DAJ CYNK

Milion bonusów dla miliona fanów Orange

01.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4959

Ważne 0

0

Milion bonusów dla miliona fanów Orange to promocja umożliwiająca abonentom Orange uzyskanie dodatkowych SMS-ów wymiennych na MMS-y w zamian za wysłanie poprawnego hasła pod określony w promocji numer.

Milion bonusów dla miliona fanów Orange to promocja umożliwiająca abonentom Orange uzyskanie dodatkowych SMS-ów wymiennych na MMS-y w zamian za wysłanie poprawnego hasła pod określony w promocji numer.

Promocja z okazji milionowego fana Orange na Facebooku obowiązuje 1. października do godziny 23:59 i dotyczy użytkowników ofert na kartę, Mix dla klientów indywidualnych i abonamentów dla klientów indywidualnych.

Warunkiem otrzymania bonusu jest wysłanie w czasie trwania promocji hasła MILIONpod bezpłatny numer 80408. Bonus to 100 wiadomości SMS do sieci Orange, wymiennych na MMS-y i ważnych przez 24 godziny.

Abonent może otrzymać w ramach promocji bonus tylko jeden raz. Po wyczerpaniu limitu wynoszącego 1 mln, hasło nie będzie aktywować premii.

Stan i ważność pakietu można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE SMS pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr) lub dzwoniąc pod numer *500.



Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
36. ~MARINA
0

2012-11-14 21:38:10

sa jakies nowe promocje w orange? chodzi mi bardziej o smsy do wszystkich sieci?

Odpowiedz

35. ~Dawid lisztwan
0

2012-10-03 10:30:08

Jestem w sieci orange niemam aktywaci w pracy Swientochłowice koło opieki pozdrowienia dla wszystkich czymajcie sie ciepło pa pa

Odpowiedz

34. s1k0r3k
0

2012-10-01 16:05:54

Pozdro

Odpowiedz

33. ~Peter
0

2012-10-01 15:03:40

Nieważne. Szkoda komentować. Pozdrawiam

Odpowiedz

32. s1k0r3k
0

2012-10-01 14:56:16

To po co komentować? Czy nawet jeżeli to byłby "niespecjalny" błąd to zmniejszyłby sens mojej wypowiedzi. I tak, specjalnie napisałem słowo mondry, żeby zaakcentować poziom niektórych inteligentów z tej dyskusji, wstydzących się nawet podpisać.

Odpowiedz

31. ~Peter
0

2012-10-01 14:45:12

Ciezko stwierdzic.

Odpowiedz

30. s1k0r3k
0

2012-10-01 14:42:00

28 A może specjalnie napisałem słowo "mondry"?

Odpowiedz

29. Monstrual
0

2012-10-01 14:06:51

kod nieprawidłowy

Odpowiedz

28. ~Peter
0

2012-10-01 13:50:42

@20 Dzięki, że rozumiesz to co napisałem. Żyjemy po to aby się cieszyć, a nie przejmować groszami. @21 "mondry"?

Odpowiedz

27. ~
0

2012-10-01 13:33:53

orange dał sto milionów smsów a wam jak zwykle mało;)

Odpowiedz

24. RadkoR
0

2012-10-01 12:24:10

"Serwis tymczasowo niedostępny. Proszę spróbować później" - Smart Plan Multi 89,9.

Odpowiedz

23. ~
0

2012-10-01 12:22:31

@21, nawet nie będę Ci tłumaczył, bo nie zrozumiesz. Masz zdecydowanie za wąskie horyzonty myślowe i zbyt ubogą percepcję postrzegania świata żeby to ogarnąć. Żyj dalej w swoim świecie i bądź szczęśliwy. Pozdrawiam. Na przyszłość, to nie pisz co myślą wszyscy, bo nimi nie jesteś więc wypowiadaj się tylko w swoim imieniu.Wysmarowałeś połowę komentarzy o tym, co ktoś myśli. Akurat w Orange nie mam głównego numeru ale też nie przepłacam specjalnie a na pewno nie tyle żeby warto było nad tym płakać, czy denerwować się.

Odpowiedz

20. ~
-3

2012-10-01 11:48:28

@ Peter, mądrego miło czytać. Podobają mi się twoje stonowane wypowiedzi. Widać, że niektórzy z cennika ofert operatora (wiadomo jakiej sieci) uczynili sens życia i jak coś, u innego drgnie już przeliczają czy się opłaca :D W życiu są ważniejsze sprawy niż szukanie operatora żeby zaoszczędzić 3-5gr/min. Słusznie Peter zauważą, że lepiej czas poświęcić pracy, dzięki której nie każdy musi szukać tańszych o parę groszy ofert.

Odpowiedz

18. ~
1

2012-10-01 11:39:35

szkoda, że bonus nie jest ważny 5 minut...

Odpowiedz

17. s1k0r3k
1

2012-10-01 10:33:14

Przecież nie pisałem o wszystkich klientach O., bo też nim jestem, tylko o tych najbardziej zaślepionych, którzy zawsze przy takiej okazji udowadniają, że jest to najlepsza oferta, a kto ma inne zdanie, nie ma prawa głosu.

Odpowiedz