DAJ CYNK

lajt mobile - styczniowa promocja na opłatę aktywacyjną

30.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4719

Ważne 4

3

Lajt mobile przedłuża promocję zorganizowaną w ramach Czarnego piątku, ponownie obniżając opłatę za aktywację numeru.

Lajt mobile przedłuża promocję zorganizowaną w ramach Czarnego piątku, ponownie obniżając opłatę za aktywację numeru.

Od 1 do 31 stycznia 2017 roku promocyjna cena opłaty aktywacyjne, to 1 zł. Dotyczy to wszystkich ofert abonamentowych lajt mobile zamówionych przez stronę www.lajtmobile.pl lub infolinię 727700700.

Źródło tekstu: lajt mobile

Tagi: Lajt Mobile
Komentarze
Zaloguj się
33. ~@31
0

2017-01-07 16:15:49

numer 662 00 3800 numer dostępny dla wszystkich Klientów Pekao24, dedykowany dla Klientów korzystających z telefonów komórkowych zagranicznych operatorów (info ze strony pekao s.a.), próbowałem właśnie z play oraz lajt mobile. smsy na ten numer nie dochodzą... kolejny karny dla Lajt mobile ;)

Odpowiedz

32. ~@31
0

2017-01-07 15:42:54

oświeciłeś mnie, dzięki, nie pomyślałem, aby sprawdzić jeszcze raz broszurkę o tym serwisie. nie zmienia to faktu, ze lajt mobile wali w bambuko, ponieważ problem znają i nic z tym nie robią.... Dzięki!

Odpowiedz

31. ~klimass
0

2017-01-01 18:55:30

@uzytkownik lajta - P:rzeciez masz drugi numer 662... rownolegle, w czym jest problem?

Odpowiedz

30. ~uzytkownik lajta
0

2017-01-01 17:05:14

Szkoda, ze lajt usuwa niewygodne posty ze swojego fejsa, np. o tym, iż u wszystkich mi znanych operatorów numer 3800 jest darmowy (serwis bankowy pekao s.a.),a u nich numer ten wrąbali w smsy premium i jak ktoś ma konto w tym banku, nie może korzystać tego serwisu, jak ma premium zblokowane. Konsultanci rozkładają ręce, a lajt śpi.

Odpowiedz

29. macc
0

2017-01-01 07:57:11

plus u mnie także chodzi najlepiej 2g jak i 3g

Odpowiedz

28. ~Jan
0

2016-12-31 12:23:44

To znaczy że nie zmienili cenników.U mnie plus ma najlepszy zasięg, prawie full 3g reszta tylko 2g sporadycznie pojawia się 3g

Odpowiedz

27. marson
0

2016-12-31 11:02:29

@2z tym zasięgiem plusa nie przesadzaj, u mnie plus ma akurat najlepszy zasięg więc wszystko zależy gdzie.

Odpowiedz

26. ~
0

2016-12-31 09:57:22

@25, nie wiem dlaczego ale obecnie dla wszystkich abonamentów opłata aktywacyjna zrabatowana jest do 1zł.Informacje uzyskane bezpośrednio u operatora.

Odpowiedz

25. ~JAN
0

2016-12-31 08:55:23

Wiem bo czytałem regulaminy i cenniki. Właśnie się tam przenoszę na bezterminową umowę z 3 numerami aktywacja prawie 60zł

Odpowiedz

24. ~ehh
0

2016-12-31 04:56:24

powinni po rękach całować że ktoś przychodzi a nie opłatę aktywacyjną kasować - dotyczy wszystkich

Odpowiedz

23. ~www is dead
0

2016-12-31 03:54:13

Nie ma strony www.lajtmobile.pl, jest Dziś wystarczy pisać na zasadzie lajtmobile.pl, żeby wejść na każdą stronę.

Odpowiedz

22. ~vainglorious
0

2016-12-31 00:11:28

@20: skąd to wiesz?

Odpowiedz

21. telebolo
-1

2016-12-30 19:33:27

moze i kogos na to przyciagna, ale raczej nie na duza skale

Odpowiedz

20. ~Jan
1

2016-12-30 18:54:05

Wszystkich z wyjątkiem abonamentowych bezterminowych. Opłata aktywacyjny wynosi 20zl za jeden numer.

Odpowiedz

19. eryk1974
2

2016-12-30 18:08:34

Oferty maja dobre ja przenosze 2 numery na oferte za 14,99 a drugi numer na oferte za 10 zl przez dziesiec miesiecy i 36,99 przez ostatnie 2 miesiace. Szczegolnie musze zwrocic uwage na bardzo przejrzyste druki umow gdzie wszystko jest bardzo szczegolowo wyszczegolnione z czego bede korzystal. Mysle ze inni operatorzy pod tym wzgledem powinni sie wiele nauczyc.

Odpowiedz