DAJ CYNK

Kolejne korzyści w programie smartDOM

30.06.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5876

Ważne 6

6

Wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku została poszerzona o kolejne korzyści dla osób biorących kredyt gotówkowy w PlusBanku. Tym razem za każde 5 tys. zł kredytu klienci otrzymają rabat obowiązujący co miesiąc przez cały okres spłaty kredytu - na abonament lub dodatkową wartość przy doładowaniu w usługach przedpłaconych.

Wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku została poszerzona o kolejne korzyści dla osób biorących kredyt gotówkowy w PlusBanku. Tym razem za każde 5 tys. zł kredytu klienci otrzymają rabat obowiązujący co miesiąc przez cały okres spłaty kredytu - na abonament lub dodatkową wartość przy doładowaniu w usługach przedpłaconych.

Od 1. lipca klienci biorący kredyt gotówkowy w PlusBanku, za każde 5.000 zł kredytu otrzymają:

  • 10% rabatu na wybrany abonament w Plusie lub Cyfrowym Polsacie lub
  • 10% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

Nowy bonus z kredytu gotówkowego można łączyć z dotychczasowymi bonusami wynikającymi z korzystania z Konta Plus. Od kwietnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu posiadający konto w PlusBanku za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass mogą:
  • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% lub
  • otrzymać bonus 5% do wartości doładowania telefonu w usługach Plus Mix lub Plus na Kartę.

Kredyt gotówkowy PlusBanku zajmuje 1 miejsce w rankingach przygotowywanych m.in. przez analityków portalu eBroker.pl czy Bankier.pl. Sam proces wnioskowania o kredyt zajmuje zaledwie kilka minut, a gotówka trafia na konto klienta już nawet w ciągu kilkunastu minut po podpisaniu umowy. Konto Plus pozwala aktywnym klientom m.in. na:
  • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • dostęp do kredytu gotówkowego z prowizją 0%,
  • założenie korzystnych lokat mobilnych, np. na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,35%,
  • udział w loterii, w której do wygrania jest m.in. zwrot kwoty wydanej kartą przez 3 miesiące,
  • otrzymanie nawet 20% extra do każdego doładowania telefonu w Plus na Kartę.

Kredyt gotówkowy i Konto Plus są dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz w oddziałach PlusBanku.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Siekiera
0

2014-07-14 17:36:19

Swietnie sie ta akcja rozwija... Mam nadzieję, że z miesiąca na miesiąc możliwości oszczędzania będzie jeszcze więcej.

Odpowiedz

23. ~Kaczor
0

2014-07-12 18:43:43

Mam internet i numery całej rodziny w plusie. Ostatnio wzielismy tv w polsacie i juz sie pojawily jakies oszczednosci :) Mnie sie ta inicjatywa bardzo podoba. Może kredytu narazie nie mam w planach brac ale liczę, że takich dodatkowych możliwości oszczędzania będzie jeszcze więcej.

Odpowiedz

22. ~Amarena
0

2014-07-12 17:22:15

Od początku wróżyłem duży sukces temu projektowi. I jak widzę jest bardzo dobrze :) Można dużo zaoszczędzić nie robiąc w sumie nic :) Każdy posiada telefon, prawie każdy internet, telewizję satelitarną i dużo osób zaciąga też kredyty... Jeśli zdecydujemy się na jednego dostawcę mamy kupę kasy w kieszeni plus bardzo dobre i sprawdzone usługi :)

Odpowiedz

21. ~Wojtek
0

2014-07-11 18:15:14

No, nie wiem. Z Plus bankiem nie mam nic wspólnego, ale mam tv w cp. W każdym razie zmierzam do tego, że smart dom to ciekawy pomysł. Póki co o kredycie nie myślę, ale net mobilny - dlaczego nie.

Odpowiedz

20. ~Sylwan
0

2014-07-10 20:29:46

A wydawałby się, że już nic więcej to smartDOMu dodać nie można. A jednak. Kolejna usługa, a co za tym idzie kolejne korzyści, tak przy okazji korzystania z CP czy Plusa.

Odpowiedz

19. ~Samson
0

2014-07-10 20:26:39

Jak się okazuje nie tylko ofertę internetową Plus na najlepszą, ale także pod tym samym znakiem znajdziemy najlepszy kredyt gotówkowy.

Odpowiedz

18. ~Maks
0

2014-07-04 14:04:05

Każdy sposób na potanienie abonamentu tel. jest dobry. Nie wiem, jak Plus Bank się sprawuje, bo nigdy nie miałem do czynienia, ale jeśli tak, jak operator Plus, to myślę, że daje radę. Przynajmniej ja nie miałem z nim nigdy problemu, a abonament ciągnę już nie pamiętam od kiedy.

Odpowiedz

17. ~Najstarszy syn ksiedza proboszc
0

2014-06-30 21:30:49

a ja mam tel w t-mobile (firma), tv w nc+, net od duzej osiedlowki i konto w banku tam gdzie mnie nie kroja za wyplaty z bankomatow w pl i zagranica.i mi sie oplaca.

Odpowiedz

16. wlo
0

2014-06-30 20:43:37

Czyli kwotę netto jednego rachunku mam opłaconą ;-)

Odpowiedz

15. wlo
0

2014-06-30 20:42:05

Przepraszam... 40 złotych nie 50 - 15,99 i 2x12,05 ;-)

Odpowiedz

14. wlo
0

2014-06-30 20:40:15

Albo może te 50 złotych już trochę na wyobraźnię działa? Wszak to kwartał utrzymania prepaida!! ;-) Czyli... darmo?

Odpowiedz

13. wlo
0

2014-06-30 20:38:57

9. - piszesz anonimowo, więc jak mogę Cię oceniać? Jesteś jednym z milionów - czyli posiadającym konto chyba, ze nikim - to nie miej pretensji ;-) Napastliwy? Co mnie obchodzi czy Tobie się opłaca czy nie? Nie lubię natomiast uogólnień. Walczę z tym. Tobie nie pasuje? Ja napisałem jak mi się to "opłaca" - tyle i tylko tyle. Trudne do zrozumienia?

Odpowiedz

12. ~
0

2014-06-30 20:38:35

Czywiscie te 60zl to jest sredni rachunek w ciagu 2lat po uwzglednieniu darmowych abonamentow i wartosci sprzetu jaki otrzymalem za pare złotych

Odpowiedz

11. ~
0

2014-06-30 20:27:41

@5, ja jestem zadowolony ze smartdomu. Za trzy uslugi place 60zl a mam tv, nielimitowany telefon z 2GB i nielimitowany internet LTE. Nad bankiem tez się zastanowie, bo karta i tak place więc to żaden problem a jezeli rachunek mozna zmniejszyc, to dlaczego nie?

Odpowiedz