DAJ CYNK

Kozackie pakiety, czyli jesienna oferta Netii

16.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6223

Ważne 4

3

Internet gratis nawet przez 12 miesięcy, darmowe usługi komórkowe, umowy na 12 miesięcy i Internet "bez lojalki" to niektóre z elementów oferty Netii na jesień 2017.



Internet gratis nawet przez 12 miesięcy, darmowe usługi komórkowe, umowy na 12 miesięcy i Internet "bez lojalki" to niektóre z elementów oferty Netii na jesień 2017.

Wspólny mianownik pakietów TV + Internet to szybki dostęp do Internetu (do 900 Mb/s), do którego można dobrać jeden z trzech wariantów usługi telewizyjnej. Pakiet TV Elastyczny (dowolne pakiety tematyczne za nie mniej niż 35 zł) z szybkim Internetem stacjonarnym kosztuje od drugiego miesiąca zaledwie 69,90 zł. Przy zakupie pakietu TV Standard ze 115 kanałami (w tym 60 w HD) za Internet klienci zapłacą dopiero po pół roku, natomiast przy wyborze nowego pakietu TV Super (155 kanałów, w tym 83 HD) Internet jest za darmo aż przez rok.

Do każdej umowy na pakiet z TV operator daje w prezencie pakiet HBO HD (z HBO GO) bez zobowiązań przez 2 miesiące. Ponadto każdy nowy użytkownik TV Netii otrzyma przez miesiąc Giganagrywarkę w wersji Standard (umożliwia jednoczesne nagrywanie nieograniczonej liczby kanałów oraz przewijanie audycji wstecz). W przypadku rezygnacji z tej usługi po okresie promocyjnym, klienci otrzymują za darmo Giganagrywarkę w wersji Mini (oferującej możliwość nagrywania).

W przypadku wybrania Internetu stacjonarnego w opcji do 300 lub do 900 Mb/s, przez cały okres umowy dostaniemy bez dodatkowych opłat usługę komórkową (Netia Mobile) z nielimitowanymi połączeniami głosowymi oraz 4 GB transferu miesięcznie.

Wymienione wcześniej pakiety standardowo sprzedawane są z umową na 24 miesiące. Jednak dopłacając 10 zł miesięcznie do rachunku skrócimy nasze zobowiązanie do 12 miesięcy.

Kolejną nowością z ofercie Netii - skierowaną przede wszystkim do osób wynajmujących mieszkania - jest możliwość zakupu Internetu stacjonarnego na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W tym wariancie usługa dostępowa kosztuje miesięcznie: do 10 Mb/s za 39,90 zł, 49,90 zł za opcję 20/50/100 (w zależności od technologii dostępowej), 79,90 zł dostęp do 300 Mb/s i 99,90 zł za najszybsze łącza do 900 Mb/s. Aktywacja usługi kosztuje 119 zł.

Zobacz: prezentacja ze szczegółami jesiennej oferty Netii

Źródło tekstu: Netia

Tagi: Netia
Komentarze
Zaloguj się
18. ~abc
0

2017-10-18 12:17:08

Zerknijcie na regulamin promocji, wprowadzili rabat za zgody marketingowe... czyli ukryta podwyżka o 5zł!

Odpowiedz

17. ~niePOlecam
0

2017-10-18 05:29:36

O!mijajcie tego niegodnego operatora

Odpowiedz

16. ~xxx
0

2017-10-17 22:38:28

Mnie zastanawia jak im idzie sprzedaż ftth. Sieć zmodernizowali w niektórych miejscach ale ani widu i ani slychu aby coś proponowali. A tam gdzie dalej miedź walą ściemy ze jaka to super sieć. Nie widzę w tym żadnej logiki.

Odpowiedz

15. ~Krzysio
0

2017-10-17 22:01:55

Ja z netia mam do czynienia od 4lat. Umowa zakończyła mi się w maju br. i jedyne ci jako do zaproponowania lojalnemu klientowi co mają to przy podpisaniu umowy na kolejne 24 miesiące to to że mogą mi dac za darmo usługę warta 10zl. Przy czy pragnę podkreślić że mam Internet (teoretycznie do 50mb bo w systemie widnieje że umowę mam do 25mb) i TV a place 123zl miesięcznie. Awarii multum i żadnego przepraszam. Awaria usuwają do 24h roboczych a pracują od 8 do 16 czyli mają na usunięcie czasu 3dni a i tak niekiedy bywało że 5dni usuwali awarie. Nie polecam nawet wrogą.

Odpowiedz

14. ~miałem u nich
0

2017-10-17 18:44:37

Do 1MB za 30zł. Przez dwa lata koszmar bo tylko w pierwszym miesiącu tak było. Pożniej dużo mniej. Więc ostrzegam z Zielonej Góry

Odpowiedz

13. msnet
0

2017-10-17 14:31:39

@11 - piszesz o tym? Nic nie zniknęło

Odpowiedz

12. ~Dżekson
0

2017-10-17 13:44:45

Znajomy chwalił sobie netię, ale bylem zadowolony z obecnego operatora. Teraz kończy mi sie umowa i nie proponuja mi nic ciekawego wiec może się przerzucę. Oglądam dużo seriali wiec bogata oferta programowa i hbo go bardzo kusza.

Odpowiedz

11. ~
0

2017-10-17 12:41:15

zniknął kolejny news tym razem o dopłatach do roamingu

Odpowiedz

10. ~Marcin
0

2017-10-17 11:53:20

Aktywacja 119zł..??? Chętnych to za wiele nie będzie. Kilka dni temu aktywacja była 19zł lub 39zł w zależności od pakietu.. Ale 119??? To miesiąc abo!

Odpowiedz

9. ~Antom
0

2017-10-17 11:44:04

za darmo to internetu nikt nie daje, bo pewnie mają wliczone to przy zakupie TV+internet za darmo, ale to i tak sie bardziej oplaca, bo ja za samo tv place wiecej, a tu mam dwie uslugi w cenie jednej

Odpowiedz

8. ~Pablosox123
0

2017-10-17 11:25:33

Ooo nie nidy w zyciu neti.sa gorsi od wszystkich.I slabi bardzo.

Odpowiedz

7. ~ech
0

2017-10-17 09:27:59

Oferta dla Hierojów spod znaku trizuba ?

Odpowiedz

6. ~opinia
0

2017-10-17 09:17:40

Oferta , menedzerowie, historia i to B2B czy B2C, zero innowacyjności , brak etyki , cwaniactwo tanie = BRAK ZAUFANIA = BRAK ZAKUPU.

Odpowiedz

5. ~Eda
0

2017-10-16 22:27:36

Ja mam w netii kończy mi się umowa z Netia i przechodzę do Orange bylem w Netii 8 lat mają cię w *** telefon komórkowy już mi się skończyć umowy pół roku temu i żadnych informacji o promocji a mam do 20mb internet telefon stacjonarny tv i telefon komórkowy na resztę kończy mi się umowa 16 listopada br już podpisałem z Orange o przeniesieniu wszystkiego i zaczęli wydzwaniać ale mi obiecują teraz wszystko gratis dziękuję im bardzo W TYM KRAJU NIC NIE MA ZA DARMO

Odpowiedz

4. ~Były Neti
0

2017-10-16 21:35:26

Klientela Neti masowo migruje do innych operatorów bo już ma dosyć zamulonego neta za "0" zł a w rzeczywistości to ponad 100 za abonament ! Reklama dzwignią handlu.

Odpowiedz