DAJ CYNK

Klienci Plusa obejrzą wszystkie mecze LOTTO Eurovolley 2017 za darmo

22.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 30

Ważne 8

3

Już w najbliższy czwartek rozpoczną się Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Transmisje będą dostępne między innymi w Ipli.Już w najbliższy czwartek rozpoczną się Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Transmisje będą dostępne między innymi w Ipli.

Mecz otwarcia Polska - Serbia będzie dostępny za darmo dla wszystkich, natomiast transmisje pozostałych wydarzeń będą płatne (od 4,90 zł za wydarzenie). Darmowy dostęp do relacji ze wszystkich meczy otrzymają klienci Plusa i abonenci Cyfrowego Polsatu. Wystarczy, ze zalogują się w serwisie Ipla przy pomocy numeru telefonu w Plusie lub danych konta ICOK (Internetowe Centrum Obsługi Klienta).

Mecze będą dostępne wyłącznie dla użytkowników z Polski. Transmisje można oglądać na stronie ipla.tv, za pomocą aplikacji IPLA na PC, Androidzie, iOS, Windows Phone/Mobile, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Panasonic Smart TV oraz w Netia Playerze.

Dostęp do meczów może być ograniczony ze względu na duże zainteresowanie danym spotkaniem - możemy przeczytać na stronie ipla.tv.

Źródło tekstu: ipla.tv

Komentarze
Zaloguj się