DAJ CYNK

Katz - komunikator VoIP od Aero2

16.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9952

Ważne 8

11

Katz to bezpłatny komunikator internetowy (VoIP) w formie aplikacji na komputery oraz urządzenia przenośne z systemami Android i iOS.

Katz to bezpłatny komunikator internetowy (VoIP) w formie aplikacji na komputery oraz urządzenia przenośne z systemami Android i iOS.

Użytkownicy aplikacji Katz mogą komunikować się ze sobą bezpłatnie - zarówno tekstowo, jak i głosowo. Numer telefonu jest identyfikatorem użytkownika i podobnie jak w WhatsAppie czy Viberze, po synchronizacji z książką telefoniczną można odnaleźć innych użytkowników usługi.

Aplikacja jest z założenia bezpłatna i nie wyświetla żadnych reklam, jednak do komunikacji z osobami bez aktywnej usługi wymagane jest doładowanie konta. Koszt minuty połączenia na krajowe numery stacjonarne i komórkowe to 10 groszy, a minuta połączenia na numery większości krajów europejskich, do USA oraz Kanady kosztuje 35 groszy.

Cennik połączeń na numery stacjonarne i komórkowe (kwoty brutto):

Cena 1 minuty

Strefa

Kierunki

0,10 zł

I

Polska

0,35 zł

II

Austria, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Islandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania, Kanada, Stany Zjednoczone

1,70 zł

III

Albania, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Gruzja, Gibraltar, Kazachstan, Lichtenstein, Macedonia, Mołdawia, Monako, Czarnogóra, Norwegia, Rosja, Serbia, San Marino, Szwajcaria, Ukraina, Turcja, Wyspy Owcze

4,00 zł

IV

Pozostałe państwa

25,00 zł

-

Sieci satelitarne, promy


Konto połączeń wychodzących Katz Out można doładować poprzez stronę www.katz.pl za pośrednictwem DotPay lub bezpośrednio w aplikacji za pośrednictwem App Store dla iOS lub Google Play dla Androida.

Długość ważności środków na koncie jest nieograniczona. Jednak jeżeli użytkownik nie logował się do aplikacji przez 2 miesiące, aby korzystać ze środków musi ponownie przejść proces rejestracji.

Bezpłatną aplikację w wersji dla Androida pobrać można pod tym adresem, a w wersji dla komputerów PC pod tym adresem. Wersja dla iOS zostanie udostępniona w późniejszym terminie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się