DAJ CYNK

Koniec MTV Mobile!

08.11.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 54

Ważne 20

3

Viacom International Media Networks i T-Mobile Polska kończą współpracę w zakresie wspólnej oferty telefonii komórkowej MTV Mobile powered by T-Mobile.

Viacom International Media Networks i T-Mobile Polska kończą współpracę w zakresie wspólnej oferty telefonii komórkowej MTV Mobile powered by T-Mobile.

Współpraca VIMN i T-Mobile kończy się z dniem 11. listopada. Od tego też momentu rozpocznie się proces powiadamiania klientów o kończącej się współpracy. Korzystający z usług przedpłaconych na początku 2014 roku zostaną przeniesieni do nowej oferty T-Mobile na kartę. Klientom Mix usługi będą świadczone na dotychczasowych zasadach.

Powodem zakończenia współpracy był brak możliwości realizacji postawionych celów. Nie oznacza to jednak końca współpracy Viacom z T-Mobile, choćby w zakresie kontentu i projektów specjalnych. Pracujemy nad nową strategią marki kierowanej do Millenialsów, czyli konsumentów, którzy oczekują od rynku i marketerów dostosowania się do ich potrzeb - mówi Marta Zajdel, mobile product manager w Viacom International Media Networks w Polsce.

Zakończenie naszej współpracy nie wpłynie na ciągłość świadczenia usług klientom. Nie muszą się także obawiać utracenia zebranych na koncie środków, czy numeru telefonu. Migracja do nowej taryfy odbędzie się automatycznie bez angażowania klientów, o czym każdy z nich zostanie powiadomiony - powiedział Marian Soja, dyrektor departamentu marketingu usług prepaid T-Mobile.

MTV Mobile wystartowało 29. marca 2012 roku z ofertą nielimitowanych SMS-ów i dostępem do wybranych treści programowych MTV Polska.

Zobacz: Szczegóły oferty MTV Mobile.

Źródło tekstu: Viacom

Komentarze
Zaloguj się