DAJ CYNK

Kolejna odsłona Happy Days w e-sklepie Plusa

15.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3679

Ważne 6

4

W najnowszej promocji Happy Days Plus rozdaje darmowy dostęp do Internetu LTE przez pierwsze pół roku umowy.

W najnowszej promocji Happy Days Plus rozdaje darmowy dostęp do Internetu LTE przez pierwsze pół roku umowy.

Tylko przez tydzień, do 21 lipca, będzie dostępna promocja Plusa, w której za 59,99 zł miesięcznie można mieć pół roku Internetu LTE za darmo. W ramach abonamentu dostępnych jest 50 GB podstawowego pakietu oraz LTE bez limitu danych. Sprzętem promowanym w ofercie jest Huawei B315 za 3 zł.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Tony
0

2016-07-21 13:54:44

Ufff w ostatniej chwili ;] Załapałem się na tą promocje i szczerze mówiąc zadowolony jestem jak małe dziecko. Do końca roku darmowy net w Plusie? Czego chcieć więcej? :)

Odpowiedz

21. ~Fokus
0

2016-07-20 22:23:37

No i to się nazywa konkret promocja :) Pół roku neta za free. Ostatnio swój numer do nich przeniosłem więc też mam pół roku wolnego od abonamentu :)

Odpowiedz

20. ~Marek
0

2016-07-18 21:15:05

Takiej odsłony Happy Hours to do tej pory nie kojarzę. Zawsze było 100 GB w cenie 50. No ale dobre i to, zwłaszcza że mi się wkrótce kończy umowa z dotychczasowym operatorem, a w końcu chciałem z dobrego lte zacząć korzystać.

Odpowiedz

19. ~Reno
0

2016-07-18 14:32:24

Dobra okazja na wzięcie "ODU-IDU" :-)

Odpowiedz

18. ~Lilia
0

2016-07-18 05:29:15

O, świetna promocja. Brawo Plus! Darmowy dostęp do Internetu LTE przez pierwsze pół roku umowy to wszak nie lada gratka.

Odpowiedz

17. ~
0

2016-07-17 20:11:26

Jest BŁAD na stronie Plusa ! Jak wybierzemy internet SimOnly i 12mcy umowy pokazuje się w tabelce , że jest 0 zł przez 6 mies. ale gdy klikniemy na dole strony "szczegóły oferty" to pisze już "0 zł przez 3 mies." Niedbalstwo lub świadome naciąganie!

Odpowiedz

16. ~Punk
0

2016-07-17 15:36:55

Plus widzę pogarsza swoje oferty internetowe dla klientów SmartDOM dlatego coś czuje że jak położą u mnie światłowód to pożegnam się z internetem z Plus`a i telewizją Cyfrowego Polsatu, a zostawię sobie tylko sam telefon u nich.

Odpowiedz

15. ~
0

2016-07-17 07:08:56

14, co, u ciebie w play tak się nie da, ciotuniu?

Odpowiedz

14. ~
1

2016-07-15 14:34:58

12 - Janusz biznesu...

Odpowiedz

13. ~Olus
0

2016-07-15 14:28:50

Super oferta :3

Odpowiedz

12. ~
1

2016-07-15 14:07:40

11, bonus dodatkowy, przez pół roku, jest dla umów bez sprzętu. Bonus za obrót kartą działa także przy umowach ze sprzętem. Raz w miesiącu siadam, zlecam transfer kartą na 8500 zł, wypłacam sobie "wynagrodzenie" z konta firmowego, i mam 45 zł rabatu na fakturze.

Odpowiedz

11. ~ghost.
0

2016-07-15 13:43:24

Plus Bank, tak jasne bonus o kóróym piszecie jest dla umowy bez sprzętu a tu jest modem a 3 pln...

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2016-07-15 13:21:06

jeśli klient weżmie bez obniżek z plus banku no to po co wiązać sie umową skoro to wychodzi 45 zł/m-c a za tyle jest bez limitu w play na kartę. no chyba że ktoś nie ma zasięgu własnego play.

Odpowiedz

9. ~pabloki
1

2016-07-15 13:14:57

przez pół roku mozna zamiast 50 przemęczyć się z 40-GB a po pół roku miec 80 GB za 29zł nie wiążąc sie umową , nie być przymuszonym do wydatków. bardzo słaba oferta szczególnie że próbuje naśladować wiązaną w tmobile. gdyby był rabat na cała umowę to jeszcze a tak ... drogo i z cyrografem.

Odpowiedz

8. ~
0

2016-07-15 13:10:34

@7, no i ładnie podsumowałeś naciągactwo Solorza :)

Odpowiedz