DAJ CYNK

LTE w Mobile Vikings

01.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6628

Ważne 10

3

Sieć Mobile Vikings, MVNO w sieci P4, ogłosiła uruchomienie usług LTE. Szybszy dostęp do Internetu wymaga aktywacji.

Sieć Mobile Vikings, MVNO w sieci P4, ogłosiła uruchomienie usług LTE. Szybszy dostęp do Internetu wymaga aktywacji.

Aby skorzystać z łączności LTE należy zalogować się na swoje konto i w zakładce Moje Karty SIM wybrać AKTYWUJ LTE. Maksymalna prędkość transmisji danych wynosi 70 Mb/s przy pobieraniu oraz 20 Mb/s przy wysyłaniu.

Zobacz: [Aktualizacja III] Nowym operatorem MVNO będzie Mobile Vikings

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Artur
0

2014-07-02 20:33:58

Napisałem o CS:go a Ty o minecraft. Weź Apap bo ból głowy masz od tych zawrotnych prędkości.Moja sprawa co ja robię i w co gram. Przeszkadza Ci, to korzystaj z aero2

Odpowiedz

23. ~hiehieheee
0

2014-07-01 23:46:17

Tak. Od razu dajmy wszystkim łączą 500Mb abyś TY mogl sobie pograć w minecrafta. Co ma prędkość łączą do pingow ? NIC ! Za to technologia tak - LTE daje nam bardzo niskie pingi i niezależne od prędkości łączą. Dalej twierdzę, że łączą mobilne powyżej 10Mb na 10Mb powinne byc dla snobow i osob ktorych stac na luksusowe parametry mobilnego lacza czyli powyżej 150 zł i to byłby sprawiedliwy naturalny odsiew od zapchanego BTS przez ssaczy.

Odpowiedz

22. ~Artur
0

2014-07-01 22:03:27

Żeby udostępniać do lapka z mojego LG E975 i posiadać niskie pingi do grania w CS:GoTo, że Ty tego nie wykorzystasz to nie znaczy, że inni też nie.

Odpowiedz

21. ~hiahiahia
0

2014-07-01 17:44:59

A na ujjjjjj takie transfery ??? Na YouTube wystarczy 4 Mb oby obejrzeć z jakością hd. Baa tvnplayera bardzo przyzwoicie odtworzy. Do czego wam nawet te 150Mb ??? jeszcze dodatku w komórce !??!?!?!?!?!?

Odpowiedz

20. ~
-1

2014-07-01 14:36:50

Co mi po tym LTE, skoro u nich jest tylko pakiet 2 GB? Dawny paradoks z Plusa

Odpowiedz

19. ~Artur
1

2014-07-01 13:08:04

Tak ciężko wejść na ich stronę?ZA 19 ZŁInternet 2GBSMS 2000Połączenia 0,29 zł / min. (do 65 min.)Za 29zł0,19 zł / min.(do 152 min.)Pakiet Play Viking pakiet za 8zł na darmowe rozmowy w ramach sieci Play (lista operatorów)Operatorzy połączeni z siecią Play: Play, Mobile Vikings, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, Truphone, Netia Mobile, Tele259gr sms, 50gr mms

Odpowiedz

18. ~
-1

2014-07-01 12:42:25

Ktoś z tu obecnych korzysta z tej sieci Mobile Vikings ? Jakie oni mają stawki ?

Odpowiedz

17. ~nowy1
1

2014-07-01 12:05:43

U mnie dalej 7 Mbps

Odpowiedz

16. ~AA
1

2014-07-01 11:59:20

14 nie wróci...

Odpowiedz

15. xperia
1

2014-07-01 11:31:11

@4 Play już zwiększył prędkość, tzn zniósł limity -

Odpowiedz

14. ~
-1

2014-07-01 11:04:47

10, niektórzy otrzymali smsy, że zwiększona prędkość jest okresowa i wynika z modernizacji infrastruktury. Rozumiem, że wszystko wróci do normy czyli 15/5.

Odpowiedz

13. ~jac
1

2014-07-01 10:38:52

Teraz czas na jakiś większy pakiecik danych. Bo przy takiej prędkości 2 GB zniknie szybciej niż poranna kawa

Odpowiedz

12. ~
1

2014-07-01 10:32:19

@10, bo oni ostatnio dużo rzeczy robią po cichu, np.: wyłączanie niektórych funkcji Play24.

Odpowiedz

11. ~Calm7
1

2014-07-01 10:14:32

Na forum komentarza z opery nie dam rady wpisać, a tu, o dziwo normalnie idzie wpisać... Eh... z tym forum nowym forum.. :-( a do niedzieli wszystko mi działało. No nic, może za kilka godzin to się "naprawi".

Odpowiedz

10. ~
1

2014-07-01 10:07:03

9. To czemu żadnej informacji nie ma czyżby się czegoś obawiali?

Odpowiedz