DAJ CYNK

Lycamobile zwiększa pakiety internetowe

25.07.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11538

Ważne 20

1

Lycamobile wprowadza nowe wartości pakietów internetowych. Teraz najniższy pakiet, to 100 MB za 2 zł, a wartość najwyższego wzrosła z 3, do 6 GB. Wszystkie pakiety są ważne 30 dni.

Lycamobile wprowadza nowe wartości pakietów internetowych. Teraz najniższy pakiet, to 100 MB za 2 zł, a wartość najwyższego wzrosła z 3, do 6 GB. Wszystkie pakiety są ważne 30 dni i odnawiają się po zakończeniu okresu ważności.

Koszt pakietu

Ilość danych

Poprzednia wartość

Kod USSD

2 zł

100 MB

30 MB

*139*5103#

3 zł

300 MB

120 MB

*139*5107#

5 zł

700 MB

200 MB

*139*5200#

7 zł

1 GB

300 MB

*139*5201#

10 zł

2 GB

600 MB

*139*5202#

15 zł

3 GB

1 GB

*139*5104#

25 zł

5 GB

2 GB

*139*5105#

35 zł

6 GB

3 GB

*139*5106#


Źródło tekstu: Lycamobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
136. ~gmo zabija
0

2014-07-29 00:08:43

Lyca obecnie to najbardziej oplacalna rzecz na karte np za 20 zl mamy 200 min i 200 smsow czyli jest 10 groszy plus smsy wiec moge smialo polecic teraz minusy mam ich 3 miesiace wiec moge cos powiedziec, z pakietow danych urywaja 400mb i twierdza ze licznik danych w androidzie niedolicza... Wzialem pakiet 1gb i wylaczyli mi po 600mb nastepny miesiac wzialem 3gb wylaczyli po 2.6 gb.... Zbieg okolicznosci? Nie sadze po prostu tna koszty moze jak uwiecej ludzi zacznie wlaczac swoje liczniki to szwindel wyjdzie na jaw,nastepny minus tehtering nie dziala i nie kozna dzwonic na infolinie i bezplatne numery.... To tyle

Odpowiedz

135. ~
0

2014-07-28 17:36:34

bedzie dzialac w o..s..s..a?

Odpowiedz

134. ~x
0

2014-07-28 09:03:43

Tak na marginesie zmiana nastąpiła na początku czerwca ;p

Odpowiedz

133. ~
0

2014-07-28 08:34:14

Tak zapytam przy okazji.Czy konkurencyjna LebaraPL również taktuję NET co 1KiB i routuję pakiety przez UK ??

Odpowiedz

132. ~Lord
0

2014-07-28 08:32:02

naj wychodzi wziąść mini maxa lub nju a jeśli dryn zagranice to z klucza który do UE daje 15 gr i taktuje co 30 sekund , a więc bez durnych pakietów wydajemy 50 zł i mamy no limit w polsce i 140 min do UE

Odpowiedz

131. ~CappoDi
0

2014-07-28 06:21:54

NET W LYCA DZIAŁA NA KAŻDYM URZĄDZENIU. TETHERING TAKŻE.

Odpowiedz

130. wlo
0

2014-07-27 22:02:54

~Calm7 - nie wiem o czym mówisz, ale rzeczywiście nie zawsze pozornie nieopłacalna oferta jest rzeczywiście nieopłacalna ;-)

Odpowiedz

129. ~Calm7
0

2014-07-27 21:59:25

wlo, a co ja tam starego byka będę sprawdzał? :-) Dysputa zabawna, bo jasne jest co się opłaca. Ja dopowiem, na obronę naliczania minutowego, że ja mam korzyści z takowego. Tyle, że tylko ja mam coś za coś - reszta ze wspomnianych użytkowników nie ma tego "luksusu".

Odpowiedz

128. wlo
0

2014-07-27 21:45:03

AERO2 USER 0 za długo egzystujesz w normalnym sekundowym rozliczaniu, ze tak podchodzisz do rozliczania co minutę ;-) Kiedyś tak nikt tego nie analizował. Bo to do absurdu prowadziło - zresztą sam widzisz, ze absurdalne wyniki Ci wychodzą? To tak jak z okresem komuny - kiedy rozmawiam z synami, albo śmieję się ze starych skeczy - nic a nic nie rozumieją, jeśli im wcześniej godzinę czy dwie nie poświęce na wyjaśnienie "podłoża", kontekstu, warunków ;-)

Odpowiedz

127. wlo
0

2014-07-27 21:41:18

~Calm7 - oczywiście połowę - 50% Pytasz, żeby mnie sprawdzić? Ja mówię tylko, że przy okreśłonej ilości rozmów maksymalnie takie "straty" można mieć. Jeśli co do sekundy ktoś wykorzystuje impuls - to oczywiście straty będą minimalne. To oczywiste.

Odpowiedz

126. Blank
0

2014-07-27 21:25:10

W następnym miesiacu, mialem migrować do Fresha (z uwagi na to, iż rozmawiam bardzo nieregularnie, odpada dla mnie abonament), ale chyba zobaczę ile kosztować mnie będą rozmowy w Lyca. Ot tak dla testów. Przypuszczam, że naliczy mi 20-40% więcej minut, niż rzeczywiście wykorzystam ;)

Odpowiedz

125. Blank
0

2014-07-27 21:23:23

@123, te moje posty nie tyle są przeciw Lyca, co przeciw takiemu mechanizmowi. Niejednokrotnie mozna było się przekonać, że opertorzy bardzo chętnie kopiują niekorzystne [oplacalne dla nich] rozwiązania. Na tym polega ich rola. A jeśli jeszcze, wygląda to dla ludzi jako coś fajnego? Tym lepiej.Większość moich połączeń kończyła się po KILKU minutach. Na przykład 03:26, 04:08 itp.Kończę wtedy kiedy uznaje za sluszne. Nie patrzę ile już gadałem. Co do przykładu. Na podstawie danych z poprzedniego miesiąca, obliczylem ile minut więcej naliczyłoby mi przy naliczaniu minutowym. A następnie przelożylem to na przykład konieczności rozmawiania 120 minut w miesiącu. Oczywiście obarczone jest to pewnym błędem, ale błąd ten dla MOICH rozmów będzie niewielki. Dla każdego natomiast będzie inny - co więcej, jestem absolutnie przekonany, iż ilość "straconych" minut będzie się w każdym miesiącu różniła.

Odpowiedz

124. ~pabloki
0

2014-07-27 21:04:29

@divash zasada prosta jeśli połaczenie trwa do 15 sekund i większość połaczeń trwa tak krótko to nie kupujesz pakietu- proste . tracisz tylko czas z pakietu ale nie peiniądze. zreszta na czymś muszą zarabiac i właśnie zarabiają na tym nie wykorzytsanym czssie z tych końcówek do pełnej minuty.

Odpowiedz

123. ~pabloki
0

2014-07-27 21:00:41

@divash pokręciłeś wszystko , tak prosta oferte wyprowadziłeś na jakieś kombinacje. zużyłeś 120 minut na krótkie połaczenia w sumie 156? w minimax zapłaciłbyś za te 120 minut sekundowo rozliczane 22,8 w lyca bez sekundowego naliczania 15, 80 lub 15 zł i miałbys jeszcze rezerwe. bład popełniasz przy wyliczeniach ceny minuty bo za pakiet płacisz z góry więc matematycznie cena minuty sie nie zmienia i jest zgodna z tym co na stronie.@Calm7 jeśli chcesz optymalizować koszty to popełniasz błąd logiczny ale wiem że nie znasz oferty i dlatego. jeśli wiesz że chcesz tak dzwonić modelowo dla tego przykładu i zakładając że będą to tylko komórki bo stacjonarne są tańsze, to zapłacisz bez pakietu 14,50 a jak kupisz pakiet 210 min to zapłacisz 15 zł z tym że zostanie jesze na 10 minut a odliczając koszt tej minuty w tym pakiecie to 15-0,72=14.28. Co starciłeś? czas ! kwotowo pakiet taniej .@AERO2 USER #119 błąd bo nie znasz oferty. Nikt nie zmusza do pakietów. Nie można kupić tylu pakietów, system nie przepuści. Potrzebujesz więc 600 sekund w sumie a zatem bez pakietu to 10 minut naliczane sekundowo , na komórki 29 gr więc potrzebujesz tylko 2,90.jeśli wiesz że dzwonisz krótko to nie kupujesz pakietu.

Odpowiedz

122. Blank
0

2014-07-27 21:00:06

116, nie wiedziałem jak nazwać, więc nazwałem to stratą. Chodzi o to ile % więcej może być naliczone w wypadku naliczania minutowego. Nie jest to strata, ale nie przyszlo mi do głowy jakiś sensowny termin ;)

Odpowiedz