DAJ CYNK

LTE Plus Advanced również w ofertach na kartę

24.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5189

Ważne 8

4

Internetem LTE Plus Advanced dostępny jest już również dla klientów ofert na kartę - poinformowała sieć Plus w komunikacie.

Internet LTE Plus Advanced, o przepustowości do 300 Mb/s, dostępny jest już dla klientów ofert na kartę - poinformowała sieć Plus w komunikacie.

Z Internetu LTE Plus Advanced można korzystać w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce, a swym zasięgiem obejmuje około 2 milionów mieszkańców kraju.

Użytkownicy ofert na kartę nie muszą aktywować usługi - aby z niej skorzystać trzeba jedynie dysponować urządzeniem pozwalającym na agregację pasm (LTE-A Cat.6).

Zobacz: Plus wprowadza "LTE Plus Advanced" o przepustowości do 300 Mb/s

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
45. ~ddd
0

2016-09-20 14:40:30

mam Nexusa 5X i nie mam żadnego LTE-Advanced w centrum Warszawy! Ściema...

Odpowiedz

0

2016-08-28 12:59:47

Jeśli ktoś jeszcze tkwi w starych taryfach Plusa, to może taka opcja skłoni ich do zmiany.No Limit do Plusa za kilka złotych na 365 dni -

Odpowiedz

43. wlo
0

2016-08-26 17:14:07

42 - no właśnie mówię ;-)

Odpowiedz

42. ~
1

2016-08-25 19:00:05

Wlo, Karta sim tez jest ważna bo musi być USIM ale taryfa też nie jest bez znaczenia bo LTE jest dostępne od taryf "Więcej" i nowszych. Na przykład w zwykłym Plus na kartę i starszych nie ma LTE. W Abonamentach LTE weszło od taryf OMG.

Odpowiedz

41. wlo
-1

2016-08-25 08:06:05

Taryfę raczej mocno starą musiałby mieć, żeby mieć problem. A raczej nie powinien, skoro bez problemu do innego operatora jest w stanie przenieść numer - z pewnością nie na starą taryfę ;-)

Odpowiedz

40. wlo
-1

2016-08-25 08:00:48

Patryk7588 - raczej o to jaką ma kartę należałoby zapytać?

Odpowiedz

-1

2016-08-25 07:55:41

A jaką masz taryfę?

Odpowiedz

38. ~
-1

2016-08-25 07:27:05

W mojej taryfie niestety, ale nie można aktywować LTE. Także jestem skazany na LTE PLAY.

Odpowiedz

37. ~
1

2016-08-25 00:46:42

LTE w Plusie (samą możliwość wjazdu do LTE) trzeba w Plusie aktywować kodem. To że nie tzreba aktywować usługi dodatkowo zapewne chodzi o to, że jeśli już masz aktywne LTE i z niego korzystasz, to masz wjazd do advanced juz bez dodatkowych kombinacji.

Odpowiedz

36. LuiN
0

2016-08-24 23:42:25

@33, divhashmorex, przekopuję regulaminy na Orange od 21 i nie widzę tego. Nie ma też informacji na profilach Orange i blogu. Masz jakieś bardziej szczegółowe informacje na ten temat? Można prosić o przesłanie na press@telepolis.pl?

Odpowiedz

35. ~mirekb
1

2016-08-24 23:29:00

@33 jutro zarejestruje kolo 50 znajomych.njus dnia jak bedą komendy sms ;)

Odpowiedz

34. WellDone
0

2016-08-24 23:19:40

a gdzie Kraków???

Odpowiedz

33. Blank
0

2016-08-24 21:00:25

Info: Orange udostępniło możliwość dopisania numeru SMS-em do już zarejestrowanego numeru. Czyli masz niezarejestrowany numer w Orange, możesz go SMS-em zarejestrować na te same dane, na które został zarejestrowany inny numer w sposób tradycyjny (w punkcie, albo poprzez umowę Zetafon/Minutofon/abonament/mix).

Odpowiedz

20. ~m-a-t
0

2016-08-24 18:25:50

Tylko ciekawe po co komu 300Mb/s w telefonie? Rozumiem w routerze jeśli korzysta kilka urządzeń - komputery, konsole, tv itp.

Odpowiedz