DAJ CYNK

Loteria dla użytkowników aplikacji mobilnej Mój Orange

29.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4141

Ważne 2

4

Sieć Orange rozpoczęła loterię dla użytkowników aplikacji Mój Orange. Do wygrania są iPhone'y i bony na zakupy.

Sieć Orange rozpoczęła loterię dla użytkowników aplikacji Mój Orange. Do wygrania są iPhone'y i bony na zakupy.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy pobrać lub zaktualizować aplikację Mój Orange do najnowszej wersji, sprawdzić Ofertę dla Ciebie w zakładce Więcej, poznać funkcje aplikacji (poprzez wzięcie udziału w "tutorialu") i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Do wygrania są iPhone'y 6 i 5 (w wersji z 64 GB pamięci) oraz bony na zakupy. W loterii mogą wziąć udział osoby, które mają przynajmniej jedną usługę mobilną. Czas nadsyłania zgłoszeń upływa 17 listopada.

Aplikacja Mój Orange dostępna jest obecnie w wersji na Androida i Windows Phone, wkrótce trafi też do sklepu Apple'a.

Zobacz: regulamin loterii

Źródło tekstu: blog.orange.pl

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Magni
0

2015-10-31 09:53:30

@5A to Ciebie podstawili wtedy...

Odpowiedz

12. DracoPL
0

2015-10-30 10:41:24

Co się będzie dalej działo z danymi po loterii?

Odpowiedz

11. tMati
0

2015-10-29 16:54:24

Szkoda, że nie napisaliście o tym prędzej, bo loteria trwa od 21 października.

Odpowiedz

10. ~
0

2015-10-29 15:48:40

Takie loterie są niestety bardzo często ustawiane, przynajmniej w jakiejś części. I w tej pewnie jest pula dla osób uprzywilejowanych..

Odpowiedz

9. ~
0

2015-10-29 15:38:08

gorzej ze mnie nie chce zalogować. Przez strone łapie login i hasło. A przez aplikację nie

Odpowiedz

8. ~hans
0

2015-10-29 15:03:35

co znaczy "mają jedną usługę mobilną" ?

Odpowiedz

7. ~pabloki
1

2015-10-29 12:51:42

a nie było tak że za pewną loterię orange dostał karę?czy coś źle pamiętam?a co tam z vectonem sie dzieje? dzwonicie? to świetnie!

Odpowiedz

2

2015-10-29 12:43:49

@3 sprawdziłem przed chwilą - jak najbardziej można wziąć udział w loterii ;)

Odpowiedz

5. ~nTn
-2

2015-10-29 12:42:28

@1 Dlaczego twierdzisz ze wygraja podstawione osoby? Wylosowalem telefon (Xperie NeoV) w loterii Orange z okazji Euro 2012.

Odpowiedz