DAJ CYNK

Kolejna reklama darmowego numeru w prepaidze Orange [wideo]

14.02.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7623

Ważne 2

4

Orange emituje kolejną reklamę promocji darmowych połączeń do wybranego numeru w dowolnej sieci w ofercie prepaid.

Orange emituje kolejną reklamę promocji darmowych połączeń do wybranego numeru w dowolnej sieci w ofercie prepaid.

Zobacz: Darmowe rozmowy z dowolnym numerem w prepaidach Orange.


Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
46. ~
0

2014-08-17 18:25:50

Co zrobić aby ten numer odblokować ?

Odpowiedz

45. ~
0

2013-02-16 21:45:43

@Piotr, przeczytaj sobie z pierwszej bozycji, drugie zdanie: http://www.orange.pl/search_result_infoportal.phtml?_dyncharset= UTF-8&action=search&infoportal=infoportal&query=Nume r+bez+limitu "Rozmawiaj bez końca z wybraną osobą z dowolnej siec" - a Ty piszesz o 2000 minut. Bez końca to bez końca w/g mnie. I obojętne czy ktoś zbiera minuty czy też nie.

Odpowiedz

44. ~Piotr
0

2013-02-15 12:54:26

ja myślę, że zanim orange wprowadziła tą promocję gadanie darmo z jednym numerem z poza sieci dokładnie przewidzieli co korzystający z niej wymyślą. Dlatego ów nr można włączyć po 33 dniach od włączenia sie do sieci z nowym numerem. Na ich miejscu ograniczyłbym ilość przegadanych minut na miesiąc do 2000. I celowo o tym piszę, żeby nie było chętnych do tworzenia sztucznego ruchu w sieci a tak naprawdę to i plusowi i orange chodzi o PIENIĄDZE! lepiej zarobić na jednym numerze przez rok 200, 300 albo 360 zł - wzależności od kwot doładowań - niż 5 albo 10 gdyż tyle kosztuje utrzymanie numeru na rok.

Odpowiedz

43. ~r2
0

2013-02-15 09:57:30

=>41, przez takie gadanie ta usługa zwana promocją zniknie szybciej niż myślicie, dają palec a co niektórzy całą rękę muszą wpitolić na raz !!! przecież Ci co wymyślili to co ułatwia nam teraz życie nie byli świadomi tego ... a teraz już są !!! bez sensu.

Odpowiedz

42. ~
0

2013-02-14 23:57:29

40mk. A to ciekawe.. Myślałem , że tylko plejowe blokują...

Odpowiedz

41. ~marcellove
0

2013-02-14 23:20:41

Korzystam z darmowego numeru w Orange tylko i wyłącznie do nabijania Zbieraj Minuty w Play od 10.2.13r. Codziennie około 10 godzin,o dziwo numer jeszcze nie zablokowany.Nawet jeżeli zablokują to mam jeszcze kilka innych aktywnych starterów zakupionych na Allegro.Jak nie jeden numer to bedzie kolejny wyciągnięty z szuflady.Z czystym sumieniem moge powiedziec,że za moje rozmowy płaci Orange!!!!

Odpowiedz

40. ~mk
0

2013-02-14 23:14:41

@39 ano mi, na Play 1 i na Erę 2 :)

Odpowiedz

39. ~
0

2013-02-14 22:45:08

Czy komuś zablokowało inny numer niż do pleja ???

Odpowiedz

38. ~mirekb
0

2013-02-14 22:15:50

@35 zgadza sie.zaladowalem za 5,sprawdzilem waznosc, nawet podali 6 dni.po wlaczeniu dn waznosc sim zszedl do 3 dni.blokuja i tyle.lampki sie palą

Odpowiedz

37. ~mk
1

2013-02-14 19:12:04

@33 w regulaminie usługi nie ma ograniczenia w ilości ani w długości trwania połączeń. Powołują się na p.31 pkt 1.5 czyli inne naruszenie regulaminu, tj furtka do wszystkiego i zawsze mogą rozwiązać/zawiesić umowę/usługę. Pod ten punkt wszystko można podciągnąć, jak się chce i kiedy się chce !!!! Wolna Amerykanka.

Odpowiedz

36. ~piotr
1

2013-02-14 18:54:10

ja w simplusie po włączeniu takzwanego darmowego numeru zasilliłem konto kwotą 50 zł i mam połączenia - zgodnie z regulaminem zasileń - na 90 dni. przygotowuję się do uruchomienia podobnej promocji w orange, ale zastanawiam się czy warto gdyż oni w trakcie zmieniali treść regulaminu. i tylko kusi mnie OBIETNICA ustawienia numeru z innej sieci na zawsze. wszystko kosztuje. nie ma litości. jednak kiedy na zimno porównuje obie oferty - plusa i orange - to obawiam się, że orange znowu wprowadzi niekorzystne zmiany. a co do reklamy to warto czytać kilka razy regulamin i nie wierzyć tym krótkim spotom

Odpowiedz

35. ~koral
1

2013-02-14 18:54:05

Orange zablokowało mi kartę po 3 dniach od włączenia "darmowego numeru".

Odpowiedz

34. ~
-1

2013-02-14 18:31:55

32. Jak no limit blokowali to i tutaj. Nie widzę przeciwskazań :-D

Odpowiedz

33. ~abc
-1

2013-02-14 18:23:58

mk blokuje bo pewnie wydzwaniasz cale noce nabijajac sobie playa.. proste

Odpowiedz

32. ~mk
1

2013-02-14 18:19:04

ORANGE blokuje karty z aktywną usługą darmowych rozmów z 1 numerem, dlaczego ? Czyżby sobie w kolano strzelili ?

Odpowiedz