DAJ CYNK

Mikołajkowy upominek w Plusie na kartę

05.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6721

Ważne 4

2

Tylko 6 grudnia usługach na kartę w Plusie i Plushu można odebrać mikołajkowy upominek w postaci 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł.



Tylko 6 grudnia w usługach na kartę w Plusie i Plushu można odebrać mikołajkowy upominek w postaci 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł.

Promocja Mikołajkowy upominek będzie dostępna dla użytkowników usług JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zasilenia konta kwotą od 30 do 99 zł poprzez jedną ze stron: www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.agadka24.pl oraz www.facebook.com/plus. Każdy kto w dniu promocji spełni te warunki otrzyma 50% więcej wartości doładowania.

Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet, ale nie przedłuża on ważności konta dla usług wychodzących.

Promocja obowiązuje wyłącznie w środę 6 grudnia.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
62. ~Izyd
0

2017-12-15 22:35:20

Za nim do części uzytkowników ta informacja dotrze to promocja się skończy- wiadomo, że taki ma być efekt, ale jednak wolę dłuższe promocje, gdzie faktycznie widać, że operator chce, żeby klient miał szansę skorzystać, ja teraz w Virgin dodatkowe 3GB Internetu mogłem kodem włączyć i promocja caly miesiąc trwa

Odpowiedz

61. ~Pyszkon
0

2017-12-10 17:59:03

U mnie wszyscy mają numer w plusie - żona ja i 2 córy. Na promocji wpadło nam sumie 60 zł ;) Super sprawa ;) I to nie pierwszy raz kiedy plus robi taką promocję ;)

Odpowiedz

60. ~Tony
0

2017-12-08 18:48:22

Bardzo często się te Plusowe doładowania z bonusem ostatnio zdarzają. I to jest moim zdaniem dobry kierunek, zobaczymy, jak często Plus dalej będzie tak robił.

Odpowiedz

59. wlo
0

2017-12-05 22:58:26

58 - Ty jak zwykle śmieszkujesz?Ja np. mam ofertę stosunkowo starą - bo jest od pewnego czasu nowsza, w której zmiany były - kiedyś płaciłem za jakiś "składnik" oferty, teraz nie płacę. Zatem po co oglądać aktualne tabele opłat i prowizji?

Odpowiedz

58. ~pabloki
0

2017-12-05 22:33:22

56 jakich zmianach? ustrojowych? to wtedy bankowości internetowej i takich przelewów nie było.57 ale tak jest bo klienci niektórych banków korzystają z takich archiwalnych produktów . po to miałby nowe wydanie by zarzec w nim ceny zachęcające do zmiany oferty. zobacz ze w bzwbk sa taryfy wycofanych ze sprzedaży produktów.

Odpowiedz

57. wlo
0

2017-12-05 22:04:59

To tak jakbyś mi dzisiejszy cennik taryfy sprzed 10 lat pokazywał... Może i jest tam sporo po staremu, ale jeśli były to cennik aktualny - po co miałby nowe wydanie?

Odpowiedz

56. wlo
0

2017-12-05 22:03:11

53 - po zmianach? Ty naprawdę krótko z bankowości korzystasz widzę ;-)

Odpowiedz

55. ~Derwo
0

2017-12-05 21:44:29

Jeszcze kasy z poprzedniej promocji nie wykorzystałem a już się pojawiła następna :D Mają rozmach z tymi promocjami :D

Odpowiedz

54. ~pabloki
0

2017-12-05 21:30:26

50 w tabeli opłat to co w 53 pisze.51 to Ty tak twierdzisz.52 są gorsze.

Odpowiedz

53. ~pabloki
0

2017-12-05 21:25:09

50 masz to w działach produkty wycofane z oferty /sprzedaży/archiwalne w tabelach opłat.

Odpowiedz

52. wlo
0

2017-12-05 21:24:50

A! I co najważniejsze - i ja wybrałem ten najgorszy bank ;-)

Odpowiedz

51. wlo
0

2017-12-05 21:24:22

Na dzisiaj zostańmy przy tym, ze Bank Zachodni WBK - jako JEDYNY w Polsce - miał i ma nadal płatne tego typu "szybkie" (może być?) przelewy ;-)

Odpowiedz

50. wlo
0

2017-12-05 21:23:03

49 - już mówiłem o tym... Jeśli banki miałyby archiwa z tabelami opłat - z chęcią bym poszukał, specjalnie dla Ciebie ;-)

Odpowiedz

49. ~pabloki
0

2017-12-05 20:46:17

48 a co były takowe? podaj przykłady.

Odpowiedz

48. wlo
0

2017-12-05 20:45:17

46 - na t nic nie poradzę ;-)

Odpowiedz