DAJ CYNK

Microsoft udostępni nielimitowaną chmurę

27.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5066

Ważne 2

3

Abonenci usługi Office 365 do tej pory do swojej dyspozycji, oprócz pakietu MS Office, mieli 1 TB miejsca w chmurze OneDrive. Teraz chmura Microsoftu nie będzie miała limitu objętości.

Abonenci usługi Office 365 do tej pory do swojej dyspozycji, oprócz pakietu MS Office, mieli 1 TB miejsca w chmurze OneDrive. Teraz chmura Microsoftu nie będzie miała limitu objętości.

Zmiana dotyczy wszystkich subskrybentów Office 365 i nie jest obciążona dodatkową opłatą. W pierwszej kolejności z powiększonych zasobów skorzystają klienci firmowi - termin uruchomienia nowej wersji OneDrive zostanie w ich przypadku ogłoszony w ciągu kilku najbliższych dni.

Klienci indywidualni na brak limitu poczekają do początku 2015 roku, przy czym jako pierwsi na aktualizację liczyć mogą użytkownicy usługi, którzy zapiszą się na listę oczekujących pod tym adresem.

Źródło tekstu: Microsoft, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. msnet
0

2014-11-06 16:57:17

Dzisiaj zauważyłem, że w związku z subskrypcją Office 365 1 TB miejsca w OneDrive urósł do 10 TB. Czy to jest to obiecane unlimited?

Odpowiedz

0

2014-10-28 09:41:07

@12 - abo czy prepaid? Post do pre-paidów nie ma sensu za bardzo porównywać... Choć na abo nie jest źle. Ja w Play posiadam prepaida, mam starą ofertę, która jest dla mnie najlepsza. Te nowe jakoś mnie nie ciekawią...

Odpowiedz

12. ~do 11
1

2014-10-28 09:23:16

Ja za 39zł mam no limit poł, sms, mms i 2 GB neta (no limit w lte) W play.Nie ma połączeń międzyarodowych w porównaniu z Twoją ofertą, ale ja takich poł nie wykonuję.

Odpowiedz

0

2014-10-28 09:03:36

@9 - nie bardzo zauważyłem, a zjawiam się w Polsce 2x do roku. Gdy jestem w Polsce to zawsze na moim polskim numerze aktywuję pakiet internetowy (prepaid). Mieszkam za granicą i za 8euro mam nielimitowane połączenia i smsy wewnątrz sieci, 300 minut do wszystkich (wymienne na smsy) i w tym połączenia międzynarodowe na komórki i stacjonarne do UE, USA i Kanady, oraz pakiet 500MB + 300MB + 100MB (czyli w sumie dostaję 900MB danych do wykorzystania). Jakiś polski operator to przebije (taki pakiet za około 33zł)? Nie sądzę, a w Orange RO to mam.

Odpowiedz

10. wiklef
0

2014-10-28 08:55:00

@9 - tanieją. Ale dobrze napisał - powinny stanieć jeszcze bardziej :)

Odpowiedz

9. ~
0

2014-10-28 08:46:19

Pakiety danych tanieją i rosną. Nie zauważyłeś, że ostatnio tylko tym operatorzy chcą przeciągać między sobą użytkowników?

Odpowiedz

0

2014-10-28 08:29:20

@2 msnet - wykorzystasz to? Ściągniesz cały Internet? ;)@4 tomi - tak, ale nie tą nielimitowaną. Tzn za sam zakup powinieneś już dostać kilka GB. ;)@6 wg4518 - ciekawe którą wersję. W necie widziałem poradniki jak niby z 2013 (które posiadam) pozbyć się chmury i nici z tego wyszły. Konto i chmura dla Office 2013 to jedno. W Office mogę zatem wyłączyć chmurę jednocześnie wyłączając konto. Swoją drogą. Chmura MS nie służy mi do trzymania tam muzyki czy czegoś takiego, tylko dla dokumentów MS i kopii zdjęć mojego telefonu.@7 - może i tanie, ale nie zawsze się wszystko ma przy sobie... ;) W Polsce jeszcze powinny pakiety danych stanieć lub być wliczone w cenę abonamentu/doładowania.

Odpowiedz

7. ~
0

2014-10-28 07:44:33

W końcu serwerowe nośniki danych dziś są tanie... Żadna rewelacja, mikromiękki. Zresztą i tak wrzucanie swoich plików na wasze serwery uważam za idiotyzm.

Odpowiedz

2014-10-28 07:29:25

w którejś wersji office/''a nie mogłem usunąć połączenia z chmurą, w końcu to obszedłem, ale po co takie uszczęśliwianie na siłę, dokumenty moje, mojej rodziny i klientów nigdy nie będą w chmurze

Odpowiedz

5. ~ja
0

2014-10-28 06:39:03

@4 Nie.

Odpowiedz

4. ~tomi
0

2014-10-28 05:18:12

jak kupiłem office 2013, a nie mam subskrypcji to mogę uzyskać darmową przestrzeń?

Odpowiedz

3. ~ikey
1

2014-10-28 01:29:45

Czekamy co na to google i mega.

Odpowiedz