DAJ CYNK

Kolejne miejscowości z LTE Ultra Play

19.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 9112

Ważne 9

4

Marcin Gruszka podał najnowsze informacje o pokryciu kraju zasięgiem LTE sieci Play.

Marcin Gruszka podał najnowsze informacje o pokryciu kraju zasięgiem LTE sieci Play.

Aktualnie w zasięgu sieci LTE znajduje 92,3% populacji kraju, z czego 79,3% w zasięgu sieci LTE Ultra. Przekładając to na liczby, sieć LTE obejmuje 1861 miejscowości powyżej tysiąca mieszkańców i 389 miast powyżej 10 tys. mieszkańców, a sieć LTE Ultra 1398 miejscowości powyżej tysiąca mieszkańców i 376 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.

Liczba miejscowości, w których Play uruchomił ostatnio zasięg sieci LTE Ultra:

Miejscowość Powiat
Jadowniki brzeski
Truskolasy kłobucki
Mieszków jarociński
Żukowo Wieś kartuski
Modliszewice konecki
Olszanica leski
Lipienice szydłowiecki

Liczba miejscowości, w których Play uruchomił ostatnio zasięg sieci LTE:
Miasto Powiat
Wojkowice będziński
Odrzykoń krośnieński
Chechły ropczycko-sędziszowski
Okuniew miński
Cielcza jarociński
Redzikowo słupski
Bodzechów ostrowiecki
Łapczyca bocheński
Siedliska rzeszowski
Mieszków jarociński
Chróścina opolski
Drawsko czarnkowsko-trzcianecki
Korzenna nowosądecki
Paczyna gliwicki
Sośnie ostrowski
Olszanica leski
Rogalinek poznański
Mrowiny świdnicki
Lipienice szydłowiecki
Rudna Mała rzeszowski
Kusięta częstochowski

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
67. ~przedszkolak
0

2017-08-15 08:28:53

@66 tabelek czytać nie umiesz a się drzesz? Kto napisał, że w Korzennej niby jest LTE-A?

Odpowiedz

66. ~Łeka
0

2017-08-15 08:07:50

Kto tu pisze te bzdury na poziomie przeczkola???Korzennej Małopolska niema nadajnika playa niema agregacji pasm jest w Łęce wiecznie obciążony lte na 1800MHz prosilbym o większą rzetelność

Odpowiedz

65. ~hahaha
0

2017-04-28 19:07:27

A w Solcu Zdroju macie jakikolwiek zasięg? Jakikolwiek?

Odpowiedz

64. ~Belezebub z CP
0

2017-04-25 16:06:38

Sieć a2mobile i tak jest lepsza. a2mobile jest dla innych operatorów niczym Chuck Noriis dla reszty ludzkości. Jest to jedyna sieć z zasięgiem na dnie Rowu Mariańskiego. Polskie Towarzystwo Hotelarskie przewiduje, że do końca roku 2019 do a2mobile przejdą wszyscy Polacy (potem zaczną przechodzić polskie zwierzęta). Rząd PiS pracuje już nad projektem ustawy, wedle której dzień uruchomienia Sieci będzie dniem wolnym od pracy. Planuje też uruchomić program dokarmiania menedźerów Wielkiej Sieci, tzw. "50000+".

Odpowiedz

63. ~przem
0

2017-04-24 18:37:15

Po co cały ten medialny szum wokół LTE "Ultra" skoro nawet w techologii LTE można wyciągnąć 150Mb/s, co sieć limituje do ok 15 Mbps a przy BTS/''ie z Play LTE Ultra wyciągam max 80Mbps ?Ano po to by pokazać ludkom w reklamach coś noweg, coś ultra, na co ciemniaki polecą..Tyle w temacie.

Odpowiedz

62. ~gustdelf
0

2017-04-23 22:59:01

To play to jakas lipa na maksa, wyrzucilem 4 dyszki w błoto, starter red bulla wykupione darmwe LTE, zasięg od BTS w lini prostej nie cały kilometr, antena dualna 18dbi, prędkość 0.5 mb, tyle w temacie.

Odpowiedz

61. ~Paweł
0

2017-04-21 10:40:27

A może tak w miejscowości JAGODZIN byście postawili maszt

Odpowiedz

60. ~
0

2017-04-21 06:51:43

Buduja budują te stacje a i tak mają ciągle najgorsz zasięg. Operator 10 lat na rynku a musi kupować zasięg od innych w postaci roamingu krajowego, w którym nie ma dostępu do LTE a w innych technologiach ma lejek od początku 3Mb.U mnie ich LTE ledwo dyszy 0,5Mb ale nie mają w planach rozbudowy w najblizszym czasie, bo zasieg jest. Kiedys na tmobile mialem 15-20Mb to nie przeszkadzalo a teraz 3Mb ograniczyli.Czekam az umowa mi sie skonczy i nie chce miec z nimi nic wspólnego. Play w kwartale jest chyba liderem w liczbie odejsc ale telepolis juz tego nie podaje. Podaja ze najwiecej ma nowych klientow a o odejsciach nie piszą.

Odpowiedz

59. kabell
-2

2017-04-20 14:38:37

@59 to część danych tylko. spójrz na to całościowo: dużo ludzi przychodzi, a po krótkim czasie korzystania z sieci, uciekają do konkurencji. play ma duży problem z zatrzymywaniem klienta.

Odpowiedz

2

2017-04-20 12:10:00

I na co wasze hejty o zasięgu, jakości i celebrytach? Play w 1 kwartale znów jest liderem w przenośności numerów.

Odpowiedz

57. ~
-1

2017-04-20 08:21:08

Play musi reklamować swój zasięg na Telepolis ponieważ w realnej rzeczywistości różnic nie widać, zasięg Play jest do .upy.

Odpowiedz

56. ~z lejkiem 3 Mbos w porywach
0

2017-04-20 07:35:47

dziękuję, nie jadę :)

Odpowiedz