DAJ CYNK

LTE w T-Mobile z gwarantowaną prędkością, ale dodatkowo płatną

30.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11150

Ważne 17

10

T-Mobile zagwarantuje klientom biznesowym i indywidualnym z zasobniejszym portfelem minimalną prędkość Internetu w budowanej przez siebie sieci LTE, ale trzeba będzie za to dodatkowo zapłacić - pisze Dziennik Gazeta Prawna.

T-Mobile zagwarantuje klientom biznesowym i indywidualnym z zasobniejszym portfelem minimalną prędkość Internetu w budowanej przez siebie sieci LTE, ale trzeba będzie za to dodatkowo zapłacić - pisze Dziennik Gazeta Prawna.

Operator zapewnia, że dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym odbędzie się to bez szkody dla pozostałych klientów, którzy nie wybrali usługi premium.

Źródło tekstu: Dziennik Gazeta Prawna

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
38. ~alojzy
0

2014-02-01 11:39:39

Internet od T-Mobile? Nie, dziękuję.

Odpowiedz

37. ~pabloki
1

2014-01-31 00:55:15

no moga pewnie przez jakis czas gwarantowac np 1Mbps bo siec pusta ale potem moze byc kiepsko.

Odpowiedz

36. ~mirekb
1

2014-01-30 15:09:39

ciekawe ile to bedziej "nie mniejsza niz x Mb/s w strone do/od klienta".ciekawe czy dadzą darmowe noce bez limitu-jak play-czy obetną tylko do 50 GB jak plus..co mi po 30Mbs jak to starczy na chwilke.lepiej miec 2-8 Mbs i pol dnia no limit za 20-40zl i sciagnac ponad 200GB niz placic za lte gdzie w sumie dzis za 60zl mozna miec 20gb w dzien i 50gb w nocy na lte u lidera i wyspowo oferte play podobną..strategia tm jest jasna srtandard u innych sprzedac jako premium u siebie-rakowski z maszynkami do golenia robil to samo..ciekawe czy tm pasmo z wimaxu 3,6-3,8 nie wezmie pod refarming na lte w miastach (biznesowe rejony) i odpusci 2,6?

Odpowiedz

35. ~
-1

2014-01-30 15:01:53

Mam nadzieję, że ta usługa nie będzie wyłącznie dla biznesu tak samo jak np. Publiczne IP w BC...

Odpowiedz

33. ~Ryszard
-1

2014-01-30 13:31:53

26@ pisze z aero2 bo jestem w podróży a mam telefon duos, dlatego korzystam w telefonie z "darmowego" internetu aero2. Ja osobiście z orange jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem problemu z internetem. Jak nie miałem umts to miałem technologie cdma. Teraz mam na jednej karcie uruchomione cdma, umts i lte. Jedyny problem to teraz tylko przełożyć karte do modemu cdma. Od soboty nie będę miał już tego problemu bo wziąłem sobie drugą kartę do konta internetowego za 5 zł i karty nie będę musiał przekładać. Jak dla mnie to super. Przy technologi cdma internet miałem nawet w środku lasu - sprawdzałem.

Odpowiedz

32. ~K
1

2014-01-30 13:30:37

WitekT: nie bylbym taki pewien. jak chca powalczyc o klienta, to beda musieli sie czyms wyrozniac.

Odpowiedz

31. Ayan
1

2014-01-30 13:11:50

~20 czyli na tę chwilę nie jesteś potencjalnym klientem LTE, wiadome że usługi mobilne będą miały ograniczenie w ilości danych. I to się nie prędko zmieni, a taka możliwość zagwarantowania określonej prędkości może nie być zła.

Odpowiedz

30. ~math
1

2014-01-30 13:11:03

podejrzewam że będzie to oparte że na tych kartach będzie uruchomiony specjalny apn, ale ja nie wieże że to nie odbędzie się kosztem innych użytkowników ponieważ w przypadku przeciążenia stacji automatycznie spada predkosc i skoro ktos ma miec gwaranttowane to komus trzeba bedzie to zabrac.

Odpowiedz

29. ~
1

2014-01-30 13:06:05

24. Każdy wie o tym ze ograniczenia prędkości tylko w play są a nie w tmobile. Co do oferty ja na pewno się nie skuszę wystarczy mi 27 Mb/s na 3G

Odpowiedz

28. ~
0

2014-01-30 13:03:27

Zarezerwują część pasma jak Aero. Ale czynnik zewnętrzny zakłóci sygnał i tę gwarancję można sobie wsadzić. Poza tym w innej lokalizacji nie będzie lte i kaplica. Pewnie nazwą to net stacjonarny.

Odpowiedz

27. ~Chłopak z wioski
0

2014-01-30 12:38:08

Ta nie odbije się na reszcie, a co się dzieje w aero2 że wieczorami prędkość to 2 kB/s, mieszkam na wsi, bo de.bile grają w multiplayery i oglądają full hd.

Odpowiedz

2014-01-30 12:31:31

23@ takie to Twojego Orange, że nawet ten komentarz musiałeś napisałeś z Aero2.

Odpowiedz

25. ~zulugula
0

2014-01-30 12:15:55

@24 takie jaja tylko w Play.

Odpowiedz

24. ~ola
1

2014-01-30 11:58:37

a owa gwarantowana prędkość to zapewne 128kbps :D i będzie nowa definicja "w zasięgu sieci" hahahah

Odpowiedz

23. ~Ryszard
-3

2014-01-30 11:47:41

Właśnie przedłużyłem w orange internet mobilny. Od 1 lutego za niecałe 100 zł będę miał od godz. 00 do 12 no limit a od 12 do godz. 00 - 49 GB. Dla mnie wystarczająco. Pragnę zaznaczyć, że bardzo dużo korzystam z internetu. Umowę podpisałem na 12 miesięcy i dostałem router hauwei e 5776 lte za 7 zł. Pełen wypas jak dla mnie.

Odpowiedz