DAJ CYNK

Klienci T-Mobile w najnowszej kampanii operatora

16.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5272

Ważne 4

3

Wystartowała właśnie kampania "Firma bez Limitów - masz to czarno na białym", w której udział wzięli przedsiębiorcy korzystający w codziennej pracy z usług T-Mobile.



Wystartowała właśnie kampania "Firma bez Limitów - masz to czarno na białym", w której udział wzięli przedsiębiorcy korzystający w codziennej pracy z usług T-Mobile.

Kampania "Firma bez limitów - masz to czarno na białym" promuje pakiet dwóch usług: Internetu do biura oraz nielimitowanych usług głosowych, SMS i MMS dla smartfonów z opłatą miesięczną 69 złotych netto. W ramach oferty operator gwarantuje nielimitowany Internet z routerem działający z maksymalną dostępną prędkością w biurze. W T-Mobile przedsiębiorcy mogą rozszerzyć zasięg nielimitowanego Internetu poza granice ich sieci Wi-Fi. W ramach jednego pakietu pracownicy firmy mogą korzystać z nielimitowanej transmisji danych na trzech dowolnych urządzeniach, m.in. smartfonach, tabletach, routerach czy laptopach. Oferta głosowa obejmuje natomiast połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej, a ponadto 5 GB Internetu w kraju, a w tym 1,55 GB do wykorzystania w państwach unijnych w ramach abonamentu JUMP! proFirma XS.

<: F3391 :>

Kampania "Firma bez limitów - masz to czarno na białym" pokazuje, że oferta stworzona w oparciu o przejrzyste zasady pomaga budować sukces firmy, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Potwierdzeniem tego faktu są przedsiębiorcy, którzy pojawili się na ekranie w spocie reklamowym T- Mobile: Alicja Jagodzińska, założycielka kawiarni ze zdrową żywnością Legal Cakes, Marcin Ludwinek, coach i trener biznesowy z Neoprodukt, Wiktor Borowski z palarni kawy Coffee Republic, Daniel Gąszewski oraz Kinga Gałuszkiewicz, producenci soków - Natura Cold Press, Róża Lewicka z Poczty Balonowej, Igor Konefał z parku trampolin - Hangar 646, Anna Radgowska z firmy budowlanej JR-SANDBUD oraz Paula Ostalska, założycielka szkoły tańca I Love Dance Studio. Dla każdego z nich własny biznes jest źródłem satysfakcji i prawdziwą pasją, który wymaga działania na pełnych obrotach i oferty, która daje pełną swobodę rozwoju.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~Firma bez limitów (chyba skuban
0

2017-10-24 18:15:46

Ciekawe czy wzięli klientów którym doliczają za profirmę+ mimo wypowiedzianej i zakończonej umowy?

Odpowiedz

19. ~jaroo
0

2017-10-17 15:52:08

A sprawdzenie konta za 0.5 pln JEST! NIGDY TA OSZUKAŃCZA SIEĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

18. wlo
0

2017-10-17 10:15:42

16 - hmmm... regulamin jednoznacznie określa zasady podwojeń, wiec nie bardzo rozumiem, jak taki bystrzak jak Ty musi dodatkowo wydzwaniać po pomoc?Inna rzecz - jak tak bystrzak nie skumał regulaminu duetów, które mówią nie o bonusach a o obniżeniu ceny - tylko i wyłącznie?Może Ty za dużo wiedzy na swoją głowę bierzesz? Szczególnie, ze nie korzystasz z usług, którymi się tak szczegółowo interesujesz?

Odpowiedz

17. kArAkAn
0

2017-10-16 19:28:48

trzeba im przyznac ze kampania niebo

Odpowiedz

16. ~pabloki
0

2017-10-16 18:24:29

15 ja pre paid mam w szufladzie nieuzywam . nie wiem jak dla abonamentu. kiedyś pisalem o tym i podjalem działania ale zapomnialem a tu chcialem sprawdzić cos i patrzę naprawiono. poza tym w blad mnie wprowadzono w intrenecie na kartę ze te 60 gb dla duetu tylko a patrzę nie mam duetu i mogę wlaczyc pakiet. ale na razie play dziala lepiej. choc kusi mnie by znow potestować .

Odpowiedz

15. wlo
0

2017-10-16 18:10:11

12 - a dla ebok postpaid nie było tej &quot;usterki&quot;?

Odpowiedz

14. ~pabloki
-1

2017-10-16 14:37:30

co tych byłych prezesów tmobile Polska ciągnie do branży restauracyjnej?

Odpowiedz

13. marvin
1

2017-10-16 13:55:45

A ta tafyfa jump XS to na czas nie określony czy 24 miesiące?

Odpowiedz

12. ~pabloki
1

2017-10-16 13:46:53

wlo a wiesz ...już plus naprawił usterkę z certyfikatem dla ebok pre paid. chodziło o to że po zalogowaniu połaczenie nie było bezpieczne . sprawdzane na róźnych przegladarkach . obecnie po zalogowaniu połaczenie bezpieczne.11 a ten no limit to chyba tylko komórki bez stacjonarnych i smsów.

Odpowiedz

11. ~jajog
-1

2017-10-16 13:42:40

Ja w Plusie ma abo za 15 netto za no-limit plus 3GB.I to mi wystarcza taniej juz sie nie da.Zaden operator mi nic nie zaoferowal

Odpowiedz

10. ~pabloki
-1

2017-10-16 13:15:25

ciekawe czy dali im chociaż abonament na 2 lata za darmo. ktoś weryfikował czy to prawdziwe powiązania tych ludzi z firmami?

Odpowiedz

9. ~Nata
2

2017-10-16 11:50:49

Wkoncu ktoś poszedł po rozum do głowy i nie zatrudnił tzw celebrytów ale i tak ta firma ma bardzo zła opinie przez robienie w h... użytkowników

Odpowiedz

8. jowish
2

2017-10-16 11:35:53

Całe szczeście, że to klienci, a nie Ibisz, Małysz czy Wojewódzki...chyba nie tylko ja ich mam dosyć.

Odpowiedz

7. ~Pablosox123
2

2017-10-16 11:33:07

Kazda siec w polsce jest polska bobsystemy sa w polsce nadajniki tez i ludzie korzystają z tego w polsce.Zagraniczna mize byc tylko firma :)

Odpowiedz