DAJ CYNK

Lycamobile: darmowe rozmowy wewnątrz sieci w 17 krajach

27.03.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18818

Ważne 21

3

Lycamobile przygotowała promocję, umożliwiającą darmowy kontakt telefoniczny pomiędzy użytkownikami Lycamobile w 17 krajach.

Lycamobile przygotowała promocję, umożliwiającą darmowy kontakt telefoniczny pomiędzy użytkownikami Lycamobile w 17 krajach.

Lycamobile umożliwia darmowe połączenia do innych użytkowników sieci w Austrii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Polsce, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii oraz Wielkiej Brytanii. Za darmow można dzwonić także do osób przebywających w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Oferta ważna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Lycamobile. W trakcie trwania oferty klient otrzyma 3000 minut na rozmowy wewnątrz sieci. Aby aktywować promocję, wystarczy jedynie doładować konto telefoniczne dowolną kwotą, tak aby jego stan nie był niższy niż równowartość 1 zł.

Promocja trwa do końca maja.

Źródło tekstu: Lycamobile

Tagi: lycamobile
Komentarze
Zaloguj się
23. ~Aryus Nowak
0

2014-06-19 23:19:34

NIELIMITOWANE DARMOWE ROZMOWY na wszystkienumery Lycamobile w Europie, USA i Australiiz każdym doładowaniem."Promocja jest ważna od dnia 10/03/2014 do dnia30/06/2014. Po zakończeniu promocji połączenia będąnaliczane zgodnie z obowiązującymi stawkami. W trakcietrwania oferty klient otrzyma nielimitowane, darmowepołączenia wewnątrz sieci Lycamobile. Aby aktywowaćpromocję, klient musi doładować konto dowolną kwotą.Stan konta klienta musi wynosić co najmniej 1 zł. Jednodoładowanie jest ważne przez miesiąc kalendarzowy, czylido końca miesiąca. Oferta jest ważna tylko dlaużytkowników Lycamobile Polska i nie dotyczy połączeń wroamingu. Oferta nie służy do użytku komercyjnego."

Odpowiedz

22. ~prz
0

2014-06-19 21:05:46

@20, w większości krajów 9gr/min do lyca world

Odpowiedz

21. ~dam
0

2014-06-12 16:00:52

mam pytanko .dale jest ta promocja w layka aby gadać za darmo w sieci np polska belgia

Odpowiedz

20. ~Liki
0

2014-06-02 19:49:30

Jakie są obecnie ceny połączeń do UE bo na stronie to wciąż 0zł do UE na Lyca? Wie ktoś coś?

Odpowiedz

19. ~pabloki
0

2014-04-10 16:14:11

Teraz w Lycamobile są nielimitowane rozmowy międzynarodowe do Lyca. Zniesiono już limit 3000 minut.

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2014-04-05 19:49:14

WitekT w lycamobile jest nowa promocja na rozmowy międzynarodowe które są od teraz jeszcze tańsze . To jest odpowiedź na niedawne mixy lebary. Nie myliłem sie że na odpowiedź lyca nie trzeba było długo czekać ale jej tempo mnie zaskoczyło. Obecnie w lyca są już podobne pakiety jak w lebarze. Teraz można mieć w jednym pakiecie internet , rozmowy międzynaroowe(stacjonarne i komórkowe) i pakiet sms. Jak chcesz to o tym napiszesz a jak nie to też dobrze.

Odpowiedz

17. ~Marian
0

2014-04-03 00:24:06

Wie ktoś ile kosztuje starter Lycamobile we Włoszech?

Odpowiedz

15. ~b0jan
0

2014-03-28 01:35:25

czy ktoś korzysta z tej sieci i może coś powiedzieć na temat Internetu? rozmawiałem z konsultantem i powiedział mi, że sieć oferuje jedynie Internet 2G, czyli po zabójczo szybkim GPRS. czy ktoś może potwierdzić, czy Internet jest tam faktycznie tak koszmarnie wolny? jesli tak, to można o kant d... potłuc ich nowe "atrakcyjne" pakiety internetowe...

Odpowiedz

14. ~wiek
0

2014-03-27 23:42:44

Ad 13. Jakos orlen i lotos nigdy zadnej promocji na benzyne nie zrobil i nikt nie narzeka. W play np. 18 marca dawali 90% doladowania do wszystkich na 30 dni czyli u mnie 44zl i jest super, a ludziw narzekaja, ech

Odpowiedz

13. ~Von
0

2014-03-27 22:49:38

W4 nigdy takiej prowocji nie zrobi bo dla nich wazna jest kasa a nie klient

Odpowiedz

12. ~pabloki
0

2014-03-27 21:43:27

fajna promocja, korzystam i lepiej niz "skajpaj" dlatego ze biore fona i dzwonie , nie musze być przy lapku. . co do newsa to jest wszystko w porządku bo są różne źródła tego newsa.

Odpowiedz

11. ~Templariusz
0

2014-03-27 20:11:48

"darmow"

Odpowiedz

10. ~mpajak
0

2014-03-27 19:35:42

A co znaczy ,że promocja nie dotyczy połączeń w roamingu?Chyba nie można zadzwonić z Lyca z Polski do Lyca we Włoszech?Pzdr

Odpowiedz

9. ~jgfh
0

2014-03-27 19:32:28

Najwidoczniej telepolis ma galopujaca skleroze

Odpowiedz

8. SirmarK
0

2014-03-27 19:30:48

Tak, zgadza się pisaliśmy. Jakieś zaćmienie mam, ale już nie będę usuwał.

Odpowiedz