DAJ CYNK

Konkursowe Lumie 535 dla klientów T-Mobile i Heyah

06.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3610

Ważne 4

6

Codziennie do 11 czerwca T-Mobile rozda 5 zestawów z Lumiami 535 dla klientów Heyah i T-Mobile. Nagrody trafią do osób kupujących najwięcej pakietów.

Codziennie do 11 czerwca T-Mobile rozda 5 zestawów z Lumiami 535 dla klientów Heyah i T-Mobile. Nagrody trafią do osób kupujących najwięcej pakietów.

Konkurs skierowany jest do użytkowników ofert na kartę i mix. Do konkursu klienci mogą dołączyć aktywując dowolny z nowych pakietów w T-Mobile na kartę lub Mix (tj. Pakiet: 2 w 1, 3 w 1 lub 4 w 1), aktywując nowy dedykowany starter z w/w pakietami czy też podpisując umowę lub aneks w Mix. Punkty zliczają się na bieżąco, a codziennie na pięć osób z największą liczbą zgromadzonych punktów czekają smartfony Microsoft Lumia 535.

Analogiczne zasady obowiązują klientów Heyah. Punkty otrzymują oni za samą aktywację dowolnego z pakietów Smart (S, M, L lub XL), która jest jednoznaczna z dołączeniem do konkursu, aktywację startera Smart w Heyah na kartę (50 pkt) lub podpisanie umowy na abonament w Heyah (100 pkt). Za polecenie konkursu i nowej smartfoNOWEJ Heyah swoim znajomym zwiększa się szanse w walce o nagrodę, otrzymując jednorazowo nawet 100 dodatkowych punktów. Pełna lista aktywności premiowanych punktami jest dostępna w regulaminach.

Zobacz: regulamin konkursu (T-Mobile)
Zobacz: regulamin konkursu (Heyah)

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
15. ~paula.
0

2015-06-22 19:00:47

Czekam na telefon potwierdzający wysyłkę itp.prawdopodobnie wygrałam a czy to prawda? Się okaże.miła niespodzianka bo nawet nie wiedziałam o tym konkursie.

Odpowiedz

14. ~:)
0

2015-05-23 17:57:27

ktoś już wygrał?

Odpowiedz

13. ~pomidorr
0

2015-05-08 18:57:36

5 dziennie? To może uda mi się pierwszy raz w życiu coś wygrać :D

Odpowiedz

12. ~janek
0

2015-05-08 18:15:35

No to ide do sklepu po doładowanie. Fajny konkurs, nie będe miał teraz wyrzutów sumienia przy doładowaniach, przecież to inwestycja haha

Odpowiedz

11. ~aninka
0

2015-05-07 23:51:21

Zamierzam wygrać dla mamy ten telefonik :) Ma niedługo urodziny i na pewno będzie szczęśliwa :) Tak sie składa, że obie mamy w t- mobile i moje rodzeństwo, wiec komuś na pewno uda się wygrać! :)

Odpowiedz

10. ~jacek274
0

2015-05-07 23:50:14

No i to byla slyszna decyzja zeby przeniesc się do heyah! Nowe pakiety smart są super! Tego mi trzeba było. A jak wygram teraz nowiutką nokię to już wgl będe hepi :D

Odpowiedz

0

2015-05-07 23:48:32

Ale fajnie. Bardzo kreatywny ten konkurs. Jutro kupuje pakiecik i sobie i mężowi. A jak on wygra to mu zabiore. haha a co! :) Fajnie jest mieć w t-mobile :)

Odpowiedz

8. ~megi99
0

2015-05-07 21:29:19

@simslagrim zgadzam sie!!!heyah najlepsza, mam darmowe smy do wszystkich a ateraz mam zamair wygrac nowa Lumie ! Drżyjcie rywale

Odpowiedz

7. ~mordexczkoa
0

2015-05-07 21:26:40

@ja a to ciekawe niby dlaczego. Pewnie sam nigdy Lumii nie miales i piszesz bzdury, ja mam ją od pół roku i wlasnie mam zamiar wygrać następną dla swojej dziewczyny, mam nadzieję, ze się uda, zacznę od aktywacji Smarta to będe od razu miał 50 punktów na start

Odpowiedz

6. ~simslagrim
0

2015-05-07 20:26:08

ooo to przechodze na prepaida i gram o lumię!! Mmam szczęście w konkursach to na pewno wygram, jestem od 10 miesiecy w nju a tam żadnych fajnych konursów, ile można, nowy telefon to by sie przydał

Odpowiedz

5. ~Calm7
0

2015-05-06 21:09:02

Bez loga NOKIA te telefony w ogóle Mnie nie interesują.

Odpowiedz

4. ~
0

2015-05-06 16:43:06

To chyba najgorsza Lumia z całej serii..?

Odpowiedz

3. ~kuba
1

2015-05-06 15:50:17

A dla postpaidów nie ma nawet programu lojalnościowego.De-Mobil niech spada tam skąd przyszedł tylko szkoda Ery, tyle sukcesów tej sieci T-Mobile zepsuł w 3-4 lata... Wstyd i porażka!

Odpowiedz

2. ~ja
0

2015-05-06 14:21:41

bo smartfony te to porazka, i leza w magazynie.

Odpowiedz

1. ~pabloki
1

2015-05-06 13:41:18

ciekawe czy jak kupimy pakietów za 500 zł to wygramy lumie . a poważnie nezły konkurs bez możliwosci weryfikacji przez klienta.

Odpowiedz