DAJ CYNK

mBank - zakończenie promocji "Minuty na Bank"

15.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4910

Ważne 7

1

mBank poinformował o zakończeniu trwania promocji Minuty na bank.

mBank poinformował o zakończeniu trwania promocji Minuty na bank.

W ramach promocji Minuty na bank można było zbierać minuty na Koncie MOBILE w serwisie transakcyjnym mBanku za transakcje kartami kredytowymi, terminową spłatę kredytu gotówkowego czy kredytu samochodowego.

Jak na razie mBank nie informuje na temat innej promocji, która miałaby zastąpić Minuty na bank.

Źródło tekstu: mBank, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~pabloki
0

2014-09-16 21:50:46

chyba to juz koniec mbankmobile. co do mbanku to raczej hipermarketbank bo kiedyś tesco miało takie paski jak logo mbanku dziś.

Odpowiedz

23. ~
0

2014-09-16 17:22:08

Co do uslugi, to oczywiscie szkoda, bo to niby niewiele ale zawsze bylo cos dla korzystajacych. Zobaczymy w jakim kierunku bedzie zdazal mBank mobile, moze calkowicie zamkna projekt?

Odpowiedz

22. ~
-3

2014-09-16 17:18:39

20, Na tego divhasa szkoda uwagi zwracac. W kazdym komentarzu kompromituje się totalnie. Ma jakies fobie dzieciak. Moze to skutek trudnego dziecinstwa, ktore jeszcze się nie skonczylo?

Odpowiedz

21. ~zulugula
0

2014-09-16 15:26:32

@3, 15 to Rebusy to parówa? Zawsze wydawał mi się inny.

Odpowiedz

20. PLANET
0

2014-09-16 10:18:33

macc: sry, to było do divhasha ;p Mea culpa ;p

Odpowiedz

19. ~Luks
1

2014-09-16 09:29:19

Może to pierwsza jaskółka współpracy z Orange? ;) Dożynanie watahy...

Odpowiedz

18. ~Caĺm7
0

2014-09-16 09:28:45

mBank - gej bank? A skąd te określenie? Może mnie kto uświadomić? :-D

Odpowiedz

17. ~macc
0

2014-09-16 07:30:42

[planet] nie wiem o czym piszesz o jakich kontach firmowych za 50zł.Nie mam swojej firmy i nie wypisywałem wcześniej tutaj żadnych głupot.Ogarnij się chłopie...

Odpowiedz

16. ~macc
0

2014-09-16 07:27:39

[braymer] już dawno korzystam z klucza

Odpowiedz

15. ~macc
1

2014-09-16 07:26:45

[divhashmorex] sebusy pisał o tym,że korzysta z mbank

Odpowiedz

14. ~macc
0

2014-09-16 06:39:25

[divhashmorex] ja nie korzystałem nigdy z telefonii mbanku ,więc mi to lotto

Odpowiedz

13. ~
0

2014-09-16 04:16:36

Powiązanie usług bankowych z telekomem? Jakoś nie mogę i nie mam ochoty przekonywać się do tego. Oferta telekom/banku ma być prosta, niezależna i tania. Ok, zapłacę parę groszy więcej na miesiąc za ofertę niekompleksową i niewiązaną, ale zachowam niezależność i wolność wyboru, zamiast pakować się w "Ein Folk, Ein Reich, Ein Fuhrer" - typowe dla dzisiejszych czasów.Idąc tokiem myślenia współczesnych biznesmenów to jedna firma powinna oferować wszystko: od ziemniaków na metry począwszy, poprzez telefon, telewizję, internet, prąd, kredyty i konta, po... mieszkania począwszy. Żałosne. I korzystne tylko dla nich. Dla prezesików tych firm.

Odpowiedz

12. Sig
0

2014-09-16 03:40:05

Szkoda. Od dłuższego czasu sprawiają wrażenie jakby chcieli, a nie mogli zakończyć działalności... Miałem tam dość długo jeden z numerów (przeniosłem się jak Gadu AIR padło) i nie narzekałem, ale ostatecznie zniechęcił mnie marazm i opóźnianie ogłoszenia przedłużenia promocji (co pół roku bodajże). Chyba wtedy też (jak się ewakuowałem) podnieśli stawki do Play, a przez dłuższy czas atrakcyjna stawka do Play, kiedy jeszcze MTR byłasymetryczny, ich wyróżniała. KAsując ten program zniechęcą tych, których chyba tylko on jeszcze tam trzymał... Ciekawe, czy to zapowiedź kasacji marki, czy może zmiany profilu na bardziej gimbusiarski - byłoby to w tonie z nowymi "kolorkami" i serwisem...

Odpowiedz

11. ~
0

2014-09-16 02:51:03

Ten bank juz od dawna schodzi na psy i jakby nie darmowe inwestycje w akcje i fundusze juz dawno powiedzialbym mu papa.

Odpowiedz

10. PLANET
0

2014-09-16 01:30:25

BTW, gejBank daje czadu, podaj dalej ;)

Odpowiedz