DAJ CYNK

Już 1/3 klientów Virgin Mobile zarejestrowała swój numer

10.10.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11478

Ważne 8

5

W ciągu 3 miesięcy prawie 150 tys. klientów Virgin Mobile zarejestrowało swój numer - pomimo braku własnej sieci sprzedaży.

W ciągu 3 miesięcy prawie 150 tys. klientów Virgin Mobile zarejestrowało swój numer - pomimo braku własnej sieci sprzedaży.

Klienci Virgin Mobile mogą zarejestrować swoje numery na kartę zarówno bez wychodzenia z domu - z pomocą darmowego kuriera, jak i w blisko 7 tys. punktów partnerskich sieci, które do końca roku rozszerzone mają być do kilkudziesięciu tysięcy.

Klienci, którzy zakupili nowy starter, muszą zarejestrować go, aby usługa została uruchomiona. Natomiast użytkownicy, którzy aktywowali swoją kartę przed 25 lipca, na rejestrację mają czas do 1 lutego 2017 roku. W przypadku niedopełnienia obowiązku - usługi zostaną wyłączone.

Każdy klient rejestrujący numer w Virgin Mobile otrzymuje bonus w postaci zwrotu 50% wartości pakietów #WSZYSTKO: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ lub #DLAMNIESUPER przez dwa okresy rozliczeniowe.

W odróżnieniu od konkurentów nie licytujemy się na kwoty doładowania ważne tylko przez 30 dni, gdzie klient w praktyce ma małą korzyść i może wykorzystać około 30 zł - wyjaśnia Piotr Suchodolski, dyrektor marketingu Virgin Mobile. My za rejestrację numeru dajemy bonus w postaci zwrotu na saldo 50% wartości wybranych pakietów przez dwa okresy rozliczeniowe, co przy najwyższym pakiecie daje zwrot do 59 zł. To bonus, który pozwala realnie obniżyć koszty usług telekomunikacyjnych przez dwa miesiące.

Kartę Virgin Mobile można zarejestrować w 1785 kioskach sieci RUCH, 85 punktach Telakces, na wszystkich 190 stacjach Statoil, w 693 lokalizacjach sieci Inmedio, Relay, Virgin, 1Minute i w 4031 niezależnych punktach partnerskich. W każdym z blisko 7 tys. punktów w całej Polsce można zarejestrować karty już aktywne oraz nowe.

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
42. ~ulki
0

2016-10-11 00:00:00

Stara taryfa 2012 ma polaczenia za 19gr i 6gr sms plus 100MB za doladowanie a jeszcze bonus 50% czyli za 3x10zl mam 15zl bonus na koncie glownym i 300MB.Przenioslem 1 dnia startu virgin mobile.Orangewalczylo o zatrzymanie mnie ale bezskutecznie ladowalem 50zl i nic nie mialem.A tu 25zl gratis ekstra internet bez oplat wazne konto rok

Odpowiedz

41. ~amigo
0

2016-10-10 23:33:32

Czas na zmianę Virgin Mobile na inną sieć bo to co pokazują w obsłudze to jest dno i kilo mułu, a chodzi o ten bonus za rejestracje i zmianę pakietu.Zarejestrowałem jeden z numerów i chciałem wykorzystać bonus 50% na 2 miesiące za rejestracje. Co się okazało to muszę doładować za 30 zł, żeby mi potem oddali 50%. No nic to jakoś przebolałem więc doładowałem konto za 30 zł i dalej to dramat. Mam Fremium Sremium i chciałem wziąć ten pakiet za 29 zł ale co tam trzeba najpierw zapisać się do Srubu Sirdzin, żeby móc zrezygnować z odnowienia pakietu Sremium. Człowiek myśli, że teraz sobie kupi drugi pakiet ale nie ma łatwo teraz Sirdzin każe czekać do zakończenia pakietu czyli 15 dni zajebista firma. Dno i muł po uszy

Odpowiedz

40. ~mirekb
0

2016-10-10 22:51:51

ja sie delikatnie wkurzylem.musialem przerejestrowac numer z vm do innej sieci-widnieje na mnie ale i tak go nie używam..zonk-w virgin nie ma mozliwosci przerejestrowania numeru.na cmok mowia ze nad tym pracuja-wie ktos ja to wyglada u w4?co ciekawe-mno daja sobie 48h od zmiany rejestrującego na weryfikacje w systemach przejsc miedzyoperatorskich

Odpowiedz

0

2016-10-10 22:39:04

@19 W sierpniu Virgin praktycznie nie miał punktów rejestracji. Stutysięczne miasto - 2 punkty. Dziś 21 punktów. A te punkty z dnia na dzień nie powstały. 1/3 to sporo. Oby taki przyrost był u dużych opów porównyjąc ilość punktów rejestracji do zarejestrowanego % sim.

Odpowiedz

38. ~
-1

2016-10-10 18:58:23

Tja, najpierw mówili, że ci co przenosili numer będą musieli się rejestrować. Potem mówili, że nie będą musieli, a kilka dni temu dostałem PUSTEGO mejla z samym tytułem zarejestruj numer i bądź tu człowieku mądry co robić (numer przeniesioeny, oferta 2012).

Odpowiedz

37. ~abc
1

2016-10-10 18:06:41

Żeby zmigrowac to trzeba numer zarejestrować?Więc straszenie że pojdą do konkurencji jest bez sensu skoro traci się numer

Odpowiedz

36. wlo
0

2016-10-10 16:46:08

35 - z pewnością... Rozszerzając katalog danych wymaganych do rejestracji i wydłużając okres retencji danych do zakładanych swego czasu 5 lat ;-)

Odpowiedz

35. ~Marcin.
0

2016-10-10 16:32:00

@34. Też jeszcze czekam...liczę że może z nowelizują ustawę.?

Odpowiedz

34. ~
0

2016-10-10 15:59:06

A po co sie spieszyc? Moze znow cos zmienia w prawie i znow bedzie cyrk? Grunt to spokoj. Virgin i tak jest na ten moment najlepszy rozkladajac na lopatki konkurencje (o czym swiadcza jego wyniki), wiec na 100% zarejestruje u nich, ale - jak powiedzialem - w swoim czasie. Grunt to spokoj i wszystko po kolei.

Odpowiedz

33. ~bk2012
0

2016-10-10 15:43:14

Lub inny pakiecik, bonus to bonus. A tak to trzeba bedzie sie udac do konkurencji, nie nie do tm nie.

Odpowiedz

32. ~bk2012
0

2016-10-10 15:39:05

@31 wiem, ale powinni dać inny bonus za rejestracje np 2x2 gb

Odpowiedz

31. DanielR
1

2016-10-10 15:30:31

@26, w tej taryfie masz 50% bonus do każdego doładowania, ważny tak długo jak samo doładowanie.

Odpowiedz

30. ~--
0

2016-10-10 14:51:57

@29 no to zamów sobie kuriera i nie musisz niczego robić... ja tak zarejestrowałem swój numer z VM.

Odpowiedz

29. ~530047
0

2016-10-10 14:04:51

@26. Mam dwie karty VM jedną w taryfie bk, i też kminie nad rejestracją, nie chodzi o bonus...tylko papierkologie, chociaż numeru trochę szkoda, bo mam tzw. złoty.

Odpowiedz