DAJ CYNK

Kolejne zmiany w Orange na kartę

27.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13984

Ważne 11

6

Orange zmienia warunki pakietów Internetowych na kartę oraz czyni usługę "Za darmo w Orange" jeszcze bardziej darmową.



Orange zmienia warunki pakietów Internetowych na kartę oraz czyni usługę "Za darmo w Orange" jeszcze bardziej darmową.

Jak coś darmowego może być jeszcze bardziej darmowe? Do tej pory w przypadku braku utrzymania ważności konta, usługa Za darmo w Orange była wyłączana, a druga i każda kolejna aktywacja kosztowała 2,90 zł. Teraz to się zmienia. Usługa pozostaje aktywna cały czas, nawet jeśli skończy się ważność konta.

Za darmo w Orange jest dostępne w Orange Yes oraz pozwala na korzystanie z darmowych połączeń i SMS-ów do sieci Orange. Usługę włącza SMS o treści START na numer 131 lub krótki kod *110*47#. Za darmo w Orange wyklucza się z Kontem ważnym rok.

Zmian w pakietach internetowych jest całkiem sporo. Na początek lejek w pakiecie 500 MB. Po wyczerpaniu dostępnego pakietu prędkość danych zostanie ograniczona do 64 kb/s. Dotyczy to wersji jednorazowej i cyklicznej usługi.

W pakietach cyklicznych 500 MB i 2 GB pakiety będą odnawiać się nie tylko po zakończeniu okresu ich ważności, ale również w przypadku ich wyczerpania. Czyli jeśli cały transfer zostanie wykorzystany w dwa dni, to po takim czasie pakiet się odnowi. Warunkiem jest aktywacja pakietu po 26 października.

Na koniec nowość - pakiet 1 GB za 2 zł. Jest jednak pewien warunek. Można go nazwać pakietem awaryjnym, bo można go włączyć tylko w przypadku korzystania jednej z czterech usług i w momencie, kiedy pakiet w nich się zakończy przed końcem okresu rozliczeniowego. W zależności od używanej usługi, zmienia się sposób uruchomienia pakietu 1 GB:

  • pakiet 2 GB i nielimitowane SMS-y - SMS PAKIET na 261,
  • pakiet 5 GB i nielimitowane SMS-y - SMS PAKIET na 261,
  • rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich i pakiet GB - SMS PAKIET na 696,
  • rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich i pakiet GB dla przenoszących numer - SMS PAKIET na 696.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
56. ~Tom
-1

2017-10-28 19:17:55

@38. Moja córka zawsze do połowy 31-dniowego pakietu leci już na lejku 512 w a2mobile i ogląda na smartfonie np filmy na Netflixie. Youtube też. I nie narzeka.

Odpowiedz

55. ~zibi
1

2017-10-28 19:17:17

Orange zawsze miało trend tworzenia pakiecików zamiast stworzenia kilku prostych ofert na kartę kropka.Obecnie na ich stronie nie ma nic ciekawego aż się prosi przejść na stronę konkurencji oto typowa oferta Orange z małą przesadą dajemy ful internetu na kilka dni .Może jeszcze istnieje ciekawa oferta Frii na kartę ale ją głęboko schowali jest praktyczne nie do odszukania doładowanie 50 zł na kwartał plus multi pakiet na 30 dni za 16zł- 200 minut,200sms,0,2 gb i do tego można aktywować jeden dowolny numer krajowy na zawsze. Mało ale to jest karta zawsze można drożej i więcej.

Odpowiedz

54. ~..
-2

2017-10-28 14:51:35

@53 zabolało ? :)

Odpowiedz

53. ~gość
1

2017-10-28 14:50:00

@52 No to spadaj.

Odpowiedz

52. ~..
-3

2017-10-28 14:49:03

@46 Święta racja. Dusigrosze, cebula, i inne bydlaki, które za 5zł wybiją oko a nowotwory typu "byle taniej byle więcej" - spadać.

Odpowiedz

51. Cobretti
0

2017-10-28 14:44:31

@46 Pokonałeś się sam własną głupotą. Tak, są nierentowne i wszyscy je utrzymują. Pieprzysz jak potłuczony.

Odpowiedz

50. ~Morek
-1

2017-10-28 14:14:46

A u mnie w Play jest już dostępny Orange. Jest całkiem nieźle.

Odpowiedz

49. R.Mandano
0

2017-10-28 13:59:37

O co chodzi z usługą "Za darmo w Orange" - włączaną kodem START - 131 ?

Odpowiedz

48. Goral
0

2017-10-28 13:22:19

I dodam że NORMALNA usługa prepaid powinna wyglądać tak: rozsądne stawki podstawowe za min/sms/mms/mb. Pakiety 7 i 31 dni nolimit + opcja odnawiania. Pakiety 1-10-30 Gb z opcją odnowienia. Równy Lejek 64kB albo wyzej na wszystkich pakietach. KONIEC OFERTY. Wszystko inne (typu innowacyjny pakiet jeśli dużo dzwonisz na stacjonarny do babci w Gruzji po godzinie 21 w soboty) do śmieci. Przy okazji koszty utrzymania IT spadłyby przynajmniej o połowę. Dziękuję.

Odpowiedz

47. Goral
0

2017-10-28 13:08:02

@44 sama prawda. Pracowałem tam kupę lat. Nikt mi nie potrafił wyjaśnić DLACZEGO usługi Orange (poza Nju, którą kieruje osobna, normalna ekipa) są skonstruowane na zasadzie: kup to. ale jak włączysz tamto, to wyłaczy ci sie coś. Z kolei jak nie masz cosia, to nie mozesz właczyc iksa. Ale jak wylaczysz iksa to co prawda tracisz cosia, ale za to jaki masz igrek, jesli wlaczysz kod #$@$%#$^%@%&^@ i potwierdzisz kedem PUK i superpin, ale pamietaj ze mozesz go uzyc tylko w ostatni dzien pakietu zet. ktory otrzymasz jesli jestes w sieci dluzej niz 54,245 dni i do tej pory nie korzystales z uslugi er. Z Miasteczka Orange do Tworek jest 6 km piękną , wyremontowaną właśnie dwupasmowką. Twórcom takich ofert proponowałbym, dla ich dobra, wycieczkę. Tam są mili specjaliści ;>

Odpowiedz

46. ~...
-2

2017-10-28 08:59:10

@45 ty za to mądrości same wypisujesz.Po to robią taką ofertę aby dusigroszy pozbyć się.. wiesz jaki jest koszt obsługi i utrzymania jednego numeru w sieci? Wiesz jaki jest koszt obsługi jednej reklamqcji? Na pewno 17 zl nie wystarczy.A zasada jest niezmienna, im mniej ludzie płacą tym więcej narzekają i więcej składają reklamacji.Są klienci nierentowni do których się dopłaca i to jest fakt!

Odpowiedz

45. Cobretti
0

2017-10-28 08:36:16

@40 Głupoty pleciesz. To po co utrzymują wogóle prepaidy skoro "tylko" 17zł? Mogliby idąc twoją dobrą radą je zlikwidować, jak myslisz dlaczego tego żaden operator nie zrobi?

Odpowiedz

44. ~KATon
1

2017-10-28 08:05:40

Orange zamiast uprościć i obniżyć taryfy no limit do wszystkich (stacjonarne również) , brną dalej w otchłań jakichś niewiadomo komu i po co potrzebnych a jakże utrudniających życie kodów , smsów ???Zastanawiam się od lat , zo za bałwan to wymyśla ? :)Ale to już nie mój problem , po 18 latach w tej machinie , powiedziałem wraz cała rodziną ,,merci beaucoup" i adijos do PLUSA (a2mobile) za 19,90 za WSZYSTKO. !!!

Odpowiedz

43. ~Poszkodowany 005
0

2017-10-28 01:08:25

42). Zmieniona na mniej.

Odpowiedz

42. ~
0

2017-10-28 00:53:24

"Za darmo w Orange jest dostępne w Orange Yes" - A CZEMU PO DOŁADOWANIU ZA 200zl WAŻNOŚĆ KONTA 200dni A NIE 10 miesięcy ??

Odpowiedz