DAJ CYNK

Magda Gessler reklamuje usługi biznesowe Play

12.03.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11846

Ważne 7

19

Magda Gessler to nowa postać na długiej liście celebrytów zaproszonych do kampanii reklamowych sieci Play.



Magda Gessler to nowa postać na długiej liście celebrytów zaproszonych do kampanii reklamowych sieci Play.

Z pomocą znanej restauratorki i kuchennej rewolucjonistki, sieć Play promować zamierza usługi dla biznesu. W spocie reklamowym przedstawiono Formułę Biznes Box wraz z nielimitowanym Internetem dla biura za 39,90 zł netto miesięcznie:


Co warto dodać, przedstawiona w spocie oferta dotyczy tylko osób przenoszących numer, dla przedłużenia umowy czy nowej aktywacji opłata jest wyższa o 9,99 zł netto miesięcznie (brak rabatu na Internet dla biura).

Nielimitowany Internet dla biura to pakiet 100 GB miesięcznie, po których prędkość Internetu spada do 1 Mb/s. Powyższa oferta nie zawiera rat za telefon oraz raty za modem LTE (od 10 zł netto miesięcznie).

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
95. ~Nina
0

2017-03-22 19:51:13

Hej, off topic, może ktoś wie z jakiego sklepu jest sukienka Gesslerowej? Jest świetna!

Odpowiedz

94. ~piotMak
0

2017-03-16 05:58:17

Lepszy od play jest virgin. Polecam dla miastowych

Odpowiedz

93. ~Nick
0

2017-03-14 18:10:26

ŻENADA reklamuje ŻENADĘ ale dobre!!! :D :D :D

Odpowiedz

92. ~piotrmak
0

2017-03-14 13:50:17

#91: Po takim wpisie chłopie oni tam w Play znaczy się już sraczkę mająNie ładuj Ty i poproś mamę, żeby też nie ładowała. Wykończ tego operatora

Odpowiedz

91. ~mam radę
0

2017-03-13 19:13:12

Nie ładujmy kart do Play. Są inne sieci, lepsze i tańsze.

Odpowiedz

90. ~exajd
0

2017-03-13 14:22:22

Pierwsze, oferta kosztuje 39.99zł netto, a po drugie to ta oferta jest dla wszystkich a nie tylko dla przenoszących numer...

Odpowiedz

89. ~piotrmak
0

2017-03-13 12:46:20

Ale z was eksperci od ofert i reklamy:)To ile kart ląduje w klopie, żeby Play popamiętał.Prezes Playa pewnie w spodnie narobi jak was przeczyta

Odpowiedz

88. ~Tom
0

2017-03-13 11:38:59

@ 87. Dokładnie tak. Obecnie najlepsze oferty są w prepaidzie. Play ma taką ofertę za 25 pln

Odpowiedz

87. ~mike
1

2017-03-13 11:19:29

6lat w Playu i bylem zadowolony, bo oferty byly dobre na tle konkurencji. Teraz ceny z kosmosu i bieda dla stalych klientow. Ja wysiadlem z tego rdzewiejacego pociagu. A te reklamy to nie wiem dla kogo... Ktos sie w ogole tym sugeruje? Nie lepiej zaoszczedzic i zrobic lepsza oferte?

Odpowiedz

86. ~ja dziękuję
0

2017-03-13 09:53:39

Nie zamawiam usług ani towarów na podstawie reklamy z udziałem wstrętnie wyglądającego celebryta. A ta baba jest wybitnie odstręczającą i antyreklamą. Dlatego w play nic nie kupuję. Do widzenia.

Odpowiedz

85. ~Piła
1

2017-03-13 08:32:29

To chyba jakaś inna Gesler? Albo Play niech się weźmie raczej za liftingi.

Odpowiedz

84. ~
1

2017-03-13 05:42:58

Pewnie jest tak samo w Play jak Wojewodzki hehe, ktory nadal z Orange korzysta

Odpowiedz

83. goldenmen
0

2017-03-13 01:54:39

gdyby play wprowadzał jakas ofertę rewolucyjną na rynku to wtedy byłby sens gdyby Gessler ja reklamowala a takto reklama jak reklama oferty bez znaczenia kto ja rekamuje.A w sprawie niby przenoszenia nr celebrytów do play to jest to fikcja bo nie maja takiego obowiązku. Tłumaczenie gruszki w sprawie karoluk to taki PR że czeka na koniec umowy bo co za problem przenieś nr od razu i zapłacic nawet karę. nie powiedzcie że koszt kary max 2 tys za zerwanie umowy to jest dużo gdy celebryta za reklamę dostaje kilkadziesiąt tysięcy złotych. problemem jest że celebrytom nie na ręke przenosić nr do play.Oni maja wszystkie numery firmowe w 1 sieci i będą specjalnie 1 numer przenosili do play.

Odpowiedz

82. darkangel
0

2017-03-13 00:57:46

Sztucznie zagrane, w Kuchennych Rewolucjach, zupełnie inaczej się zachowuje.

Odpowiedz