DAJ CYNK

Mistrzowie Świata promują mistrzowską ofertę Mix w Plusie

24.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3660

Ważne 5

9

24 sierpnia startują nowe kampanie reklamowe Plusa z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski. Jako pierwsza pojawia się komunikacja oferty JA+ Mistrzowski Mix.

24 sierpnia startują nowe kampanie reklamowe Plusa z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski. Jako pierwsza pojawia się komunikacja oferty JA+ Mistrzowski Mix.

Oferta Plusa otrzymała mistrzowskie wsparcie reklamowe. Udzielają go Reprezentanci Polski i aktualni Mistrzowie Świata w piłce siatkowej mężczyzn, a wszystko to wiąże się z początkiem jakże ważnego sezonu przedolimpijskiego i udziałem naszych zawodników w Pucharze Świata oraz Mistrzostwach Europy oraz kwalifikacjami na Igrzyska.

Jako pierwsza startuje dziś komunikacja oferty JA+ Mix, a już we wrześniu pojawią się reklamy kolejnych ofert. W okraszonych humorem spotach z udziałem naszych reprezentantów przedstawione będą korzyści posiadania usług Plusa. Filmy te będą spójne z formatem aktualnej platformy komunikacyjnej JA+.



Zobacz: JA+ Mix - ulotka reklamowa

Źródło tekstu: Plus

Tagi: Ja+ Mix plus
Komentarze
Zaloguj się
23. ~Jasiek
0

2015-08-25 21:06:53

Co do neta, to nie wiem, bo mam po kablu, ale Mix mają jak najbardziej ok. Już chyba ze 3 telefony właśnie w ten sposób od nich wziąłem i nie mam powodów do narzekania.

Odpowiedz

22. ~Fokus
0

2015-08-25 16:50:54

Niby "Lider LTE", a w kwestii pakietów internetowych Plus na kartę jest praktycznie na samym końcu - w tyle za Orange, czy nawet "plejtuchem".

Odpowiedz

21. ~tarik
0

2015-08-24 22:27:59

5@ to już wolę dać 10 zeta więcej i mieć bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w tej ofercie Plusa. Każdy potrzy pod swoje rozwiązanie. Każdy coś znajdzie.

Odpowiedz

20. JCortazar
1

2015-08-24 19:02:44

Nie wiem czemu sie niektórzy tak czepiaja mixow, ludzie dostaja to co chca, czyli w miare tani telefon za grosze, pakiet uslug z doladowan i pewnosc, ze nie wydadza wiecej niz wrzuca z doladowan. I to naprawde dla duzej czesci ludzi i wystarczajace, i wygodne. Malo komu chce sie szukac co miesiac tanszego o grosze w skali miesiaca prepaida i osobno szukanie telefonu do niego.

Odpowiedz

19. ~Metyska
-1

2015-08-24 16:52:12

Dobre reklamy. Jakoś tak lubię tych chłopaków. A mixa w plusie mam tak czy owak, bez względu na to, co kto będzie reklamował.

Odpowiedz

18. PiotrM
-2

2015-08-24 16:28:18

@14 a Ty skąd?

Odpowiedz

17. ~juxio
-1

2015-08-24 15:43:31

@5Dziecko Paly.

Odpowiedz

-1

2015-08-24 15:30:30

@13 wlo. Bo to jest oferta, żeby z karty łowić do lojalek. A z mixów dopiero łowią na abonament. Trzeba klienta powoli przyzwyczajać. ;) Ty nie jesteś grupą docelową, więc jasne że nie podoba się tobie konstrukcja mixa.

Odpowiedz

15. wlo
-1

2015-08-24 15:01:01

14 - ja nie mówię o tym co ktoś wybiera i jak ich jest dużo ;-) Ja mówię, ze dla mnie ta oferta to kuriozum ;-)

Odpowiedz

14. ~Kris
1

2015-08-24 14:59:57

Mix obecnie jest jedną z najczęściej wybieranych opcji więc nie wiem, skąd co niektórzy czerpią swoje informację...

Odpowiedz

13. wlo
-1

2015-08-24 14:58:50

słoneczny... Może. Nawet mam kolegę, który korzystał i sobie chwalił. Mi się to nie podobało nigdy i nie widziałem w tym sensu. Zwłaszcza, ze jednak wiązało to klienta - na czas albo ilość określonych doładowań. Więc co za różnica z abonamentem? Zwłaszcza, że mniej elastyczna niż abonament? Ludzie brali bo reklamie ulegali - niby mieli pełną kontrolę jak w "na kartę". Mieli? Skarbonki porobili tylko, bo telefon za złotówkę nie dostawało się do zasileń faktycznie potrzebnych takiemu delikwentowi ;-)

Odpowiedz

0

2015-08-24 14:46:10

@2 wlo. Właśnie od początku mixy były świetne i wierz mi, nie było to żadne kuriozum. Myślę o czasach gdy operatorzy mieli prawie że wyłączność na sprzedaż słuchawek. Wtedy było warto.

Odpowiedz

11. ~
2

2015-08-24 14:30:16

@9po IP od razu widać, że pracownik Plusa. :) Tragedia.

Odpowiedz

2015-08-24 14:19:54

Uwaga komunikat w sprawie faktur!24 sierpnia o 12:40Dotarły do mnie informacje, że część wystawionych w ostatnich dniach faktur w pozycji wartość faktury może mieć cyfrę 0 (słownie zero), natomiast zaprezentowana na fakturze kwota do zapłaty jest prawidłowa.Przepraszamy tych z Was, którzy otrzymali taki właśnie dokument. Prawidłowe faktury zostaną wysłane do Was jeszcze raz z przedłużonym terminem płatności.Temat dotyczy tylko części Klientów, ale uznałem, że warto o tym poinformować bo być może ktoś z czytelników bloga też tego doświadczył.rzecznik prasowy Plaj Marcin Gruszka

Odpowiedz

9. ~...
-3

2015-08-24 14:17:52

7, od razu widać, że fan fioletowych :) Tragedia.

Odpowiedz