DAJ CYNK

lajt mobile obniża abonament za 100 GB Internetu

22.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5265

Ważne 7

2

lajt mobile obniża cenę abonamentu Internetu mobilnego. Pakiet 100 GB jest tańszy o prawie 15 zł.



lajt mobile obniża cenę abonamentu Internetu mobilnego. Pakiet 100 GB jest tańszy o prawie 15 zł.

Cena oferty Internetu mobilnego została obniżona z 49,99 zł do 35 zł. Po wykorzystaniu pakietu uruchamiany jest lejek do 32 kb/s. Koszt aktywacji bezterminowej umowy to 19 zł.

Zobacz: Cennik i regulamin oferty

Źródło tekstu: lajt mobile

Komentarze
Zaloguj się
28. ~Dariuszani
0

2018-07-03 15:18:57

Na wakacje... a co po wakacjach? Ja wolę korzystać ze stałej oferty i nie przepłacać wiedząc, że wszędzie będę mieć zasięg i szybki internet. Dlatego mam abonament z Virgin Mobile za 39 zł i jest spoko.

Odpowiedz

27. Pabloeq
0

2018-06-24 16:27:02

@26 Szybko idzie ci zmiana kart i podszywanie, takie Orange złe i korzystasz? Dlaczego nie piszesz z pleja podszywaczu jak taki super? U mnie bez problemu 60Mbps DL w Orange a plej i plus to syf i skansen.

Odpowiedz

26. ~gość
-1

2018-06-24 14:37:02

at, 24, Wiem o czym mówisz. Też korzystam z Orange i ostatnio robi się dramat. Pompują balon z tą niby "super siecią" a tak naprawdę jest gorzej niż w Play.

Odpowiedz

25. Pabloeq
0

2018-06-24 13:35:03

@24 Nie znudziło ci się jeszcze to podszywanie? Jeszcze z "opera mini net" albo dziadowskiego pleja pisane. Nigdy nie używam dziadostwa plej albo skansenu plusa. Także zachwalanie dziadostwa nic ci nie da:-)

Odpowiedz

24. ~Pabloeq
-1

2018-06-24 09:17:06

Super oferta. Muszę rozważyć i wybrać czy Plusha czy Lajt Mobile. W sumie działają na Plusie więc jest gwarancja dobrych predkosci, szczególnie w LTE. Muszę zmienić, bo Orange i TMobile się nie sprawdza u mnie.

Odpowiedz

23. ~Hanni
0

2018-06-24 01:06:03

Na głowę to trzeba upaść za Internet 500MB za 5PLN w Orange na kartę....

Odpowiedz

22. ~@21
0

2018-06-23 17:29:07

Czekaj, jak to się płaci? W prepaidzie? To nie operator płaci za korzystanie?

Odpowiedz

21. ~~
0

2018-06-23 17:02:34

@15 Bredzisz, bo płaci się 5zł miesięcznie. Musisz mieć pakiet internetowy aktywny, by DIL działał.

Odpowiedz

20. ~
0

2018-06-23 14:57:17

dajcie to na kartę i możliwość aktywacji kilku pakietów w miesiącu a będzie hit.

Odpowiedz

19. JFK2016
0

2018-06-23 00:36:21

@3 może nie tanieje, jak rosną pakiety. Play jest niewolnikiem durnego DIL, także do póki Z.S ich nie przejmie są na niego skazani. Natomiast w Orange jest widoczny przyrost prędkości (umowy się kończą i nie wielu zechce płacić 30% więcej za dużo gorsze oferty niż u konkurencji w T-M).

Odpowiedz

15. ~
0

2018-06-22 20:20:21

Trzeba upaść na głowę aby zapłacić 35zł za 100GB kiedy można mieć DIL w RBM za mniej niż 1 zł miesięcznie !

Odpowiedz

14. septum
0

2018-06-22 20:00:33

100 GB na wakacje to 1/3 potrzeb, więc nawet to 35 zł jest śmieszne no i aktywacja 15 ziko i nie wiadomo co po wakacjach z ceną, bo jak wiadomo do dobrego idzie sie przyzwyczaić.

Odpowiedz

13. Andrzej24
0

2018-06-22 18:12:59

A tak zapytam. Promocja obowiązuje cały czas czy tylko na okres wakacji a potem cena bez zniżki?

Odpowiedz

12. wlo
0

2018-06-22 17:27:46

9 - masz? Czy chyba masz?

Odpowiedz