DAJ CYNK

Kartę Virgin Mobile zarejestrujesz w eurobanku

23.11.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2632

Ważne 5

5

Virgin Mobile powiększa liczbę punktów, w których można zarejestrować numer na kartę. Od 16 listopada dołączyły do nich placówki eurobanku.

Virgin Mobile powiększa liczbę punktów, w których można zarejestrować numer na kartę. Od 16 listopada dołączyły do nich placówki eurobanku.

Od teraz klienci Virgin Mobile będą mogli zarejestrować karty SIM w ponad 270 placówkach banku. Aby zarejestrować numer wystarczy przyjść do wybranej placówki z dowodem osobistym lub innym ważnym dokumentem tożsamości oraz mieć ze sobą kartę SIM, która ma zostać zarejestrowana.

Placówki eurobanku podobnie jak wszystkie inne punkty partnerskie Virgin Mobile, w których można zarejestrować numer, dbają o poufność i bezpieczeństwo danych osobowych. W żadnym przypadku dokumenty tożsamości nie są kopiowane ani skanowane. Pracownik punktu potrzebuje jedynie wglądu w dokument tożsamości, aby potwierdzić dane właściciela numeru.

Zobacz: Lista placówek eurobanku

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
13. ~Japa
0

2016-11-23 23:30:49

Patrax, sam nie umiesz nic wymyslec

Odpowiedz

12. ~Japa
0

2016-11-23 23:26:04

Co za jełop podprowadzil mi moj tekst z gsmonline

Odpowiedz

11. ~pabloki
0

2016-11-23 19:01:52

virgin współpracuje z eurobankiem to i dali tez szybko moziwośc rejestracji.kiedy te abonamenty virgin da ?

Odpowiedz

10. adziu82
0

2016-11-23 17:34:15

A czy ktos wie, jezeli kupie starter VM i dostne 10gb bonusa,to czy mozna go przedluzac? I ktory pakiet idzie jako pierwszy? Bonus,z freemium czy ten ktory dokupie?

Odpowiedz

9. ~
-1

2016-11-23 16:15:55

Nie polecam sieci Virgin Mobile mają niższy priorytet zasięgu i jakości rozmów a także internetu przycinają FUP.

Odpowiedz

8. ~Hotelarz
-1

2016-11-23 15:33:01

@5,wlo - Oczywiście że nie Play Formuła za 25 zł na kartę realnie koszt 20 zł starcza mi do syta 100 GB leży nie używane :-)

Odpowiedz

7. ~as
1

2016-11-23 15:20:18

a kiedy rejestracja przez systemy bankowe??? leniwy jestem

Odpowiedz

0

2016-11-23 15:18:36

@1 Kasa z kredytu już wyczerpana. Nowa platforma kosztowała 10 mln ojro. Na reklamy w tym roku wywalili 20 baniek polskich. A dofinanaowanie było 40 mln ojro do podziału na Polskę i Turcję.

Odpowiedz

5. wlo
2

2016-11-23 15:17:55

1 - a jesteś w ogóle zainteresowany, że tak pytasz?

Odpowiedz

4. ~Hotelarz
1

2016-11-23 15:16:41

@3,Patrax, to w bardzo biednym ale doinformowanym gronie przebywasz w moim otoczeniu oprócz mnie każdy jeszcze płaci gołą stawkę za minutę lub sms i nie idzie takie osoby przekonać do żadnych oszczędności czy sieci.

Odpowiedz

3. Patrax
-1

2016-11-23 15:04:19

@redrum Gość, co cie obchodzą straty, ważne żebyś ty zyskiwał, sieć sobie da rade, ma mld-y kapitału na świecie. Póki daje się doić to trzeba doić, sam mam fremium jako drugi numer. Powiem więcej znam emerytów którzy korzystają z fremium.

Odpowiedz

2. redrum
0

2016-11-23 14:53:19

beda musieli w te albo we wte krok zrobic bo poki co doplacaja do biznesu w Polsce. typuje jednak out z naszego rynku

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
-1

2016-11-23 14:47:51

Gdzie obiecane abonamenty? Czyżby kasa z kredytu się skończyła?

Odpowiedz