DAJ CYNK

Lajt mobile - aktywacja i starter za 1 zł

31.08.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4183

Ważne 4

4

Lajt mobile kontynuuje ogłaszanie swoich ofert z okazji najsmutniejszego dnia w roku dla wszystkich uczniów. Chodzi tu oczywiście o koniec wakacji.



Lajt mobile kontynuuje ogłaszanie swoich ofert z okazji najsmutniejszego dnia w roku dla wszystkich uczniów. Chodzi tu oczywiście o koniec wakacji.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że firma próbuje skusić wysyłając... zeszyt. Tym razem promocje są aż dwie, obie jednak wiążą się z obniżką ceny do złotówki. Pierwsza z nich dotyczy aktywacji usług - w dniach 01-09.09.2018 aktywacja wszystkich usług w sieci lajt mobile wynosi 1zł. W ramach tej samej promocji opłata aktywacyjna oferty " Strzał w 10" również została obniżona do 1zł.

W tych samych dniach zostaje uruchomiona promocja na zakup startera, który będzie kosztował 1 zł, a sama wysyłka ma być (jak zapewniała firma w wiadomości prasowej) darmowa. Na starterze do wykorzystania jest 9 zł. Sieć przypomina, że do pierwszego doładowania dodaje 50% jego wartości.

Zobacz: Regulamin promocji

Zobacz: Lajt mobile - zeszyt za doładowanie

Źródło tekstu: lajtmobile

Tagi: Lajt Mobile
Komentarze
Zaloguj się
89. ~gość
0

2018-09-10 09:05:41 host: ip-91-2(...)iec.net

Śmieszą mnie takie oferty i pseudo sieci. niby złotóweczka a potem jakieś ukryte opłaty. Wolę mieć czytelną umowę ile mam zapłacić, tak jak mam w Virgin Mobile. Wykupiłam plan abonamentowy za 39 zł i mam nielimitowane rozmowy i smsy i 30 gb internetu i nie dopłacam ani złotówki więcej.

Odpowiedz

89. ~niki
0

2018-09-04 14:53:12

ja z mms nie krzystam, wzielam pakiet na 60dni wrodzinie (15zł/mc)

Odpowiedz

88. ~@84
0

2018-09-03 16:22:50

niedorobiony jesteś ty, ja np. pracuje na magazynie i po prostu smartfona nie mogę mieć -rozwaliłbym go w 2 godz. ty jesteś panicz to nie przyjdzie do głowy, ze nie każdy używa srajfona i musi używać zwykłego telefonu. masz iq psa czy co? ze obrażasz innych? komunikator w zwykłym telefonie ci zadziała? pomyśl turbanie!

Odpowiedz

87. ~
0

2018-09-03 13:00:41

a2 mobile to zacofany skansen podobnie jak wRodzinie. Oferty wykastrowane z podstawowych usług jak MMS. W XXI wieku nie obsługują jeszcze, bo nigdy nie obsługiwali MMS a o HD voice można pomarzyć. Za granicą brak zasięgu albo tylko w niektórych krajach jest. Porażka na maca, dziwne że ktoś wybiera ich na główny numer.

Odpowiedz

86. ~srajt
0

2018-09-03 12:10:49

67, dokładnie - hehe złote, każda inna sieć ma ładniejsze zwykłe numery od pseudo złotych srajt

Odpowiedz

85. ~srajt
0

2018-09-03 12:08:29

80, no ale jak klient to osioł któremu w złobie dano i nie wie co wybrać to idzie taki gdzie marketingowcy chcą żeby poszedł

Odpowiedz

84. ~srajt
0

2018-09-03 12:05:50

80, albo niedorobiony klient który zamiast korzystać z komunikatorów jak messenger, skype które pewnie ma w telefonie ale będzie się upierał że woli sms 160 znakowy albo mms który też jest ograniczony znakowo kiedy to może wysłać przez komunikator

Odpowiedz

83. ~srajt
0

2018-09-03 12:01:55

79, hd voice nie pomoże jak ty i tobie podobni podczas rozmowy zatykacie dłonią mikrofon w telefonie i drzecie się na cały świat żeby wszyscy słyszeli rozmowę

Odpowiedz

82. ~srajt
0

2018-09-03 11:59:38

77, co ty bredzisz? Wsadź se te mms kiedy wszyscy korzystają z maila i komunikatorów a ty chcesz napierd.... mms jakbyś chciał zamiast pisania na np messenger czy skype pisać sms 160 znaków - chcesz korzystać z zacofania twoja sprawa, ja i wielu innych nie

Odpowiedz

81. ~srajt
0

2018-09-03 11:55:05

78, no, a całe bydło idzie do srajt

Odpowiedz

80. ~macc
0

2018-09-03 09:24:38

zrezygnował z przeniesienia do wRodzinie właśnie przez brak mms.Te oferty tańszych operatorów są jakieś niedorobione i nie ma z czego wybrać, albo brak hd voice, albo ne można przenieść, albo brak mmsów, albo dają tyle internetu ze na nic to nie starcza, zawsze jestjakieś ale...

Odpowiedz

79. ~macc
0

2018-09-03 09:19:55

77, hd voice nie ma potwierdził to konsultant

Odpowiedz

78. ~
0

2018-09-03 07:02:58

@73. Jest to B.dobra oferta, ale tylko dla wybranych...

Odpowiedz

77. ~
0

2018-09-03 06:14:40

74, macc, wRodzinie ten pakiet nie zawiera MMS i tradycyjnie nie ma HD voice.Oczywiście Tobie może to nie przeszkadzać ale wtedy nie można wprost porównywać z pakietem studenckim za 20zl, który zawiera MMS i także mają HD voice.Niech każdy wybiera, co mu pasuje bardziej. Dla samych rozmów, to można a2 mobile za 10zl wybrać ale też trzeba mieć świadomość, że nie mają HD voice i czasem mają kłopoty z roamingiem krajowym, o zagranicznym nie wspomnę.

Odpowiedz