DAJ CYNK

Limitowana edycja starterów Heyah na kartę

11.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4908

Ważne 3

11

11 lutego rusza sprzedaż starterów z limitowanej edycji Heyah na kartę z nielimitowanymi połączeniami i wiadomościami w sieci.

11 lutego rusza sprzedaż starterów z limitowanej edycji Heyah na kartę z nielimitowanymi połączeniami i wiadomościami w sieci.

Nowy starter pozwala bez limitów rozmawiać, wysyłać SMS-y i MMS-y do wszystkich w Heyah i T-Mobile za darmo, zawsze kiedy jest ważne konto. Oferta ta włączy się automatycznie po jednorazowym doładowaniu konta za kwotę 20 zł lub więcej. Dodatkowo, za 3 zł Heyah oferuje teraz pakiet Internetu 250 MB, z którego można korzystać przez cały tydzień. Pakiet aktywuje się automatycznie po pierwszym polaczeniu z Internetem. W kolejnych tygodniach usługa odnawia się na tych samych zasadach, wystarczy tylko utrzymywać stan konta na poziomie pozwalającym na pobranie opłaty.

Z ofert mogą skorzystać także klienci Heyah posiadający taryfę Dniówka:

  • Ofertę Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do Heyah i T-Mobile za darmo można aktywować poprzez wpisanie kodu *100*890# w ciągu 3 dni od doładowania konta za minimum 20 zł,
  • Ofertę Internet 250 MB na tydzień za 3 zł można włączyć, wpisując na telefonie kod *100*892#.

Aktywacja nowych promocji spowoduje automatyczną dezaktywację wybranych ofert, w tym: Rok Internetu za darmo, Rok SMSów za darmo, Dniówka Rozmów w Heyah i T-Mobile oraz Dniówka SMSów do wszystkich sieci.

Limitowane startery Heyah na kartę można znaleźć w sklepach T-Mobile oraz w innych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci przez cały tydzień za 3 zł. Nowa oferta dla użytkowników taryfy Dniówka

Aby wysyłać SMS-y bez limitów, wystarczy aktywować usługę kodem *100*891#. Oplata za usługę zostanie pobrana po wysłaniu SMS-a. W kolejnych tygodniach usługa odnawia się na tych samych zasadach - wystarczy tylko utrzymywać stan konta na poziomie pozwalającym na pobranie opłaty.

Klienci Heyah z taryfą Dniówka nadal mogą bez limitów dzwonić do wszystkich sieci komórkowych przez cały tydzień za 7 zł. Aby rozmawiać bez limitów, wystarczy aktywować usługę kodem *100*818#. Opłata 7 zł za usługę zostanie pobrana po pierwszym połączeniu z dowolnym numerem komórkowym.

Obecni klienci Heyah na kartę, którzy posiadają taryfę Nowa Heyah lub Taryfę Pakietową, aby skorzystać z powyższych ofert, powinni zmienić obecna taryfę na Dniówka kodem *100*812#, a następnie aktywować nowe oferty.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się