, że sieci ubyło masakrycznie dużo numerów. I pozycjonowanie sieci w rankingu leci na łeb na szuję :D

Odpowiedz

64. ~
0

2018-04-12 08:38:01

@62 jest już 10gb w play

Odpowiedz

63. toms
0

2018-04-12 08:36:09

61 - o DILu w RBM5 pewno nie słyszałeś, lub udajesz, że nie wiesz. Wrrr, ci klakierzy. :-)

Odpowiedz

62. ~
0

2018-04-11 23:38:05

61@ dla porównania w playu za tą cenę 6gb....

Odpowiedz

61. perdos1
-1

2018-04-11 16:53:38

@54A gdzie znajdziesz 30GB+1GB co miesiąc za 25 zł? Nigdzie, jak potrzebujesz tak dużego pakietu internetu prepaid w tej cenie to niestety jesteś skazany na Orange.

Odpowiedz

60. ~
0

2018-04-11 15:23:47

Psują wszystko. Rozwód z T-Mobile niestety ale kosztuje i muszą jakość sieć zoptymalizować. Inaczej się za bardzo nie da . Stracą odsyc dużo. Zwłaszcza jak na ich fejsie zacznie się dym o to. Oby skutecznie.

Odpowiedz