DAJ CYNK

Lajt mobile rozdaje 2000 kart z darmowym Internetem

18.01.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8466

Ważne 18

16

Ruszyła promocja lajt mobile, w ramach której sieć do rozdania ma 2000 darmowych starterów z paczką 1 GB transferu.

Ruszyła promocja lajt mobile, w ramach której sieć do rozdania ma 2000 darmowych starterów z paczką 1 GB transferu.

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz na stronie www.darmowystarter.pl. Na jeden adres sieć wysyła maksymalnie dwa startery, wysyłka jest bezpłatna.

Uruchomić bezpłatny pakiet transferu należy najpierw aktywować kartę SIM wykonując połączenie na dowolny numer, np. infolinii 22 211 80 75 sieci, a następnie skorzystać z kodu *121*11*04# (cena pakietu to 7,99 zł). Alternatywnie, pod doładowaniu konta kwotą 7 zł można włączyć pakiet 4 GB kodem *136*11*07# (cena pakietu to 14,99 zł).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Lajt mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~
0

2016-01-23 21:10:39

Wole no limit w Plusie za grosze.

Odpowiedz

26. ~
0

2016-01-23 21:01:23

@17: Od kiedy Plus ma nolimit 3G? I od kiedy można to w ogóle nazwać "nolimit", jeżeli zastrzegają sobie w dowolnym momencie korzystania z usługi prawo do ograniczenia przepustowości do 32kb/s?Może ty masz 32kb. Ja mam 512. Wystarczy żeby oglądać filmy

Odpowiedz

25. ~Ciekawski
0

2016-01-19 21:40:59

A wie ktoś kiedy w Polszy będą dostępne karty microsoftu, i skończy się dziadowanie z nolimitami 32kb/s i sieciami w ogóle?

Odpowiedz

24. ~Wojak
0

2016-01-18 21:58:36

Czy ktos sie orientuje, czy juz wylaczyli (promocja zakonczona) pakiety internetu w T-Mobile na probe 1GB,3GB,6GB wszystkie na 5dni w tayfie Frii ?

Odpowiedz

23. lalas
-1

2016-01-18 20:32:24

Rozdają karty a potem się zwiną jak większość MVNO...

Odpowiedz

21. ~Słabo
0

2016-01-18 19:29:47

Ciekawa sieć ale drogo! nie mają szansy na przebicie:LYCA MOBILE 29-PLN no limit kom/ stacjonarne, sms, 5-GBVIRGIN MOBILE 29-PLN no limit kom/stacjonarne, sms 5-GBORANGE 30-PLN no limit kom/stacjonarne, sms 6GB-9GB (w zaleznosci od doladowania)ponadto VIKING, REDBULL

Odpowiedz

20. jakubd
0

2016-01-18 18:52:08

18: jesteś pewny, że po dzisiejszych zmianach ciągle masz?

Odpowiedz

19. ~zenek
1

2016-01-18 16:54:00

@17 nie zapomnij ze od 21 stycznia zmiana: bedzie 25 GB Ja dostalem juz sms potwierdzajacego. Plus sie sprawuje dobrze - jestem 4 lata

Odpowiedz

18. ~
-1

2016-01-18 16:28:42

@14: Ja mam 10GB za 0zł na darmowych starterach pewnej sieci, ale się wcale nie chwalę ;)@17: Od kiedy Plus ma nolimit 3G? I od kiedy można to w ogóle nazwać "nolimit", jeżeli zastrzegają sobie w dowolnym momencie korzystania z usługi prawo do ograniczenia przepustowości do 32kb/s?

Odpowiedz

17. ~HART
2

2016-01-18 16:14:59

8000 też mi promocja w Play 10 zł 10 GB. Dla mnie to żadna promocja jak w telefonie potrzebuje do 50 GB. Więc w plus na abonament za 10 GB mam no limit netu w zasięgu 3g i LTE. To jest dopiero sieć która dba o klientów którzy są w plusie ponad 15 lat. Życzę wam dzieciaki powodzeniu w szukaniu Internetu gdzie taniej.

Odpowiedz

16. ~Marcin.503
2

2016-01-18 16:03:17

Jak to jest z tymi naszymi danymi... Poczytałem link podany w poście 9 i jest napisane że udostępniamy za starter dane osobowe, ale przecież nie są to jakieś szczegółowe informacje typu pesel nr dow os. Itp... Więc operator (nie może) użyć ich do celów zawarcia umów. Warto skorzystać? Czy lepiej kupić w kiosku i nie zastanawiać się co robią z tymi naszymi danymi.

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2016-01-18 15:48:50

dobra już wiem , ten nr to informacja automatyczna. oni po prostu tak sobie wymyślili żeby nie było problemów kto łapie sie na promocję. czyli trzeba wykonać pierwsze połaczenie na wskazany numer bo jak sie nie wykona to się traci prawo do promocji internetu na start. może będzie tak że pobierze opłatę a oni po prostu będą zwracać chyba że tak ustawili sobie system że nie pobierze opłaty za pierwszą aktywację.

Odpowiedz

14. ~8000
1

2016-01-18 15:40:34

Tez mi promocja gdzie w play mam 10GB za 10zł czyli 1GB=1zł,..... i za ten 1zł tutaj tyle szumu, nie no walczcie o ten 1 zł, walczcie :):):)

Odpowiedz

13. jakubd
0

2016-01-18 15:28:23

Wiesz, to cytat z regulaminu: "W celu skorzystania z Oferty Promocyjnej Użytkownik, który zamówi Zestaw Startowy poprzez stronę www.darmowystarter.pl spełniając warunki określone w pkt 3 musi dokonać aktywacji karty poprzez nawiązanie skutecznego połączenia z infolinią 22 211 80 75" - z tego nie wynika o co chodzi.Masz taki starter i sprawdziłeś?

Odpowiedz

12. ~pabloki
0

2016-01-18 15:19:58

oj chłopaki , chłopaki . tu po prostu chodzi o zwykłą uprzednią aktywację startera by móc aktywować pakiet. reguła taka sama w każdej sieci komórkowej - najpierw wykonać połaczenie by starter sie aktywował.

Odpowiedz