DAJ CYNK

Letnie gadżety od nju mobile

01.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3933

Ważne 4

8

Nju mobile dokłada do oferty nju z rachunkiem letnie gadżety - klienci mają ich do wyboru pięć.

Nju mobile dokłada do oferty nju z rachunkiem letnie gadżety - klienci mają ich do wyboru pięć.

Na liście wakacyjnych prezentów znalazły się:

  • poduszka podróżna,
  • mata przeciwsłoneczna,
  • plecak,
  • termos,
  • kubek termiczny.

Każdy z powyższych gadżetów utrzymany został w charakterystycznej stylistyce sieci. Prezenty wysyłane będą po zakończonym pierwszym okresie rozliczeniowym. Po złożeniu zamówienia na nju z rachunkiem należy jego numer zarejestrować pod tym adresem i wybrać swój gadżet.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: nju mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~
0

2016-06-03 23:12:19

W T-Mobile oferują lepsze gadżety:

Odpowiedz

7. ~
0

2016-06-03 23:07:59

6. No a na dzisiaj 0,50 gr za SMS i 2,50 zł za rozmowę NETTO to nie są astronomiczne ceny...

Odpowiedz

6. DanielR
0

2016-06-02 08:37:41

Zazdroszczę. ;-) Ja wtedy, gdy je oferowali, to jeszcze nawet nie myślałem o zakupie komórki. Powód? Oczywiście astronomiczne (nawet jak na ówczesne czasy) ceny. :-]

Odpowiedz

5. ABP
2

2016-06-02 07:49:48

@1: Mam takiego pingwinka do dziś. :-) Jest to jedna z moich ulubionych maskotek. Siedzi sobie na monitorze i patrzy co robię.

Odpowiedz

4. ~xxx
-1

2016-06-01 23:34:08

ogolnie z tymi gadzetami to sie wszyscy wsciekli. po cholere to oferowac klientowi tylko psuje sie rynek takim podejsciem do klienta ;). ostatnio mialem kolezanke ktora robila migracje z adsl do ftth zaproponowala bon na 200zl 12mc abo komorka za 0zl i do tego rabat na abonament ftth!!! zenada

Odpowiedz

3. DanielR
1

2016-06-01 19:55:40

Nie. Po prostu uważam, że operator powinien przede wszystkim skupić się na ofercie, a nie zbędnych bajerach. Jeśli ta będzie dobra to i gadżety nie będą potrzebne. Choć fakt, akurat nju. ma niezgorszą.

Odpowiedz

2. ~~~~
-2

2016-06-01 19:49:36

@1 Taaa najlepiej jakby ci dali telefon, laptopa, telewizor za free w abonamencie za 5zł miesięcznie. Ale takiemu jeszcze za mało......

Odpowiedz

1. DanielR
-1

2016-06-01 19:37:59

Takie "gadżety", to były dobre kilkanaście lat temu. Pamiętam do prepaida np. Tak Tak dołączał maskotkę pingwinka albo plecaczek. Nie wiem czy obecnie to wystarczy jako zachęta do aktywacji.

Odpowiedz