DAJ CYNK

Media Markt ponownie zwraca koszt zakupów

01.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4677

Ważne 1

12

Podobnie jak w przypadku piłkarzy na Euro, Media Markt zwróci koszt zakupów w przypadku zdobycia złota Igrzysk Olimpijskich przez polskich siatkarzy.

Podobnie jak w przypadku piłkarzy na Euro, Media Markt zwróci koszt zakupów w przypadku zdobycia złota Igrzysk Olimpijskich przez polskich siatkarzy.

Promocja dotyczy zakupów o wartości minimum 500 zł, zrobionych od 29 lipca, do 4 sierpnia w dowolnym sklepie lub za pośrednictwem strony internetowej. Następnie do 5 sierpnia należy zarejestrować paragon na stronie www.kibicuj-naszym.mediamarkt.pl . Później zostaje już tylko kibicować polskim siatkarzom na rozpoczynających się Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Media Markt

Komentarze
Zaloguj się
16. PLANET
0

2016-08-20 01:00:37

No i nic nie zwrócą. Za to ręczni przeszli dalej, ot typowe ; )

Odpowiedz

15. ~
0

2016-08-02 01:29:13

kiedy promocja na pomidory w biedronce?

Odpowiedz

14. ~owocowy
1

2016-08-01 16:22:53

Eee tam! U mnie, w warzywniaku babka obiecała jedno Apple za każdy złoty medal polskich sportowców :D

Odpowiedz

13. adik
0

2016-08-01 15:40:00

z ostatniej promocji MM która była związana z Euro ostatecznie dali bony na 20% z tego co wydali u nich, a nie musieli niczego dawać bo zwrot był jeśli Polska doszłaby do półfinału, nie wiadomo jak będzie teraz czy znowu coś dadzą nawet jak nasi nie wygrają a powiedzmy dojdą do półfinałów.

Odpowiedz

12. PiotrM
0

2016-08-01 13:56:11

Takie promocje to jak ukryty hazard w sumie.

Odpowiedz

11. ~Punk
-1

2016-08-01 11:26:51

Skoro Plus kończy z telefonami za złotówkę to oznacza tylko jedno.Przechodzę w następnym roku na pre paid i niech mnie pocałują tam gdzie słońce nie dochodzi.

Odpowiedz

10. ~wCw
1

2016-08-01 10:28:44

Czy to dobrze czy źle, że kończy się era telefonów za złotówkę to się okaże.Natomiast z tego co widziałem w Orange, to przy okazji tej zmiany, koszt abonamentu + telefonu na raty jest obecnie większy niż wcześniej abonament + telefon za złotówkę (przynajmniej w moim przypadku, +15zł obecnie).

Odpowiedz

9. ~Dolek
3

2016-08-01 10:27:41

#8 Gdyby była pewność to MM by nie zrobił takiej promocji :-)

Odpowiedz

8. PLANET
0

2016-08-01 10:06:35

W czym jak w czym, ale w siatkówce nie ma żadnej pewności że będzie złoto, czy nawet podium.. ale pozostaje kibicować.

Odpowiedz

5. ~Janekkkk
0

2016-08-01 09:31:27

A gdzie informacja ,"artykuł sponsorowany " :))))), hahahaha ,Polska i złoty medal ,za ostatnie miejsce też dają medale...?

Odpowiedz

-1

2016-08-01 09:29:41

No i dobrze, koniec er telefonow za złotówke, ludzie bedą robic bardziej przemyślane zakupy

Odpowiedz

3. ~?
0

2016-08-01 09:14:53

wzorem

Odpowiedz

2. ~?
1

2016-08-01 09:14:05

Lepiej napiszcie,że Plus wzprem Orange,od dziś kończy z subsydiowaniem telefonów w abo.

Odpowiedz

1. Mila89
6

2016-08-01 08:58:53

orson co ten news ma wspolnego z telekomunikacja??? bedziecie teraz informowac o wszystkich tego typu promocjach? np media expert mialo(i pewnie znowu bedzie miec) promocje -30% napiszecie o tym? albo RTV euro AGD tez pojawi sie news???

Odpowiedz