DAJ CYNK

Klub Virgin Mobile - aplikacja do zarządzania usługami

17.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5280

Ważne 4

3

Virgin Mobile udostępnił bezpłatną aplikację do zarządzania usługami i środkami na karcie - Klub Virgin Mobile.

Virgin Mobile udostępnił bezpłatną aplikację do zarządzania usługami i środkami na karcie - Klub Virgin Mobile.

Aplikacja Klub Virgin Mobile dostępna jest obecnie dla użytkowników urządzeń z systemami Android oraz iOS. W sierpniu pojawi się również wersja dla Windows Phone.

W menu programu znalazło się takie funkcje jak sprawdzanie stanu i ważności konta, doładowywanie konta własnego i innych numerów, aktywacja Internetu mobilnego, dodawanie numerów do konta czy dostęp do zniżek u partnerów Virgin Mobile.

Zobacz: Virgin Mobile obniża ceny dużych pakietów transmisji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
18. DanielR
0

2014-07-17 15:07:31

@pabloki (17), mnie o tyle "cieszy" wprowadzenie tej aplikacji, czy korekta cen pakietów, że być może jest to oznaka pozostania na rynku. Wystarczyłoby mi, gdyby po postu się nie zwinęli. To już byłoby dobrze. Oferta mi odpowiada. Choć zgadzam się, że nie zaszkodziłoby, gdyby ją jeszcze bardziej poprawili.

Odpowiedz

17. ~pabloki
0

2014-07-17 14:58:03

@16 tu nie ma sporu , jest wymiana zdań, bez ciśnienia .chodzi o to że na razie virgin jakieś działania pozorowane robi . a tu niby pakiety internetu obnizy , a tu niby aplikacja, a z innej strony www nowe . konkluzja: nie wnosi nic nowego na rynek , nie widac żadnej koncepcji, dyfuje stosujac marketing nie zmieniajac odstajacej od rynku oferty. uważam jak słoneczny że aplikacja zbędna i uzupełniam że kody jeśli potrzebujemy kupić internet można sobie przez lejkowy a więc darmowy internet sprawdzic gdyby było to po czsie pracy telefonicznej obsługi.

Odpowiedz

16. DanielR
0

2014-07-17 14:37:06

Ale o co Wam chodzi? Przecież nikt nie zmusza do zainstalowania aplikacji i skorzystania z niej. Tym, którym wystarczą kody USSD chyba nikt nie odbiera możliwości skorzystania z nich? O co więc ten zbędny moim zdaniem spór?

Odpowiedz

15. ~AAA
1

2014-07-17 14:07:12

12 nie jestem klientem tego operatora ale pakiety mają się pojawić

Odpowiedz

14. ~pabloki
0

2014-07-17 13:59:50

@9 to że Ci napisze i tak nic nie zmieni .@12 ...poczekamy,... zobaczymy. na razie oferta nie wniosła nic nowego, ba ona jest nawet niekorzystna dla klientów virgin, brak pakietów na połaczenia do innych , płatne połaczenia wewnątrz sieci włąsnej...

Odpowiedz

1

2014-07-17 13:51:35

Virgin to nie TMobile. Tu się nie płaci 4grosze za sprawdzanie stanu konta, więc aplikacja do pupy. Żeby to była jeszcze oferta z piętnastoma pakietami, to rozumiem. A tu dwa proste kody na sprawdzanie konta i internetu. Pakiet netu, który potrzebuje mam wbity w książkę telefoniczną. Po co sobie utrudniać życie zbędnymi aplikacjami? Chociaż dobrze, że wizerunkowo coś robią. Odkąd zmienił się ich prezesik, zaczyna być widać jakieś zmiany.

Odpowiedz

12. ~AAA
0

2014-07-17 13:23:42

7 zrozum...Virgin będzie wprowadzał nowe oferty więc aplikacja się przyda

Odpowiedz

11. ~
0

2014-07-17 13:20:50

Umnie się nie da zalogować ani przez numer telefonu,obojętnie z prefiksem 48,czy bez.Przez e-mail też się nie da.Bubel.

Odpowiedz

10. ~gość
1

2014-07-17 13:05:35

Właśnie ją zainstalowałem na NOTE 3. Był problem z zalogowaniem się przez login: numer telefonu. Spróbowałem przez adres e-mail i poszło bez problemu. Komu nie wchodzi przez login numeru telefonu to niech spróbuje tak jak ja przez adres e-mail.

Odpowiedz

9. ~
0

2014-07-17 13:01:04

@7, jakie informacje i w jaki sposób mają być użyte do tworzenia profili klientów? Co, za rok czy dwa zadzwoni jakiś bank czy inna firma z ofertą dla mnie?

Odpowiedz

8. ~pabloki
1

2014-07-17 12:59:26

sprawdziłęm zniżki klubu.... do kogo oni kierują te zniżki ? do "galerianek"? przecież zniżki w większości pozostają w sprzeczności z profilem klienta virgin.

Odpowiedz

7. ~pabloki
1

2014-07-17 12:57:44

aż sprawdziłem ile kodów musi pamiętać klient virgin: DWA. Właściwie nie musi ich pamiętać bo ma w telefonie internet i może sobie sprawdzić. Zresztą kody na pakiety internetu można uzyskac z bezpłatnego bok od 8-22 codziennie. Zaraz pewnie będą minusy, ale pomyślcie - ta aplikacja pobiera cenne informacje o was z telefonu które sa potem sprzedawane innym firmom do tworzenia profili klientów. Nie ma korzyści jednostronnych w przypadku takich aplikacji .

Odpowiedz

6. ~
0

2014-07-17 12:52:07

@5, co jest tą wyprzedzoną konkurencją?

Odpowiedz

5. ~
0

2014-07-17 12:39:55

no to wyprzedzili konkurencję :))))

Odpowiedz

4. surma
4

2014-07-17 12:26:59

@2:Aplikacja jest po prostu wygodniejsza - nie trzeba pamiętać kodów USSD, wszystkie potrzebne informacje, które w normalny sposób trzeba uzyskać wklepując przynajmniej kilka USSD, są wyświetlane w czytelnej formie na jednym ekranie. A moduł doładowań konta jest chyba oczywistą funkcją.

Odpowiedz