DAJ CYNK

lajtowy hit z kijem do selfie

24.03.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4804

Ważne 4

3

lajt mobile do zamówień w ofercie lajtowy hit rozdaje w prezencie kije do selfie.



lajt mobile do zamówień w ofercie lajtowy hit rozdaje w prezencie kije do selfie.

W ramach oferty lajtowy hit za 36,99 zł klienci otrzymują:

  • nielimitowane rozmowy na numery komórkowe,
  • nielimitowane SMS-y,
  • nielimitowane MMS-y,
  • 25 GB Internetu,
  • bezterminową umowę.

Pakiet danych 25 GB dostępny jest przez całą umowę, a koszt aktywacji numeru to 5 zł. Koszt nielimitowanych rozmów na numery stacjonarne to dodatkowe 2 zł miesięcznie.

Do 31 maja lub wyczerpania zapasów do każdego zamówienia oferty lajtowy hit dodawany jest w prezencie selfie stick.

Źródło tekstu: lajt mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~kredka i kijek
0

2017-03-27 09:20:14

To oręż do walki z Orange

Odpowiedz

25. ~Amigo007
0

2017-03-26 22:27:33

23-ci było to już mówione. 10,50zł, jak skorzystasz z pierwszego podwojenia środków do maksimum 500zł.

Odpowiedz

24. ~
0

2017-03-26 10:29:11

@black, a jaka to jest oferta branzowa, do kogo kierowana i dla kogon dostępna, bo napewno nie je!sr w salonach? Moze dla pracownikow TM? To jako ciekawostke mozna traktowac a nie jako standardowa oferte.@23, gość dzieli wszxystko przez 2 bo uwzględnia bonus za rejestracje.

Odpowiedz

23. ~ktos
0

2017-03-26 00:43:37

do 11 - ddsdsZa 21 zł a nie jak wynika z twojego wpisu 10.50 zł

Odpowiedz

22. ~black
0

2017-03-25 13:40:21

oferta branżowa tmobile ;)

Odpowiedz

21. ~
0

2017-03-25 13:08:03

Do 20: black to gdzie masz taką oferte?

Odpowiedz

20. ~black
0

2017-03-25 12:58:28

stacjonarne, komórkowe, sms, mms, 5gb net - wszystko no limit, 9pln netto, umowa bezterminowa- ktoś przebije?

Odpowiedz

18. ~rew
0

2017-03-25 10:20:20

może zamiast kijka niech daja przyjaciela na godziny skoro już nie ma im kto zdjęcia zrobić ???

Odpowiedz

17. ~
0

2017-03-25 09:34:13

Ale sie platnych klakierow zlecialo... Co za cyrk.

Odpowiedz

16. ~2 numery abo LAJT
0

2017-03-25 08:21:25

Firma średnio profesjonalna, mieliśmy problem, do dzisiaj nikt z tej sieci się nie odezwał, pomimo zapewnień konsultanta. Mam jeszcze jeden numer mam w play i go chyba przeniosę, bo skakanie w pracy na 2 sieciach, brak zasięgu play w centrum miasta mnie dobija. Czekam tylko, aż wejdzie nowa strona www, która obiecali do zarządzania numerem. Bo teraz to jest amatorka. Poza tym mogę potwierdzić, zasięg jest ok, nie zrywa, jest fajnie.

Odpowiedz

15. biotyt
0

2017-03-24 21:58:48

Jestem w trakcie przeniesienia numeru. To co mnie urzekło to profesjonalizm konsultantów tej sieci. Wiedza ogromna i styl prowadzenia rozmowy. Dawno nie spotkałem się by obsługa była na tak wysokim poziomie.

Odpowiedz

14. ~W Plush 15 zł full no limit
0

2017-03-24 19:47:11

5 miesięcy za 4 x 25 zł, każde piąte doladowanie gratisWszystko, Stacjonarne, komórkowe, SMS, MMS, 10 GB netuDoładowanie na Allegro w cenie 25% taniej niż nomilana wartość daje ok. 15 zł na miesiąc

Odpowiedz

13. ~janek
0

2017-03-24 19:05:37

Ja mam 3 numery w lajt mobile w ABO i sobie bardzo chwalę. Zero problemu z czym kolwiek. Super obsługa, zasięg 4G plusa na wsi.

Odpowiedz

12. ~10
0

2017-03-24 15:49:38

*10. To jaki Ty uzywasz telefon ze nie mozesz tej litery powiekszyc?????

Odpowiedz