DAJ CYNK

Miracle Tele - nowe podejście do usług telekomunikacyjnych, na których zarabiają także klienci

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4077

Miracle Tele to sieć dająca możliwość korzystania z podstawowych funkcji sieci komórkowych, takich jak rozmowy telefoniczne i przesyłanie danych. Na całym świecie możemy odbierać połączenia głosowe za darmo, dla połączeń głosowych jest jedna stawka dla wszystkich państw, natomiast koszt przesyłania danych jest uzależniony od kraju, w którym się znajdujemy. Dodatkowo na rozwoju sieci możemy zarobić konkretne pieniądze.

Aby zacząć swoją przygodę z Miracle Tele należy się zarejestrować na stronie miracletele.com (lub miracletele.com/pl dla polskiej wersji językowej) i doładować swoje konto tokenami, których obecny koszt wynosi 0,10 euro (0,43 zł). Za tokeny możemy zapłacić kryptowalutą: BTC, ETH, LTC lub SEPA. Pieniądze z tokenów przeznaczone są na rozwój sieci, natomiast co dwa tygodnie operator dzieli się swoimi zyskami z posiadaczami tokenów. Aktualnie za każde 100 tokenów można otrzymać 1,70 euro (7,30 zł). Zamawiamy także kartę SIM, która umożliwi nam korzystanie z usług telekomunikacyjnych na całym świecie. Opłata za dostarczenie karty wynosi 10 euro (43 zł).

TELE token to cyfrowy sposób łączenia milionów ludzi z całego świata i upoważniania ich do korzystania z wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych za uczciwą cenę, zachowywania ich praw do prywatności i zarabiania dzięki nieograniczonemu potencjałowi zasobów opartych na blockchain i wysiłku społeczności.

Odbieranie połączeń telefonicznych jest darmowe na całym świecie, natomiast minuta połączenia wychodzącego kosztuje 0,20 euro (86 groszy) i dotyczy wszystkich państw. Cena przesłania 1 MB danych zależy od kraju. W Polsce zapłacimy za to 0,007 euro (0,03 zł). Ceny w innych krajach sprawdzimy na stronie miracletele.com/pl/info/rates/. Kilka przykładowych państw i cen za przesłanie danych podajemy tutaj:

  • Australia: 0,010 euro/1 MB,
  • Niemcy: 0,02 euro/1 MB,
  • Monaco: 2,54 euro/1 MB,
  • Chiny: 0,025 euro/1 MB,
  • Turcja: 0,010 euro/1 MB,
  • USA: 0,014 euro/1 MB,
  • Wielka Brytania: 0,007 euro / 1 MB.

Więcej informacji o Miracle Tele można znaleźć na stronie miracletele.com/pl.

Przewiń w dół do następnego wpisu