DAJ CYNK

Klienci Aero2 BDI chętnie korzystają z płatnych pakietów

19.05.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4087

Ważne 4

11

Kilkanaście procent bazy klientów Bezpłatnego Dostępu do Internetu Aero2 korzysta z płatnych pakietów transmisji danych - powiedział Piotr Janik, członek zarządu Midasa.

Kilkanaście procent bazy klientów Bezpłatnego Dostępu do Internetu Aero2 korzysta z płatnych pakietów transmisji danych - powiedział Piotr Janik, członek zarządu Midasa.

Nie możemy wykluczyć, że klienci korzystający z płatnych pakietów będą mieli dostęp do LTE. Jest to uzasadnione - powiedział z kolei Krzysztof Adaszewski, prezes.

Klienci Aero2 BDI mają dostęp do pełnego spektrum sieci HSPA+, czyli nie tylko do sieci na 900 MHz, ale też do należącego do Polkomtela pasma 2100 MHz.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Orsel
0

2015-05-22 07:54:44

"Piszemy o tym jako pierwsi" - matko droga - WIADOMOŚĆ ROKU!!!

Odpowiedz

13. ~kaziu
0

2015-05-20 09:49:02

Problemem nie jest cena pakietów, tylko możliwość ich zakupu. Zakładając, że jeden pakiet wystarczy na 1 miesiąc, to przy potrzebie przejścia przez procedurę zakupu i jednocześnie chcąc mieć zapewniony bezprzerwowy dostęp do netu, należy wykupić od razu np. 5 pakietów (taki jest limit) , finansując z góry działalność Aero2 na kilka miesięcy. Taki kilkumiesięczny prepaid. No i sama procedura zakupu - piny, puki, grupa krwi babci, nr buta dziadka - wszystko żeby "ułatwić" zakup kochanym klientom.

Odpowiedz

12. ~e
1

2015-05-19 16:51:10

11*** To, że na sieci Plusa, o niczym jeszcze nie świadczy. Spójrz sobie 1) w regulamin Lycamobile 2) dane lecą przez proxy w UK.

Odpowiedz

11. ~Jazonx
-1

2015-05-19 14:43:51

Zabawne.... taniej jest w Lycamobile i to na sieci Plusa, ale jak się komuś nie chce to niech buli :P

Odpowiedz

10. ~NICK
-2

2015-05-19 14:36:29

Ludzie ja was nie rozumiem :D płacić z drożyzne i pakiety HSPA+ :D w BDI... playa sobie kupcie i macie do woli za 45zł 3/4g :)

Odpowiedz

9. jakubd
1

2015-05-19 13:17:20

Przed i po wykupieniu pakietu dostęp do UMTS 2100 MHz działa tak samo w Aero2. Transfer jest stabilniejszy, bo na czas korzystania z pakietu nie jesteśmy ograniczeni do puli 20% zasobów.

Odpowiedz

8. ~jaro
1

2015-05-19 12:08:42

Na 2100MHz nie dziala po wykupie pakietu internet dziala stabilniej.Moze Aero2 wpadnie na sensowniejsze pakiety np.20zl na 10GB z predkoscia maksymalna.Lub bez limitu za 50zl

Odpowiedz

2

2015-05-19 11:50:26

Przypominam, że ludzie, którzy nie chcą korzystać, po zakończeniu bezpłatnego dostępu, mogą zwrócić kartę SIM i muszą dostać za nią zwrot pieniędzy :D

Odpowiedz

6. barni2
0

2015-05-19 11:50:14

Ja nie korzystam z Aero2 i nie mam zamiaru

Odpowiedz

2015-05-19 11:43:52

Głupoty gadasz z tym szybszym zniknięciem pakietu ,nie miałem wcześniej lte ,teraz praktycznie ciągle w zasięgu a zużycie te same,będzie większe jeśli ty zaczniesz więcej korzystać po prostu.

Odpowiedz

2

2015-05-19 11:19:05

Za 3/2 roku zostanie jedynie płatny dostęp. To żadna tragedia, o ile zajdą ze stawek. Dziś to takie ceny jak proponuje Aero2 to tylko dla desperatów.

Odpowiedz

3. ripe
0

2015-05-19 11:09:37

Korzystam i działa bez problemu. Z LTE byłby miły dodatek, tyle że wtedy taki pakiet to w kilka sekund zginie :)

Odpowiedz

2. ~LTE
-3

2015-05-19 10:58:40

Nie prawda, ja nie korzystam.

Odpowiedz

1. jakubd
1

2015-05-19 10:54:52

A ta informacja o dostępie do 2100 jest oficjalna, czy padła obok? Bo dostęp jest, to wiemy, ale oficjalnych oświadczeń nie ma nigdzie.

Odpowiedz