DAJ CYNK

Małaszyński zareklamuje nową ofertę Play

25.03.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10239

Ważne 7

25

28. marca Play zaprezentuje nową usługę bądź ofertę, pojawi się także nowa osoba ją reklamująca.

28. marca Play zaprezentuje nową usługę bądź ofertę, pojawi się także nowa osoba ją reklamująca.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że nową osobą będzie aktor Paweł Małaszyński.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
70. ~myszka
0

2014-03-28 17:41:14

HE JA HEJ JA LUBIĘ TAKIEGO PLEJA!:)

Odpowiedz

69. ~gosc
0

2014-03-27 19:35:26

@68 U mnie w salonie zaproponowali mi dokładnie to samo co mogę wybrać na stronie Playa, czyli rozmowy bez limitu, ale już bez sms za 30zl + 10zl za 750MB. Ja może doprecyzuję że chodzi o ofertę dla klienta indywidualnego. Ale dziękuję za traktowanie mnie z góry jak debila, to zawsze jest miłe.

Odpowiedz

68. ~taaaa
0

2014-03-27 18:36:24

@67 jeżeli nie zauważyłeś żadnych różnic dla przedłużających umowę to masz jakiś naprawdę problem. Dla przykładu opcja napisana powyżej te 35 zł... nowy klient za coś podobnego zapłaci 59zł......... Ale w sumie żadnej różnicy bo bez limitu a cena to tutaj nie odgrywa żadnej roli prawda...-.-

Odpowiedz

67. ~gosc
0

2014-03-27 15:09:47

Ja tam nie mogę znaleźć nic nowego w ich ofertach dla przedłużających. Ceny kilku modeli telefonów spadły, ale oferta się nie poprawiła. Liczę na to że jutro pojawi się coś nowego.

Odpowiedz

66. ~
0

2014-03-27 13:53:34

@tomasz0765 Warto dodać, że taka oferta jest przy przedłużaniu umowy :) Ale oferty dla nowych czy przenoszących numer są też bardzo dobre :) Przeszłam kilka miesięcy temu z orange i jestem mega zadowolona. Drugi numer mam w plusie i tylko odliczam kiedy umowa mi się skończy bo ich oferta jest beznadziejna

Odpowiedz

65. ~db play
0

2014-03-26 22:26:22

Faktycznie jest nowa oferta dla indywidualnych przedłużających umowę. Całkiem syta moim zdaniem

Odpowiedz

64. ~tomasz0765
0

2014-03-26 21:34:15

Wiele wpływu ma podejście konsultanta. Ja z jednym współpracuje od roku i polecam znajomym i rodzice. Jak na razie wszyscy sa mega zadowoleni mimo zmieniających sie ofert czasem na lepsze czasem gorsze. Pozdrowienia dla pracownika salonu na bielanach wr. :)

Odpowiedz

63. ~tomasz0765
0

2014-03-26 21:29:27

Dzisiaj otrzymałem w salonie oferte bez tel za 35 zl bez limitu rozmowy i smsy plus 750 mb jak dla mnie bomba

Odpowiedz

62. ~buka
0

2014-03-26 14:54:50

ja skorzystałam i jestem zadowolona ponad 200zł zostało w kieszeni xD. Niech się jeszcze jakość połączeń poprawi i będzie dobrze;)

Odpowiedz

61. ~hans
0

2014-03-26 11:00:31

@60 - siedzieli i się nudzili, nic nie wiedzą o nowościach, ale... zobaczymy

Odpowiedz

60. ~
0

2014-03-26 10:54:58

@59, poczekaj, daj im się tego nauczyć, przecież pracownicy muszą dzień w dzień przyjść, ogarnąć salon, obsłużyć porannych interesantów, a dopiero potem siadają do lekturki nowości...

Odpowiedz

59. ~hans
0

2014-03-26 10:40:17

@55 - żadnych niespodzianek w salonie Play...

Odpowiedz

58. ~4G (4 x Gorsze) LTE
-1

2014-03-25 21:27:17

Podobno następny w kolejce aby przejść do Play czeka już Wiktor Janukowycz - na Ukrainie nie ma czego szukać, a Putinowi ta kukiełka także przestaje być już potrzebna... :-)

Odpowiedz

57. PiotrM
0

2014-03-25 21:05:00

Ojej, co za porażający news......zaraz zaraz a gdzie podziało się Mumio co to przeszło do Play? Czyżby się poznało na tej sieci i szybciutko chciało wrócić z powrotem do Plusa ?

Odpowiedz

0

2014-03-25 20:53:20

Nowsza, znaczy niestety droższa. Niczego przełomowego się nie spodziewam. Raczej kolejny zabieg, żeby pod jakimś pretekstem, coś podrożało.

Odpowiedz