DAJ CYNK

Letnia promocja doładowań w T-Mobile i Heyah

29.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6207

Ważne 5

13

T-Mobile na kartę i Heyah na kartę rozdają specjalne bonusy. Po doładowaniu można zyskać nawet do 300 minut w sieci i na numery stacjonarne.

T-Mobile na kartę i Heyah na kartę rozdają specjalne bonusy. Po doładowaniu można zyskać nawet do 300 minut w sieci i na numery stacjonarne.

Aby aktywować promocję, wystarczy wysłać w do 22. września bezpłatnego SMS-a o treści LATO na numer 80616 w T-Mobile na kartę lub 80816 w Heyah na kartę. Klienci po wysłaniu zgłoszenia otrzymają wiadomość zwrotną od operatora z potwierdzeniem aktywacji. Następnie po doładowaniu konta kwotą 10 zł lub więcej otrzymają bonus, którego przyznanie zostanie potwierdzone SMS-em.

Bonusy w T-Mobile na kartę w zależności od wysokości doładowania:

  • 10-24 zł - 50 minut do T-Mobile i na stacjonarne,
  • 25-49 zł - 150 minut do T-Mobile i na stacjonarne,
  • 50 zł i więcej - 300 minut do T-Mobile i na stacjonarne.

Bonusy w Heyah na kartę w zależności od wysokości doładowania:
  • 10-24 zł - 50 minut do Heyah i na stacjonarne,
  • 25-49 zł - 150 minut do Heyah i na stacjonarne,
  • 50 zł i więcej - 300 minut do Heyah i na stacjonarne.

Wszystkie bonusowe pakiety minut wykorzystać można w przeciągu 14 dni od chwili ich otrzymania. Promocją objęte zostaną maksymalnie dwa kolejne doładowania po aktywacji promocji, pod warunkiem, że będą one wykonane w okresie jej trwania.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: Heyah T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
49. ~Bambolo82
0

2013-07-30 23:34:13

@47 Gorszy nie gorszy ale przynajmniej w elitarnej sieci dla inteligencji a nie w kulawej plej dla kalek, inwalidów, nierobów, sierot, rolników, motłochu i gawiedzi oraz ułomnych nieudaczników pozostających na zasiłku lub garnuszku 50-letniej bezrobotnej mamuśki. W sieci o jakości na skalę światową i z kultowym prefiksem 501, budzącym najwyższy szacunek i poważanie oraz dystyngowany dystans.

Odpowiedz

48. ~one77
0

2013-07-30 21:24:52

Promocje to drugorzędna sprawa a najważniejsze to bieżąca obsługa która ciągle kuleje i ceny internetu z kosmosu 1,2GB 25zł.Ciągłe problemy ze sprawdzeniem stanu konta i transmisji netu przy pomocy aplikacji Heyah Konto.Szczególnie gdy masz poniżej 100MB to nic nie pokazyje mimo odświeżania chyba chodzi o to żebyś szybciej i częściej doładowywał.Złodziejskie praktyki ale czego się spodziewać po szwabach

Odpowiedz

0

2013-07-30 15:51:34

A w Orange jeszcze gorszy bonus LATO, i jakoś tak nie słychać krytyki, jak w TM.. :-)

Odpowiedz

46. ~
-2

2013-07-30 15:34:02

dobra promocja. Bonus przyda się zawsze. Najbardziej krytykują, jak to bywa najczęściej abonenci pseudo operatora Plej.

Odpowiedz

45. ~Nick
-1

2013-07-30 13:12:45

~33 wiesz co, nie myślałem że Play tak nisko spadnie robiąc lejka na 8kb/s to już nawet Heyah ma 16kb/s, kiedyś playowe 32 kb/s i było super. Co do oferty Mini Max podobną masz w Heyah, różnica taka że w Play normalnie na kartę a w Heyah miesięczna umowa.

Odpowiedz

1

2013-07-30 13:12:30

@25. Te, pasożyt - odświeżyć ci pamięć kto pasożytował kilka lat temu z internetem na cudzych łączach? http://www.youtube.com/watch?v=Mp9HOKsjdRE Zapomniał wół jak cielęciem był?

Odpowiedz

43. ~
0

2013-07-30 12:55:58

"Aby aktywować promocję, wystarczy wysłać w do 22.wreśnia" coś tu nie tak

Odpowiedz

42. ~
1

2013-07-30 12:20:50

Jedyna firma w Polsce, która ma płatne sprawdzanie stanu konta, nie jest w stanie mi niczym zaimponować. Promocja denna.

Odpowiedz

41. ~kolbol
1

2013-07-30 12:18:48

Moim zdaniem tego typu promocje są skierowane do fanboyów T-Mobile i Heyah.Dają się doić,naciągać i tego nie widzą,a co gorsza jeszcze zachwalają.Żałośni jesteście.

Odpowiedz

40. jujeahip
0

2013-07-30 11:40:37

~26 po co się unosić, każdy wybiera sieć jaką chce, jest wybór i konkurencja. Co do samych ofert, to jestem w TM abo i szybko na pewno nie zmienię, to co SUK potrafi zaproponować, to nikt na start mi nie da.

Odpowiedz

38. wlo
-2

2013-07-30 11:30:47

16. Ma to jakieś znaczenie? Ważne że zasięg jest? Tak - w miejscu gdzie zykle pracuję 2G mam ze stacji odległej o 14 km - mniej więcej prostą drogą. W linii prostej może 13 będzie ;) W tej chwili jednak moja E52 okazuje pełny zasięg 3,5G - nie wiem z jakiej stacji - mało mnie to interesuje - skoro jest zasięg ;-) Natomiast wiem, ze prawda boli ;-) 29 złotych to zdecydowanie za dużo (dwa razy za dużo) dla przeciętnego prepaidowca, których tutaj jest większość, więc populatność tych ofert (nielimitowanych za 29 zł) jest jaka jest. Ci którym się to opłaca traczej sobie obniżyli rachunki niż podwyższyli (chociaż zapewne są też tacy, którzy 9 z więcej wolą zapłacić byle mieć spokój. No ale 9 złotych to miesiąc używania dla prepaidowac - nieee... Nielimitowane za 29 zł nie są dla nich.

Odpowiedz

37. ~ziutasek
-1

2013-07-30 11:11:29

36@ dokładnie gdyby każdy użytkownik poświęcił choćby godzinę na przeanalizowanie ofert w internecie przed podjęciem decyzji rynek wyglądałby zupełnie inaczej i nie były by to zmiany na korzyść takich operatorów jak t-m czy plus. Mało kto wie o nju czy virgin albo np. o OFnK, play mimo negatywnej kampanii radzi sobie bardzo dobrze. Dotyczy to także innych dziedzin ...

Odpowiedz

36. ~
2

2013-07-30 10:33:20

do 34 i tego co pisał że play to pasożyt. Otóż moim zdaniem t-mobile pl to pasożyt. Pasożytuje na swoich nieświadomych klientach którym się nie chce sprawdzić innych ofert tylko to co im ktoś zadzwoni i zaproponuje to biorą. Tak mojego tatę nabrali na telefon za 1zł (warty jak sprawdziłem 300zł około) na mixa na 40 doładowań po 25zł każdy a minuta do wszystkich sieci to aż 39gr/ min. I jeszcze był świecie przekonany że ma stawke 29gr. Dopiero przeczytanie umowy pokazało mu prawdziwą stawke. Założę się że takich osób jak mój tata co biorą co mu operator zaproponuje jest sporo. No i tacy nie dadzą sobie przegadać że mógł poczekać na mnie że bym mu lepiej doradził. Takich ludzi w Polsce jest niestety sporo. Gdyby nie to to ludzi T by miał z roku na rok coraz mniej. A niestety T z roku na rok ma ich coraz więcej...

Odpowiedz

35. ~Play-owiec
0

2013-07-30 10:30:06

25@ Jak możesz Play oczerniać, że jest pasożytem. Czy Ty wiesz kto to jest pasożyt. Chyba w raz z wakacjami wyłączył Ci się umysł. Pasożyt to taki ktoś kto korzysta z czyjegoś dobra a nić się nie dokłada lub nie płaci za to. Czy Play korzystając z Infry Plusa czy Orange nie Płaci za to? Powiem Ci. Płaci i to nie mało więc nazywanie go pasożytem jest kłamstwem i oczernianiem kogoś.

Odpowiedz

34. Wojcek
2

2013-07-30 10:09:25

Mają klientów za niedorozwiniętych, z tymi swoimi promocjami.... ta tendencja się nasila od kiedy nie ma Ery, zmieniają obowiązujące od dawna korzystne zasady, oprócz opłaty za sprawdzenie salda zmienili jeszcze zasady naliczania bonusa z sekundowego na ....dwuminutowy, o zanikłej promocji z podwójnym doładowaniem nie wspomnę, żenada. Jak tak dalej będzie to ja wysiadam z tego różowego oszwabiacza.

Odpowiedz