DAJ CYNK

Mikołajki w pomarańczowym prepaidzie

01.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 30

Ważne 2

13

Orange przygotował mikołajkową promocję, która skupia się na rozmowach. Obniżeniu ulegają opłaty za rozmowy bez limitu do wszystkich.Orange przygotował mikołajkową promocję, która skupia się na rozmowach. Obniżeniu ulegają opłaty za rozmowy bez limitu do wszystkich.

Do 13 grudnia można aktywować usługę "Rozmowy bez limitu do wszystkich" na 7 dni za 3 zł (standardowa cena to 7 zł). Aby włączyć usługę trzeba wysłać SMS-a o treści START pod numer 364 (koszt jak za SMS-a w Orange).

Korzystając z powyższej promocji będzie można aktywować usługę (jednorazową lub cykliczną - do wyboru) w wersji 31-dniowej płacąc za to 19 zł (standardowa cena to 25 zł). Co bardzo ważne, jeżeli to zrobicie, to taka cena za kolejne 31-dniowe aktywacje lub odnowienia pozostanie już dla Was na poziomie 19 zł. Na zawsze. O możliwości aktywowania usługi za 19 zł dowiecie się z SMS, którego wyślemy do Was po zakończeniu ważności usługi w wersji na 7 dni za 3 zł - napisano na blogu pomarańczowej sieci.

Promocją objęci są użytkownicy taryf Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART, Nowe Orange Go (w tym także Zetafon i Minutofon). W taryfie Nowe Orange Go można już też korzystać z usługi "Za darmo w Orange".

Zobacz: regulamin usługi "Nielimitowane rozmowy ze wszystkimi komórkowymi na Mikołajki"

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się