DAJ CYNK

Lycamobile: nowa promocja z darmowymi pakietami

28.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19627

Ważne 27

4

Lycamobile wystartowała z promocją, w ramach której kupujący w lutym i marcu pakiety minut do sieci Lycamobile w innych krajach, taki sam pakiet w kwietniu, maju i czerwcu dostaną za darmo.

Lycamobile wystartowała z promocją, w ramach której kupujący w lutym i marcu pakiety minut do sieci Lycamobile w innych krajach, taki sam pakiet w kwietniu, maju i czerwcu dostaną za darmo.

Promocją objęte są następujące pakiety:

  • 60 minut za 5 zł (SMS o treści 1660 na numer 3535),
  • 150 minut za 10 zł (SMS o treści 16150 na numer 3535),
  • 400 minut za 20 zł (SMS o treści 16400 na numer 3535).

Minuty w ramach pakietu mogą być wykorzystane na rozmowy z Polski do sieci Lycamobile w Wielkiej Brytanii, Austrii, Australii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii i Stanach Zjednoczonych. Rozmowy do sieci Lycamobile w Austrii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych są darmowe i nielimitowane dlatego minuty w ramach połączeń do tych krajów nie będą odliczane z pakietu.. Pakiet obowiązuje tylko i wyłącznie na rozmowy z Polski do wyżej wymienionych krajów Lycamobile i nie obowiązuje w roamingu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: lycamobile
Komentarze
Zaloguj się
21. ~baśka
0

2015-02-24 19:58:56

jeżeli mój mąż jest w niemczech i ma polską karte laycamobile a ja też mam taką w polsce to ceny rozmów są jak w polsce czy to są drogie polączenia?

Odpowiedz

20. ~obserwator
0

2014-06-25 08:47:39

Mam numer Lycamobile i w Polsce NIKT Z SIECI PLAY nie może się ze mną połączyć. NIE MA TAKIEGO NUMERU. OD tygodnia staram się by naprawiono ten problem ale gość w bok odpowiada "sorka ale u nas takie klimaty". Tak samo z SMS-ami kodami z banków. Nie docierają. Gość z bok klienta trąbi mi w słuchawkę że Lycamobile tak ma a jak mi się to nie podoba mogę spadać na drzewo.Lycamobile w Polsce jest odgraniczona. Oczywiście w regulaminie usług o tym nie wyczytasz. Bo i po co? Dziś żałuję że przeszedłem do Lycamobile...

Odpowiedz

19. ~kk
0

2014-02-03 11:04:16

do dupy to

Odpowiedz

18. goral2099
0

2014-01-29 15:56:16

17: Tylko nie wszyscy chcą/potrzebują smartfona.

Odpowiedz

17. Hose
0

2014-01-29 08:48:24

Przecież jest Viber, z nim międzynarodowe to nie problem (chyba że ktoś dzwoni do "obcych" sobie ludzi.

Odpowiedz

16. ~~~
0

2014-01-29 00:54:56

"A miało być tak pięknie" :)

Odpowiedz

15. ~pabloki
-1

2014-01-28 20:22:07

ale tu sie śmietnik robi. aha ma tu byc conajmniej 20 minusów za tą wypowiedź.

Odpowiedz

12. ~
-5

2014-01-28 18:19:26

A nie lepiej używać programów typu Viber lub Whatsapp? Zdecydowanie taniej niż w jakichkolwiek pakietach.

Odpowiedz

10. ~pabloki
-5

2014-01-28 18:13:38

czyżby lyca przewidywała jakieś zagrożenie ze strony innych operatorów w kwiecień, maj, czerwiwec? że pakiety za darmo. a może kończy sie umowa na roaming z plusem. Sam korzytałem z lyca i mają miedzynarodowe w bardzo dobrej jakości.

Odpowiedz

9. ~Zoran
-5

2014-01-28 18:09:58

Niezły potencjał - pakiety ..hahaha. Czyli kończą działalność niebawem:)

Odpowiedz

8. ~tkubon
0

2014-01-28 16:59:21

@Dziedzic a ja przy swojej ryndze, gdzie za 1 ct netto mam na komórki do Austrii bo tam dużo dzwonię + z minut abo za dostęp wdzwaniany. Max 10 gr brutto za min wychodzi.

Odpowiedz

2014-01-28 16:40:19

Zostanę przy 0,20/minutę w Kluczu, bo nikt z moich rozmówców nie ma Lycamobile.

Odpowiedz

0

2014-01-28 16:28:58

Nawet nieźle. Tak poza tematem... Play nieźle skopał Play24... :/

Odpowiedz

5. ~Lord
1

2014-01-28 16:24:45

jak zobaczą że klienci i tą promo olewają to wprowadzą że to no limit które jest za 10 zł w polsce obejmie także kraje lyca ;)

Odpowiedz

4. ~tkubon
-2

2014-01-28 16:23:07

chyba prościej będzie jednak krótko zadzwonić i umówić się na skype?

Odpowiedz