DAJ CYNK

Lycamobile: Brytyjski i polski numer na jednej karcie SIM

08.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22660

Ważne 18

0

Lycamobile zaprezentowała kolejny wariant usługi Lyca 2 in 1, który pozwala uruchomić na brytyjskiej karcie SIM dodatkowy, polski numer telefonu.

Lycamobile zaprezentowała kolejny wariant usługi Lyca 2 in 1, który pozwala uruchomić na brytyjskiej karcie SIM dodatkowy, polski numer telefonu.

Rozwiązanie to pozwala ominąć koszty roamingu i w czasie przebywania w danym kraju, korzystanie ze stawek lokalnych. Nie ma tym samym konieczności utrzymywania dodatkowego numeru jedynie na potrzeby wyjazdów.

Aktywację dodatkowego, polskiego numeru zrealizować można za pomocą SMS-a o treści SUB 48 wysłanego na numer 3225 lub za pomocą szybkiego kodu *140*48#.

Podobne oferty pojawiły się też w innych oddziałach Lycamobile, w tym w Niemczech, gdzie również do karty SIM możliwe jest przypisanie dodatkowego, polskiego numeru.

Źródło tekstu: Lycamobile, wł

Tagi: lycamobile
Komentarze
Zaloguj się
43. ~Mag
0

2018-04-19 00:23:18

a ja mam play i lajke i internet na play działa a na lajce nie . Czy ktoś może mi pomoc:(

Odpowiedz

42. ~Michal
0

2016-08-19 18:18:52

Witam. Mieszkam w Anglii i mam angielska sim kartę Lyca Mobile i jak jadę na urlop do polski to nie mam wogole zasiegu czy ktoś miał podobna sytuacje i wie jak to rozwiązać ? Pozdrawiam

Odpowiedz

41. ~Ewika
0

2015-01-08 16:14:28

Mam pytanko.Czy może mi ktoś napisać czy lycamobile kupiona w Anglii będzie działała w Polsce???A raczej co zrobić żeby działała?

Odpowiedz

40. ~JustMe
0

2014-05-09 20:30:29

Wlo- Będąc w Polsce nie miałem do czynienia z takowymi, prawdziwych buraków z PL poznałem w UK.Trochę w tym prawdy, że Polacy w UK to nie perełki...Ale moja w tym wina ze ktoś wraca z Polski samochodem bez ubezpieczenia, przeglądu a w bagażniku 3 worki ziemniaków i 2 worki cebuli?

Odpowiedz

39. wlo
0

2014-05-09 08:53:06

JustMe - mamy szczęście, ze z tej wiochy polskiej wyjechałeś... Nie będziesz przynajmniej krzywo patrzył na wieśniaków ganiających po wsi krowy i świnie, od czasu do czasu mamrota pijącego na ławce pod sklepem... Ja się ciesz, że jestem tu bez Ciebie ;-)

Odpowiedz

38. ~
0

2014-05-09 08:39:19

do nawiedzonych z UK - z łaski swojej uzywając języka dottiego spier.. na wasze fora, odpier... się od Polski - jesteście na takim samym beznadziejnym poziomie jak nawiedzeni ze stanów - tam tez to najlepszy z mozliwych swiatów DZIWNE że to jedyne dwie tak beznadziejne polonie - ani z Niemiec, ani zfrancji, ani zWłoch nasi imigranci nie są tacy chamscy i głupi - bo zamiast odnosic się do MERITUM (ani po polsku ani po angielsku oczywiście nie rozumiecie co to oznacza), czepiacie się kogos kto ma złe doswiadczenie z beznadziejnymi zachowaniami w UK. Ale nawet tu w tej jednej dyskusji mozna zauważyc (ja ma się wieksze IQ od śledzia), że co najmniej 2 osoby miały spore problemy z obsługą w UK. Ja mam to przecwiczone z co najmniej 3 operatorami w UK - TRZEMA - wiem o czym piszę, mam to przećwiczone z wieloma bankami, nie jednym, jak w waszym przypadku, a widac trafiło wam się jak slepej kurze ziarno, rozmawiam z ludźmi, potrafie zrozumiec co móawią po angielsku - i dlatego mogę sobie pozwolić na okreslenie UK jako niecywilizowanego, zacofanego (w stosunku do Polski) kraju, bo mam na ten temat o wiele wiekszą wiedzę niz wy. Natomiast do MERITUM i do 37-kualalump - no własnie masz podobny problem co ja, a który swiadczy jakimi łajzami są brytyjczycy. Masz naliczany jak roaming międzynarodowy, a NIE powinienes miec, gdyby usługa działała prawidłowo. Radzę próbowac interweniowac w lyca UK, ale z ja z idiotami wymieniam korespondencje od 2 miesiecy i postepu u ameb z Uk nie widać. Jak ktos wspominał przeklejaja te same formułki, dokładnie w kazdym mailu - coś takiego w Polsce NIGDY sie nie dzieje - bo po jednym przeklejeniu drugi mail jest już bardziej merytoryczny.

Odpowiedz

37. ~kualalump
0

2014-05-09 07:05:50

Jestem w Polsce. Mam brytyjski SIM Lycamobile. Aktywowałem usługę 2in1 i dostałem polski numer. Teraz rozmowy z polskich sieci do mnie - nic nie płacę. Jednak za wykonane rozmowy do polskich sieci płacę stawkę jak w normalnym roamingu. Miło byłoby dodać w opisie, że chodzi o rozmowy przychodzące w roamingu. Po zalogowaniu do My Lycamobile nie widać nigdzie dodatkowego numeru.

Odpowiedz

36. ~dottie
0

2014-05-09 00:53:37

Dziękuję serdecznie - decydując się na przyjazd od razu zdecydowałam że to wyjazd na stałe a nie na chwilę :) tak więc raj niech będzie dla mnie rajem wiecznie. Co do dolarów na ulicy to chyba Ci się kraje pomyliły, no ale jak ktoś jest niedouczony... cóż nie wnikam :) W dziewicach też nie gustuje, bardziej interesuje mnie odmienna płeć. Z prowincji nie pochodzę, choć do Gdańska też mi daleko. A skoro jesteś taki mądry i siedzisz w PL to dlaczego wypowiadasz się na temat operatora tel w UK? A ja ponieważ posługuje się językiem polskim i wyrażam opinię na temat tego co się dzieje w UK to jak najbardziej mam prawo wyrazić tutaj swoją opinię. Angielskie fora też są ciekawe, polecam, zajrzyj i napisz coś mądrego bo tutaj Ci to nie wychodzi, tam przynajmniej nikt Cię nie zrozumie i wstydu nie będzie.... Widzisz nawet Internet w UK działa bez zarzutu i mogę odpowiedzieć na jakież bardzo poruszające słowa płynące z twojej strony....choć bazując na twoich wypowiedziach to Internetu nie powinniśmy mieć wcale :)))

Odpowiedz

34. ~JustMe
0

2014-05-08 23:59:05

Do Wielkiego Pana z Gdyni :Może to Ty nie umiesz nic poza atakiem na kolegę który napisał że jest innego zdania niż Ty? Od razu zaczynasz od prymitywow wyzywac?Już wiem czemu jesteś w Polsce, cywilizacja była dla Ciebie nie do ogarnięcia, tęsknota do krów, kur i bydła czy też do wypijanego wina pod sklepem okazała się silniejsza...Wątroba tez nie dała rady co? Ciągle chlanie taniej wódki z Asdy z 13 kolegami a do tego dieta składająca się z kulek mięsnych po 70p za puszkę i fasoli za 20p za puszkę musiała się odbić na zdrowiu.Dobrze ze wrociles. Naturalna selekcja. Oby takich było więcej

Odpowiedz

33. ~JustMe
0

2014-05-08 23:48:26

Hehe, gdy czytam : bo cała Uk to jest jakis prymitywny kraj - oraz ale tam sieci są beznadziejne, a operatorzy bezczelni to wydaje mi się ze autor chyba był ale w Lądku Zdroju a nie w Londynie. Po drugie jeśli ktoś znajduje na ulicy (przenosnia) kartę SIM i to jeszcze w tak "szanowanej" sieci jak Lyca... to brak zrozumienia z mojej strony.W UK jest takie zacofanie ze 3G nie widziałem na screenie od 3 lat no chyba ze nad morzem w jakiejś wsi...7 lat "rozmawiam" z operatorami I "dostaje to co chce"Fakt, biura obsługi to infolinie w Indiach czy Afryce i z nimi ciężka jest rozmowa ale ja proszę o połączenie z kimś z kraju (UK) i problemu brak. Może dlatego że place abonament a nie doladowywyuje kartę raz na rok?Albo sam fakt zapytania wystarczy I łączą od razu z kimś z UK. Zresztą, aż się dziwie ze komentuje takie bzdury...

Odpowiedz

32. ~
0

2014-05-08 23:24:21

dottie - takich chamów z prowincji pełna jest cała UK, ale jak komus słoma z butów wychodzi, to potrafi tylko innych atakowac i to w tak prymitywny sposób - ale co się dziwić skoro jesteś prymitywem. Dla takich jak ty to tylko w nowej ojczyźnie wszyscy się usmiechają, dolary leżą na ulicy, dziewice podaja darmowe drinki itd... oczywiście nie zauważysz tego nigdy, jakim żałosnym indywiduum jesteś :))) Życzę cie dozgonnego pobytu w twoim raju - tylko co ty do ch... - by uzyć twojego jezyka, robisz na POLSKIM forum? Czemu nie wypisujesz pochwał na forum angielskim?

Odpowiedz

31. ~dottie
0

2014-05-08 23:13:07

Do gdynia.mm.pl.... Wierz mi lub nie ale mieszkam w UK 6 lat i jakoś nie zauważyłam problemów z połączeniami czy z obsługą klienta, ba! Nawet mogę powiedzieć że jest mi bardzo miło jak ktoś obcy w sklepie ładnie się uśmiecha i pozdrawia. Pani na kasie ma uśmiech na twarzy a nie jak w Polsce - mina typu " czego chcesz? Nie widzisz że jestem zajęta?!!" tak jest w PL i nie mów mi że nie! Każdy podchodzi z pogardą i dennym nastawieniem do pracy.... Wiele można zarzucić każdemu, nie tylko w UK coś nie działa w 100% w Polsce jest to na porządku dziennym, zaczynając od rządu który w 100% nadaje się do likwidacji a kończąc na woźnej w szkole! Rozejrzyj się dookoła siebie i myśleć realnie zamiast wypisywać setki bzdur !!!

Odpowiedz