DAJ CYNK

Kampania promująca rejestrowanie numerów Plusha

29.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4216

Ważne 8

2

500 zł i 50 GB transferu ważne przez 1 miesiąc otrzymać można po zarejestrowaniu numeru w ofercie Plush na kartę. Sieć Plus postanowiła przypomnieć o tej promocji.

500 zł i 50 GB transferu ważne przez 1 miesiąc otrzymać można po zarejestrowaniu numeru w ofercie Plush na kartę. Sieć Plus postanowiła przypomnieć o tej promocji.

Aby zarejestrować numer w Plush na kartę wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) i ukończone 13 lat. Rejestracji dokonać można w 8.640 punktach na terenie całego kraju: salonyPlusa lub Cyfrowego Polsatu (jest ich około 1300), sklepy sieci NEONET (270), kioski sieci RUCH (1800), placówki Poczty Polskiej (4600), a także sklepy Relay, Inmedio i 1Minute (670).

Po zarejestrowaniu numeru, darmowe pakiety włącza się bezpłatnym SMS-em o treści BONUS wysyłanym na numer 80110.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
53. PLANET
0

2016-08-30 20:45:12

wlo: racja! (oops) No to tym bardziej nieco starsze pokolenie : )

Odpowiedz

52. wlo
0

2016-08-30 18:05:58

PLANET - jeśli już kogoś parafrazuje Antek, to Sienkiewicza i jego bohaterów - synów i ojca Kiemliczów z dość popularnej powieści ;-)

Odpowiedz

50. PLANET
0

2016-08-30 15:36:38

wlo: Dzieciaki pewnie rzadziej/rzadko korzystają.. Niemniej jednak nie ma nawet pakietu za dajmy na to 10 zł - i to jest wada tej oferty.DanielR: w momencie kiedy pierwszy raz usłyszałem jak śpiewa to główny facet odpowiedzialny za reklamę nju (w obrębie firmy, nie z agencji reklamowej), to krew mi się zmroziła. Ale racja, ot kwestia gustu. Co do starych reklam Plusa przyłączam się, poza nielicznymi wyjątkami (kopytko :P).Antek: wyróżnia się, szkoda tylko że negatywnie. Skoro parafrazujesz "ojciec prać? Prać!" Polleny 2000 to raczej jesteś gdzieś z działu reklamy. Ale brawa za subtelność ; )Co do bonusów w sieciach się nie orientuję, więc nie będę się wypowiadał, niemniej jednomiesięczne promocje nie są dla mnie poważne.Nota bene ktoś z Telepolis powinien zrobić porównanie i opublikować to. To byłby zdecydowanie POCZYTNY art.

Odpowiedz

51. PLANET
0

2016-08-30 15:36:38

wlo: Dzieciaki pewnie rzadziej/rzadko korzystają.. Niemniej jednak nie ma nawet pakietu za dajmy na to 10 zł - i to jest wada tej oferty.DanielR: w momencie kiedy pierwszy raz usłyszałem jak śpiewa to główny facet odpowiedzialny za reklamę nju (w obrębie firmy, nie z agencji reklamowej), to krew mi się zmroziła. Ale racja, ot kwestia gustu. Co do starych reklam Plusa przyłączam się, poza nielicznymi wyjątkami (kopytko :P).Antek: wyróżnia się, szkoda tylko że negatywnie. Skoro parafrazujesz "ojciec prać? Prać!" Polleny 2000 to raczej jesteś gdzieś z działu reklamy. Ale brawa za subtelność ; )Co do bonusów w sieciach się nie orientuję, więc nie będę się wypowiadał, niemniej jednomiesięczne promocje nie są dla mnie poważne.Nota bene ktoś z Telepolis powinien zrobić porównanie i opublikować to. To byłby zdecydowanie POCZYTNY art.

Odpowiedz

49. DanielR
0

2016-08-30 15:35:57

I znów ta sama gadka: "A kto dziś dzwoni na stacjonarne?", kontra "Wszyscy dzwonią". Bo kilku krzykaczy raz kiedyś coś w temacie stacjonarnych napisze. I zaraz uogólnienia. Ani "wszyscy", ani też "nikt". Jedni wciąż dzwonią (pewnie mniejszość często) inni nie. I tyle.

Odpowiedz

48. wlo
0

2016-08-30 15:09:39

PLANET - a po co dzieciakom stacjonarne? Do lekarza sami nawet się zapisać nie mogą ;-)

Odpowiedz

47. ~Antek
1

2016-08-30 15:05:56

Plushak jest dobry na wszystko. A przy tym niezłego bonusa za zarejstrowanie karty daje, więc nie ma się co zastanawiać. Ojciec, Brać? Brać! A tak ogólnie, kampania mi się całkiem podoba. Ma w sobie indywidualny rys charakterystyczny i to lubię.

Odpowiedz

46. DanielR
0

2016-08-30 14:20:57

@PLANET (33), kwestia gustu. Zleży co się komu podoba. Moim zdaniem charakterek ziemniaka (a w tym jego przyśpiewki) są wręcz esencją tych reklam. Ale tak jak już wspomniałem, co kto woli. Ja np. nie trawię i nigdy nie trawiłem Plusa z okresu kabaretu Mumio. ;-)

Odpowiedz

45. PLANET
0

2016-08-30 13:43:19

A stacjonarek nie ma i nie ma także pakietu na ich włączenie.

Odpowiedz

44. PLANET
0

2016-08-30 13:38:23

wlo: ano nie mam, pewnie dlatego że ma słabą ofertę i do tego haczyki.

Odpowiedz

43. wlo
0

2016-08-30 11:37:45

Goral - OK... Za 19 zł ze stacjonarnymi? Kto dzwoni? No ja dzwonię. Cokolwiek się tu powie, to wszyscy się okazuje dzwonią!! A Ty to kwestionujesz...Zgoda - to haczyk jest, tylko zauważ - taki haczyk jak inteligentny jest klient ;-)

Odpowiedz

-1

2016-08-30 11:34:17

@41. Na telepolis wszyscy dzwonią non stop na stacjonarne.Poczytaj komentarze pod newsem gdzie jakiś operator nie daje stacjonarnych w swoim No Limit. ;-)

Odpowiedz

41. Goral
0

2016-08-30 09:37:21

Wlo, pisałem TYLKO o kwocie 500 zł , a nie o transferze. A za 19 zł masz no-limit (ze stacjonarnymi lub bez, ale to żadna różnica bo kto dziś dzwoni dużo na stacjonarne) w Nju, Premium Mobile (tam razem z 5 gb), Fakt Mobile - to tak na szybko. Po prostu bawi mnie ten przekaz, tylko czekać aż ktoś z W4 walnie promocję /'' U nas pierdyliard za rejestrację/'' , a małym druczkiem - na miesiąc, na rozmowy i sms :)))

Odpowiedz

40. wlo
-1

2016-08-30 09:12:33

PLANET - nie masz Plusha pewnie? Dlaczego?Goral - a który to operator za 19 złotych daje nielimitowane wszystko w kraju i do tego 50 GB - na miesiąc i choćby tylko przez miesiąc?

Odpowiedz

39. Goral
0

2016-08-30 09:02:55

Mnie rozwala to 500 zł :) Dajcie od razu 500.000 zł - więcej Sebixów i Karyn dołączy, nieświadomych że w najlepszym razie jest to dla nich to samo co no-limit na rozmowy i sms na JEDEN miesiąc, czyli jakieś 19 zł :)

Odpowiedz