DAJ CYNK

Klienci Plusa mogą kupić bilety na mecze siatkarskich reprezentacji Polski z 15% zniżką

23.01.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1814

Ważne 1

0

Plus wspiera Polską Siatkówkę od 21 lat. Operator przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, w ramach której można otrzymać 15% rabatu na bilety polskich reprezentacji na mecze rozgrywane w Polsce do 30 września w 2019 roku.

Dzięki promocji "Zniżki na mecze siatkówki" klienci Plusa mają możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia siatkarskie z udziałem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, organizowane w tym roku w naszym kraju przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Regularna sprzedaż biletów na pierwsze mecze rozpocznie się 28 stycznia, jednak klienci Plusa mogą dokonać zakupu biletów z rabatem już od dzisiaj, czyli 23 stycznia, do niedzieli 27 stycznia, w organizowanej specjalnie dla nich przedsprzedaży na tej stronie stronie.

Aktualny kalendarz wydarzeń objętych promocją wygląda następująco (bilety do kupienia na stronie www.ebilet.pl):

  • Siatkarska Liga Narodów Kobiet, 21-23.05.2019, Opole,
  • Siatkarska Liga Narodów Mężczyzn, 31.05–2.06.2019, Katowice,
  • mecze Mistrzostw Europy Kobiet rozgrywane w Polsce, 23.08-4.09.2019, Łódź.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix lub Internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni).

Zasady promocji:

  • klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści "POLSKA SIATKOWKA",
  • klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661000080 SMS-a o treści "POLSKA SIATKOWKA" wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu,
  • po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
  • otrzymany kod należy wpisać na stronie www.ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem.

Partnerem promocji "Zniżki na mecze siatkówki" jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Promocja trwa do odwołania, a bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli. Jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów. Zakupu biletu w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl.

W ciągu ostatnich 21 lat siatkarskie reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie 47 medali: 22 złote, 12 srebrnych i 13 brązowych. Z udziałem Plusa, jako sponsora, odbywały się w Polsce takie siatkarskie turnieje, jak: Finały Ligii światowej (4x), Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn oraz Mistrzostwa Świata mężczyzn.

Wszystkie informacje dotyczące promocji będą dostępne na stronie www.plus.pl/siatkówka oraz w regulaminie promocji.

Zobacz: Pakiety Orientalne w Plusie wzbogacone o nowe kierunki
Zobacz: Raport IMM: w 2018 roku Plus wydał na reklamę ponad 319 mln zł. To najwięcej spośród wszystkich firm z branży telekomunikacyjnej
Zobacz: Speedtest podsumowuje 2018 rok. W rankingu najlepszych dostawców internetu wygrywa INEA i T-Mobile

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się