DAJ CYNK

Kolejne Happy Days na stronie Plusa

11.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8694

Ważne 6

9

W sklepie internetowym Plusa dostępna jest kolejna odsłona promocji Happy Days. Tym razem dotyczy ofert abonamentowych, mix oraz internetowych, w których podwojono liczbę GB.

W sklepie internetowym Plusa dostępna jest kolejna odsłona promocji Happy Days. Tym razem dotyczy ofert abonamentowych, mix oraz internetowych, w których podwojono liczbę GB.

W ofercie Ja+ Abonament promowane są dwa smartfony Sony. Pierwszym jest Sony Xperia E5, który można mieć już za 1 zł wybierając abonament za 69,99 zł dla przenoszących numer, a w nim nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 10 GB. Drugi to Sony Xperia XA, również za 1 zł, dostępny w abonamencie za 99,99 zł dla przenoszących numer, z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami do wszystkich oraz pakietem danych 20 GB. W ofercie dla przenoszących numer można też zyskać nawet 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

W Ja+ Mix można mieć za 1 zł zestaw dwóch smartfonów: ZTE Blade A452 oraz ZTE Blade A310, albo również za 1 zł dwusimowego ZTE Blade V7 Lite. Smartfony ZTE dostępne są w ofercie z doładowaniem 50 zł miesięcznie w wariancie elastycznym, w której oprócz 6 GB Internetu jest także 500 minut do wszystkich sieci komórkowych i SMS-y bez limitu.

W Ja+ Internet LTE można mieć w pakiecie podstawowym dwa razy więcej Internetu niż dotychczas oraz router Wi-Fi D-Link DWR-921E wykorzystujący technologię 4G LTE Cat4. Za 59,99 zł miesięcznie jest teraz aż 100 GB podstawowego pakietu danych, a wspomniany router kosztuje 3 zł. Promocja obejmuje wyłącznie ofertę z modemem lub routerem (stacjonarnym lub mobilnym) przy zawieraniu umowy na 24 miesiące.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
27. ~WitoLdo
0

2016-10-18 14:50:48

Nie rozumiem tego oburzenia jakie się na forum wylewa. Dobra oferta dobrej firmy, polskiej przede wszystkim. Plus prężnie się rozwija, robi co może a ludzie tylko narzekają. Ja jestem w tej sieci od 6 lat i nie rozumiem oburzenia. Chyba że to celowe narzekactwo.

Odpowiedz

26. ~Daniel
0

2016-10-17 21:42:30

Dobry net, więc w takiej promocji naprawdę bardzo to się opłaca. No ale też trzeba najpierw sprawdzić, czy się ma w okolicy ten zasięg na odpowiednio dobrych parametrach. Teoretycznie to Plus ma największy zasięg, ale w praktyce i tak trzeba sprawę skonfrontować, jak to działa.

Odpowiedz

25. jedrek
0

2016-10-12 14:12:20

@24 leki są dla takich jak ty, żryj wiadrami jak już się naoglądasz głupkowytych reklam prochów na ból d...

Odpowiedz

-2

2016-10-12 12:30:37

@22. Kiedy Ci się to znudzi?@23. Weź leki.

Odpowiedz

23. jedrek
1

2016-10-12 11:29:03

@13 przez jednostki twojego pokroju Polak jest murzynem europejskim, bo wszystko co polskie to dla takich jak ty jest obciachem i wielkim g...Zapewne przyjdzie do Polski obcy i zrobi nam dobrze............................... Robi to już od ćwierćwiecza i widać gdzie jesteśmy..... Tak to się robi z polskim >

Odpowiedz

22. ~Diabloooo
0

2016-10-12 11:07:27

Happy days bez zasięgu i odbioru i niczego, zero komunikacji ze światem, nie wynajduje sieci Plus wcale w telefon na zewnątrz budynków mieszkalnych w lokalizacjach ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie...................................wschód Polski, tereny leśne, pagórkowate, zapomnieli od 20 lat cokolwiek zrobić i w XXI wiek;

Odpowiedz

21. ~czerwone pająki
0

2016-10-12 08:07:11

szkodą, ze Plus tak nakłamał, że nie będzie marnowął kasy na ostatnią aukcję LTE a zaoszczędzone pieniądze wyda na nowe pozwolenia i rozwój sieci.Nic nie modernizuje wystarczy zobaczyć nowe pozwolenia UKE orange/play w pytę nowych BTS plus z 20 sztuk ot cała firma z Cyprus ustawiona jak dojarka w oborze do krów.Zasięg jest coraz gorszy , ja za miastem Warszawą 50km nie mam zasięgu, nie działa przełączanie z 3G(u900) na 2G gdyż jest błąd połączenia, telefon mam ustawiony na 3G gdyż to 2 G działa tylko w telefonach 2g tak to przeskakuje i szuka sieci i podczas rozmowy błąd...LIder w dupe *** inwestycji !!!co za dno z tej sieci zrobili cyprysjscy "inwestorzy" wywodzący się z PZPR!

Odpowiedz

-1

2016-10-11 21:44:47

Zmniejszyli?

Odpowiedz

19. ~Arty
2

2016-10-11 21:41:32

Kiedyś LTE śmigało aż miło, dzisiaj sieć jest tak zapchana że szok, jeszcze zmniejszyli zasięg LTE - Brawo TY.

Odpowiedz

18. toms
2

2016-10-11 21:36:24

17 - potwierdzam, Internet z Plusa w mojej lokalizacji działa znacznie wolniej niż w Play. A poza tym... żadnych abonamentów! :-)

Odpowiedz

17. mpiter
3

2016-10-11 19:21:40

@16 zbyt duże obciążenie i zbyt mała przepustowość;)

Odpowiedz

16. ~Breen_
-1

2016-10-11 19:06:54

A jakie problemy z nadajnikami ma Pluszak?

Odpowiedz

15. mpiter
3

2016-10-11 18:49:15

Dziękuję postoję, oferta totalnie bez rewelacji, a jak dołoży się problemy z nadajnikami Plusa to można powiedzieć, że przeszacowany dramat.

Odpowiedz

14. ~Tomek
1

2016-10-11 18:45:50

@12 plus i t-de.ile sa razem siebie warci . na szczęście idą na dno ludzie od nich uciekaja

Odpowiedz

13. ~Rady-kał :-)
-4

2016-10-11 18:18:51

@11. Polska, Polska ponad fszystko! Nie bedzie Anglik plół nam w twasz!

Odpowiedz