DAJ CYNK

Kup smartfon Galaxy S8 lub S8+ i odzyskaj 500 zł od Samsunga

01.10.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6849

Ważne 1

0

1 października Samsung Polska uruchomił nową promocję, dzięki której zakup ubiegłorocznego flagowca koreańskiego producenta z serii Galaxy S8 może być tańszy o 500 zł. W promocji liczą się zakupy dokonane u autoryzowanych partnerów Samsunga - operatorów telekomunikacyjnych oraz w sieciach handlowych.

Aby wziąć udział w promocji, należy przez wszystkim w okresie jej trwania zakupić Samsunga Galaxy S8 lub Galaxy S8+ i go uruchomić. Po 14 dniach od uruchomienia w aplikacji Samsung Members (sekcja Korzyści) powinien pojawić się nam baner promocji "Odbierz swój kod", który trzeba kliknąć. Kody pobrane w danym tygodniu będą aktywowane w środę kolejnego tygodnia. Potwierdzeniem tego faktu będzie wysłanie PIN-u na adres e-mail podany podczas rejestracji Konta Samsung.

Kolejnym krokiem jest konieczność udania się w ciągu 7 dni do bankomatu sieci Euronet, gdzie należy wybrać opcję transakcji bez karty i znaleźć w menu "Promocję Samsunga". Następnie wpisujemy kod oraz PIN i odbieramy gotówkę - 500 zł.

Promocja trwa od 1 października do 18 listopada lub do wyczerpania puli nagród. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.samsung.com/pl/promocje-samsung/ oraz w regulaminie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się