DAJ CYNK

Lajt mobile obniża ceny. Lajtowy Hit kosztuje teraz o 5 zł miesięcznie mniej

24.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1535

Ważne 1

0

Sieć lajt mobile obniżyła cenę planu taryfowego Lajtowy Hit. Zamiast 34,99 zł teraz abonenci zapłacą za niego 29,99 zł miesięcznie.

W planie taryfowym Lajtowy Hit za 29,99 zł miesięcznie otrzymamy:

  • rozmowy i SMS-y bez limitu,
  • 30 GB Internetu w kraju - po wykorzystaniu pakietu prędkość spada do 32 kb/s,
  • umowa bez okresu zastrzeżonego.

Zobacz: cennik i regulamin oferty specjalnej "Komórka bez limitu"

Źródło tekstu: lajt mobile

Komentarze
Zaloguj się
11. ~gość
0

2018-09-24 22:15:31 host: a02-07-(...)ini.net

Spróbój skorzystać z netu na prędkości 32 kb/s to się dowiesz czy z tego da się korzystać czy nie

Odpowiedz

10. muchakk
0

2018-09-24 19:38:14

Ciekawe od kiedy. Roaming na kartach a2mobile jest widoczny tylko na jakiś starych telefonach które mają ładnych pare lat. Nie powielaj więc głupot

Odpowiedz

2018-09-24 19:33:27

Mały off topic. Kilka dni juz minęło od zmiany wygladu Telepolis. Moze jest i ladniej ale za to starsznie malo czytelnie. Brak intuicyzmu w ukladzie strony. Sorry zrobiliscie to zle.

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-25 14:09:42 host: public-(...)rtel.pl

Ale przeciez oni mają to w 4 literach. Wychodzą z założenia, ze się ludzie przyzwyczają. Tak samo bylo poprzednim razem tylko wtedy wersji nie skasztanili.

8. ~gość
0

2018-09-24 19:26:25 host: public-(...)rtel.pl

Czy w w końcu ktoś poprawi tę stronę żeby można było się zalogować? Ile można takie proste rzeczy robić?!

Odpowiedz

0

2018-09-24 16:55:11

W dodatku karty a2m jadą na roamingu i szukają własnych nadajników gubiąc często zasięg

Odpowiedz

6. ~gość
0

2018-09-24 16:17:33 host: user-94(...)rnet.pl

Czyli dorównali do Premium Mobile. Bezawaryjny zasięg Plusa gwarantuje wysoką jkosc

Odpowiedz

5. ~gość
-1

2018-09-24 16:17:31 host: a29-02-(...)ini.net

3,a2mobile ma lejek 512 kb po wykonaniu 15 GB, lajt ma lejek 2 kb po GB - zgadnij czy będziesz mógł korzystać w lajt z netu kiedy wykorzystasz pakiet GB, nikt tego lajta nie chce dlatego obniżają ceny i dalel Telestrada nabija klientòw w butelkę strzałem w 10 za 37 zł, tak, lajt to Telestrada

Odpowiedz

4. Azarius
1

2018-09-24 16:13:21

bardzo pozytywna wiadomość fajnie że kolejny wirtualny operator obniżył cenę =)

Odpowiedz

1. wlo
0

2018-09-24 16:18:11

Pewnie, ze dobrze... Tyle, że taryfy Lajt Mobile mają jednak ciągle ograniczenia...

1

2018-09-24 16:06:53

I w takich chwilach kompletnie nie rozumiem dlaczego ludzie korzystają z sieci pokroju A2. Dopłacając 10 zł miesięcznie więcej mamy 30GB internetu na pełnej prędkości a nie jakieś śmieszne lejki.

Odpowiedz

1. wlo
0

2018-09-24 16:10:19

Jeśli ktoś nie potrzebuje 30 GB... Po co ma wydawać 10 zł dodatkowo? Bo może wydać? No przestań ;-)

0

2018-09-24 16:40:22

No nie, ale za te 10 zł mniej masz pierwszy lejek po 5GB, drugi po 10 itd, czyli nawet jak potrzebujesz 6, 8, 10 albo 12GB to łapiesz się na lejki, a jak ktoś wykorzystuje ponad 6GB transferu w miesiącu to na pewno na filmy albo streaming, więc prędkości są przydatne.

3. wlo
0

2018-09-24 16:47:23

No można kolejne progi wymyślać... Tylko po co? Ty płącisz ludziom za telefon? Nie sądzę. Więc dlaczego Cię obchodzi czy przepłacają czy nie? Bo rozumiem Ty już w Lajt Mobile jesteś?

0

2018-09-24 16:58:52

Nie jestem i raczej nie będę, po prostu głośno myśle ;)

2. ~gość
0

2018-09-24 15:59:13 host: a24-05-(...)ini.net

po wykorzystaniu pakietu prędkość spada do 2 kb/s, - czyli nie da się już korzystać z netu, odpada, nie skorzystam

Odpowiedz

1. wlo
0

2018-09-24 16:09:23

A przy 32 kbps już jest OK?

2. msnet
0

2018-09-24 16:53:48

Oczywiście chodziło o 32 kb/s. Chociaż z punktu widzenia przeglądania współczesnych stron internetowych to niewiele poprawia, ponieważ nawet przy 512 kb/s jest to problematyczne.

-2

2018-09-24 15:41:24

Zasięg sieci PlusGSM?! Nie, dziękuję!!!

Odpowiedz