DAJ CYNK

lajt mobile podwaja doładowanie za rejestrację numeru

11.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3497

Ważne 1

2

lajt mobile wprowadza obowiązkową rejestrację numerów na kartę. Zachęcić ma do tego podwójne doładowanie, za które można dostać nawet do 500 zł.

lajt mobile wprowadza obowiązkową rejestrację numerów na kartę. Zachęcić ma do tego podwójne doładowanie, za które można dostać nawet do 500 zł.

Obowiązkowa rejestracja numerów na kartę w lajt mobile zacznie obowiązywać 25 lipca. Numer można zarejestrować on-line, a potwierdzeniem rejestracji jest wykonanie przelewu na konto operatora. W ramach promocji wpłacona kwota zostanie podwojona i przekazana na poczet doładowania konta. Wpłacić można dowolną kwotę w przedziału 1-500 zł.

Obowiązek rejestracji został nałożony na wszystkich klientów sieci, nawet tych, którzy już mają zarejestrowany numer.

Źródło tekstu: wł

Tagi: Lajt Mobile
Komentarze
Zaloguj się
40. ~pabloki
0

2016-07-12 15:47:24

39 tak, bo wczesniej mozna było rejestrowac podając samemu dane do systemu bez weryfikacji.

Odpowiedz

39. ~
0

2016-07-12 15:42:19

"Obowiązek rejestracji został nałożony na wszystkich klientów sieci, nawet tych, którzy już mają zarejestrowany numer."Może ktoś wyjaśnić mi to zdanie?

Odpowiedz

38. ~Calm7
0

2016-07-11 16:44:25

Czy za rejestrację numeru można dostać kasę w gotówce?, dobrze zrozumiałem?

Odpowiedz

37. matisi
0

2016-07-11 15:21:12

@8 Nju mobile wymaga ponownej rejestracji, gdy ktoś tylko wpisał dane na stronie.@11 Zgodnie z ustawą zezwala się na rejestrację nr z użyciem systemów bankowych. Nie jest powiedziane dokładnie, w jaki sposób. Więc przelew może być.

Odpowiedz

36. ~pabloki
0

2016-07-11 15:04:25

nowa limitowana oferta lajt jest niestety taka sobie i podobna do byłej tmobila.

Odpowiedz

35. ~Onn
0

2016-07-11 14:28:54

Otóż obowiązek meldunku został utrzymany bo... nie ma w PL innej możliwości urządzenia wyborów - czytaj sporządzenia list wyborczych... Gdyby tego nie było, to Komisja wyborcza by musiała dysponować własnym systemem generowania list. A jak u nich z komputeryzacją to pamiętają wyborcy sprzed paru lat.

Odpowiedz

34. ~Janek
0

2016-07-11 14:26:50

Tylko dlaczego w formularzu pdf do rejestracji w BOK żądają pełnych danych z adresem włącznie (wszystkie pola wymaganie), a np. w Play wystarczy tylko imię, nazwisko i pesel?

Odpowiedz

33. ~pabloki
0

2016-07-11 13:41:01

około 15.00 oferta na abonament.

Odpowiedz

32. Logan
0

2016-07-11 13:13:45

okolo 15.00 nowa oferta lajt mobile

Odpowiedz

31. goral2099
0

2016-07-11 13:08:28

27: a po co meldunek? Mój adres ma US, ZUS, NFZ i pracodawca. Po co jeszcze mam biegać do kolejnej instytucji? Po co im te komputery w urzędach, jako podstawki pod kwiatki? Przecież to i tak od dawna jest martwy przepis. Mało kto aktualizuje swój adres zamieszkania. Także w kwestii bezpieczeństwa obowiązek nic nie znaczy.

Odpowiedz

30. Andrzej24
0

2016-07-11 12:57:35

26@ przepraszam za błąd. Rejestracja tak jak Ty piszesz jest możliwa tylko znajomy musi pamiętać, że to on będzie pierwszy podejrzany za wybryki znajomego. Ja akurat znajomym nigdy nie płacę za coś czego nie kupuję tylko przelewam im pieniądze na ich konto.

Odpowiedz

29. ~pabloki
0

2016-07-11 12:51:56

27 masz linka w 22 do mswia.28 a jak go rejestrowałes ? przez system ? to za mało.

Odpowiedz

28. ~HALOOO
0

2016-07-11 12:49:41

co to znaczy... Obowiązek rejestracji został nałożony na wszystkich klientów sieci, nawet tych, którzy już mają zarejestrowany numer. - jesli mam zarejestrowany numer to musze znowu rejestrowac??

Odpowiedz

27. Andrzej24
0

2016-07-11 12:47:20

18@ brak obowiązku meldunku to najgłupszy pomysł. Rejestracja numerów traci sens i cały system antyterrorystyczny. Nie jestem pewien lecz niektórzy tu piszą, że zostało to zawieszone do 2018 roku

Odpowiedz

26. ~pabloki
0

2016-07-11 12:43:26

25 po pierwsze to nie litemobile ale lajtmobile , po drugie na formularz umieszczasz dane zgodne z danymi z przelewu. a co jeśli ktoś umiesci dane znajomego i znajomego poprosi o dokonanie przelewu?

Odpowiedz