DAJ CYNK

Już w czwartek nowa oferta Play

11.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 22800

Ważne 28

26

W czwartek 13 kwietnia Play zaprezentuje szczegóły nowej oferty.



W czwartek 13 kwietnia Play zaprezentuje szczegóły nowej oferty.

Konferencja odbędzie się pod hasłem - Wiosenna Odnowa. Wydarzenie będzie miało miejsce o 11:30. Jak zwykle postaramy się mieć komplet informacji gotowy do zaprezentowania najpóźniej w momencie startu konferencji.

Jak myślicie, czego będzie dotyczyła konferencja? Będzie to ponowny start znanej już promocji/usługi (od nowa) czy też będzie to coś w rodzaju odrodzenia (odnowa, Wielkanoc, itd.)? Play jest na rynku okrągłe 10 lat, więc spodziewamy się czegoś dużego.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
262. Romlen
0

2017-04-16 19:21:01

Target moim zdaniem znikomy dla tej oferty, przynoszący na dodatek małe zyski dla operatora. Nie rozumiem inwestowania dla szumnej kampanii, celebrytów. Nie zwróci się nawet na reklamy. Sama oferta nie jest rewelacyjna, nie wnosi nic nowego, takie odświeżone RWK i SD w jednym.

Odpowiedz

261. Remington
0

2017-04-14 19:51:24

Już wszystko jasne, miałem ukryty wpis 259.

Odpowiedz

260. Remington
0

2017-04-14 19:50:31

@256: Czy skorzystanie ze Stanu Darmowego (rozmowy w Play) spełnia kryteria aktywności?

Odpowiedz

259. ~toto
0

2017-04-14 10:46:13

Co to jest płatna aktywność?Płatną aktywność wykonujesz, kiedy np.:płacisz za rozmowy, SMS-y, korzystasz z internetu zgodnie z cennikiem oferty,doładujesz konto,włączysz płatny pakiet,wyślesz SMS-a z pakietu lub wykorzystasz minutę/minuty z pakietu lub wykorzystasz internet z pakietu.Pamiętaj: Jeśli masz włączony Stan Darmowy, rozmowy i SMS-y w Play nie liczą się jako płatna aktywność.

Odpowiedz

258. 100000
0

2017-04-13 16:31:14

@254... Odpal raz w miesiącu stronę telepolis.pl i dwóch złotych nie zabiorą. Proste :)

Odpowiedz

257. Blank
0

2017-04-13 12:43:13

To co chyba najlepsze to STAN DARMOWY na zawsze w tej ofercie

Odpowiedz

256. Blank
0

2017-04-13 12:42:26

@254, jak korzystasz ze środków z pakietów, też nie pobiorą tych 2 zł.

Odpowiedz

255. ~Tomo
0

2017-04-13 11:55:16

Porażka... Jakiś żart chyba...

Odpowiedz

254. k.d
0

2017-04-13 11:47:45

Jak nie skorzystasz z jakiejś płatnej usługi w ciągu miesiąca, to Play zabierze Ci z konta 2 zł. Jak to się ma do nielimitowanych czasowo pakietów? No nijak, bo przecież jak kupię pakiet ważny bezterminowo, to chcę z niego korzystać choćby i przez rok. A tu zonk. Kupisz taki pakiet 100 minut za 15 zł, aby czasem skorzystać, nieregularnie i w ciągu roku skubną Cię dodatkowo powiedzmy na dychę. Jaki jest sens tej oferty i do kogo jest skierowana? Nie mam pojęcia.

Odpowiedz

253. ~Jack
0

2017-04-13 11:46:51

Dobra zmiana...

Odpowiedz

252. ~Tomo
0

2017-04-13 11:34:16

live

Odpowiedz

251. Blank
0

2017-04-13 11:32:55

choć z drugiej strony, oryginalny pomysł. Trzeba przyznać, że to rzeczywiście - coś nowego.

Odpowiedz

250. ~Irek
1

2017-04-13 11:31:11

W a2mobile bez żadnych pakietów bezterminowo jest stawka 10gr/minuta, więc tu w tych pakietach ważnych bezterminowo musiałaby być stawka niższa żeby oferta była dobra.

Odpowiedz

249. Blank
0

2017-04-13 11:31:05

Oferta na kartę, ale niezbyt ciekawa :/

Odpowiedz

248. Fixer
0

2017-04-13 11:30:46

Na blogu na razie nie konferencji.

Odpowiedz