DAJ CYNK

Król Julian nowym celebrytą w Play

25.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5582

Ważne 6

11

Sieć Play rozpoczęła nową odsłonę kampanii reklamowej taryf Formuła Junior Box. W promocji pomóc ma sam Król Julian.

Sieć Play rozpoczęła nową odsłonę kampanii reklamowej taryf Formuła Junior Box. W promocji pomóc ma sam Król Julian.

Formuła Junior Box to zestawy ze smartfonem za 1 zł i gadżetami dla najmłodszych. W aktualnej odsłonie promocji Play proponuje telefony Motorola Moto E i Alcatel OneTouch Pop 3.

<: F2466 :>

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
54. ~
3

2015-11-25 15:55:58

@53to jest dopiero hipokryzja. Najpierw mówi, że klienci Play/''a to debile, a potem że też chce mieć zasięg Playa i korzystać z darmowego LTE. I jeszcze myśli, że to że inne sieci mają u niego LTE powinno robić wrażenie na Playu i czym prędzej powinno stawiać u niego nadajnik, a właśnie wprost przeciwnie. Po co się pchać tam gdzie są już inni? Lepiej postawić nadajnik tam gdzie nie ma nikogo i mieć &quot;mały monopol&quot;.

Odpowiedz

53. ~Gnu
1

2015-11-25 15:49:52

@LTECzłowieku ale powiedz mi o co ci chodzi? Masz swoje zdanie, w porządku, ale to nie znaczy, że musisz spamować pod każdym tematem z uporem maniaka. Nie pasuje ci Play, proszę bardzo jest wybór na rynku. Twoje podejście mi się nie podoba bo próbujesz udowodnić swoją tezę, że klienci Playa to nieświadomi deb..le. Powiem ci tak, mam świadomość wad jakie ma ta sieć, ma też i zalety, które mi osobiście odpowiadają, podobnie jak milionom innym użytkownikom. Kropka.

Odpowiedz

52. ~
-2

2015-11-25 15:44:26

Julian&amp;Pingwiny mogliby zastąpić te wszystkie &quot;gffiasdeczki&quot; w reklamach P4

Odpowiedz

51. ~
-2

2015-11-25 15:04:49

47, Poza tym piszesz &quot;nawet jeśli by tak było&quot; .... szkoda, że nie sprawdzisz i nie podrążysz tematu u źródła. Niech rzecznik P4 wypowie się na ten temat, bo reklamy w tv o 4 zasięgu 4 sieci grają na okrągło ale że usługi nie działają to nic, ważne że zasięg jest.

Odpowiedz

50. ~
-2

2015-11-25 15:01:59

47, mylisz się pisząc o wspólnym zasięgu. Jest on podobny ale nie taki sam - to po pierwsze. Znasz okolice Lublina więc w okolicach Piask (pola golfowego) w jednej miejscowości mając zasięg zarówno TM jak i O nie zadzwonisz nigdzie i nikt do Ciebie się nie dodzwoni. Można reklamować a oni i tak napiszą, że nie odpowiadają za problemy innych operatorów.Dlatego automat wcale nie jest idealnym rozwiązaniem, bo o ile jadąc do miasta, to nie ma większego znaczenia, bo tam jest macierzysty ale na wsiach różnie bywa. U mnie loguje się do TM tylko korzystać nie mogę więc będę w zależności od tego gdzie jadę zmieniał tryb z automatu na ręczny?Wiem, że takie problemy nie występują wszędzie ale u mnie występują a mam co robić ciekawszego niż zabawę telefonem w wybory trybu i zasięgu roamingowego

Odpowiedz

49. ~LTE
-3

2015-11-25 14:42:24

@48, Sam jesteś hołota bo nie rozumiesz ktoś może nie mieć zasięgu macierzystego Play.

Odpowiedz

48. ~znafca
2

2015-11-25 14:01:00

Brawo luin, wreszcie ktoś uspokoił tą hołotę naganiaczy :)

Odpowiedz

47. LuiN
2

2015-11-25 13:54:14

46, Nawet jeśli by tak było, to przecież Orange i T-Mobile mają wspólny zasięg w ramach Networks!, więc co to za różnica jakie logo zobaczysz na górze ekranu? Raz tylko musiałem ręcznie zmieniać roaming krajowy z Plusa na T-Mobile, bo Plus miał akurat jakieś chwilowe problemy w jednej lokalizacji. Poza tym od lat automatyczny wybór sieci nie sprawia mi żadnych problemów. Dodam, że gdy testowałem porównawczo 2 sztuki Galaxy Note 4, jedną z kartą SIM Play, a drugą Plusa różnice w czasie pracy były niezauważalne.

Odpowiedz

46. ~
-2

2015-11-25 13:28:40

43, przede wszystkim transmisja danych w roamingu Orange nie działa od wakacji więc pisanie o zasięgu to zwyczajny chwyt marketingowy. Ja jeszcze jestem w Play ale jedną z głównych wad uważam właśnie roaming, który nie działa tak wspaniale jak to niektórzy przedstawiają, szczególnie w większych skupiskach ludzi

Odpowiedz

45. LuiN
2

2015-11-25 13:14:28

39, LTE - jest to odczuwalne tylko gdy się intensywnie przemieszczasz, ale daje przy okazji szansę na ciągłość rozmowy w czasie przemierzania kraju. Masz też większą szansę na to, że w trasie cały czas będziesz miał zasięg Internetu. Różnice w czasie pracy telefonów nie są przy tym jakieś kolosalne. Roaming krajowy ma swoje niewątpliwe zalety, jak i wady. Nie można jednak kategorycznie powiedzieć, że jest czymś złym. Moi znajomi jeżdżąc do klientów przez całą Polskę wolą jednak Play. W dużych miastach wielkiej różnicy natomiast nie robi wybór operatora, bo każdy ma swoje nadajniki.

Odpowiedz

44. ~16
2

2015-11-25 13:11:10

Bog zapalc :)

Odpowiedz

43. LuiN
2

2015-11-25 13:09:13

42, ~16 - wszystkie nowe plany taryfowe Play nie mają naliczania dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych w roamingu krajowym. Jeśli masz pakiet internetowy, to jest on rozliczany tak samo jak w zasięgu Play. Warto zajrzeć do regulaminu swojej promocji by się upewnić lub przedzwonić na infolinię Play.

Odpowiedz

42. ~16
0

2015-11-25 13:05:25

telefon w abonamencie, kiedy poza miastem jest np automatycznie wybrany zasieg tmobile to przy uruchomieniu transmisji danych pyta czy wlaczyc roaming danych co powoduje dodatkowe koszty. Wiec czy po uruchomieniu faktycznie bedzie internet i jakie sa tego koszty?

Odpowiedz

41. ~
-2

2015-11-25 13:03:08

nareszcie ktoś, kogo naprawdę można nazwać celebrytą

Odpowiedz

40. ~sdjklasjs
2

2015-11-25 12:58:27

@39 a to racja, pewnie dlatego play dodaje do prawie kazdego telefonu powerbank gratis haha :)

Odpowiedz